Video nebo foto odkaz

SDH Dvorce 2013

Více informací zde

SDH Český Rudolec SEZÓNA 2015

Více informací zde

Gala odpoledne hasičských sportů

Více informací zde

Pravidla pro rok 2018

Přílohou přikládáme pravidla pro rok 2018

Pravidla CHNHL

Účast :

Soutěže se mohou zúčastnit všechna hasičská družstva z celé ČR i ze zahraničí, na základě přihlášky k jednotlivým soutěžím v kategoriích muži a ženy.Za přihlášku k soutěži se považuje zaplacení startovného.

Rozsah soutěže :

Soutěže se zúčastní družstva, která se prezentují nejpozději před stanoveným začátkem soutěže.V odůvodněných případech mohou přítomní členové Rady CHNHL udělit výjimku a soutěžní družstva budou zařazena na konec startovní listiny. Startovné uhradí družstvo při prezenci k soutěži. Výše startovného může činit max.200,-Kč za jedno soutěžní družstvo

Zápis

z jarní schůze pořadatelů soutěží ŠHL dětí dne 15.4. 2018 v Dolanech

Pravidla JHHL 2018

Odsouhlasena výkonnou radou JHHL dne 19.1.2018 Platná pro sezónu 2018

Pozvánka - ŠHL děti 2018

Schůze pořadatelů soutěží zařazených do dětské ŠHL se koná 15.4. od 17.00 v hospodě v Dolanech. Na schůzi bude vybrán pořadatelský poplatek.

 

Čtvrtý díl ligového revue

Sezóna se nám nezadržitelně blíží a tak přichází další díl ligového revue! Nové číslo obsahuje novinky, rekordy, pravdila.

Jarní schůze VHL 2018

Jarní schůze VHL 2018

Pravidla pro rok 2018

Schválené pravidla pro ročník 2018 

Pravidla Šumavské hasičské ligy pro rok 2018

Pravidla Šumavské hasičské ligy pro rok 2018 naleznete v tomto článku, změny v pravidlech jsou vyznačeny červeně.

Soutěže ŠHL 2018

V sezoně 2018 ŠHL se bude konat 6 soutěží. Pořadateli jsou: Doubravice u Volyně, Drachkov, Dolany, Dražejov, Nišovice, Přechovice. Termíny soutěží jsou uvedeny v zápisu ze schůze konané 14.1.2018 v Přechovicích.

SDÍLEJ A VYHRAJ

BISON SPORTSWEAR a DOBROVOLNIHASICI.SK nabízejí exkluzivní možnost vyhrát pro svůj hasičský tým hodnotné ceny.

Valná hromada

Schůze proběhla dne 4. 2. 2018 od 9:00 v Caffé Lamborghini - Rooseveltova 16, Plzeň.

Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
12.05. DvorceTA
19.05. ŽďárJH
09.06. TučapyTA
30.06. ChrbonínTA
01.07. SlapyTA
14.07. ChýnovTA
21.07. StrmilovJH
28.07. KrátošiceTA
04.08. ŘepečTA
11.08. ChotěmiceTA
18.08. Ústrašice (koná se v Želči)TA
19.08. BezděčínTA
25.08. KozmiceTA
15.09. Zhoř u TáboraTA

Kdy Kde byla Okr.
09. 09. VýsledkyZhoř u TáboraTA
26. 08. VýsledkyKozmiceTA
20. 08. VýsledkyBezděčínTA
19. 08. VýsledkyŽelečTA
12. 08. VýsledkyChotěmiceTA
05. 08. VýsledkyŘepečTA
29. 07. VýsledkyKrátošiceTA
22. 07. VýsledkyStrmilovJH
08. 07. VýsledkyChýnovTA
01. 07. VýsledkyTučapyTA
25. 06. VýsledkySlapyTA
24. 06. VýsledkyChrbonínTA
20. 05. VýsledkyŽďárJH
13. 05. VýsledkyDvorceTA
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

Nejlepší časy ligy 2017

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Krotějov SportTA 15,95
2 Trnava TR 16,01
3 Prchalov NJ 16,11
4 Oponešice TR 16,24
5 Jinolice RenmotorJC 16,26
6 Louňovice pod Blaníkem BN 16,43
7 Mladoňovice TR 16,45
8 Bohdalín PE 16,50
9 Chotěmice TA 16,53
10 Únětice PJ 16,54
11 Drahňovice BN 16,75
12 Chrášťany LT 16,76
13 Žernovice PT 16,90
14 Žďár JH 17,00
15 Stoklasná Lhota TA 17,06
16 Český Rudolec JH 17,06
17 Kamenice nad Lipou PE 17,06
18 Kalenice ST 17,08
19 Slapy TA 17,18
20 Stará Říše JI 17,31
21 Chýnov TA 17,34
22 Drunče JH 17,47
23 Dobronice u Chýnova TA 17,56
24 Milenovice PI 17,56
25 Řepeč TA 17,81
26 Slapy BTA 17,82
27 Srubec CB 17,84
28 Chlum BCK 17,84
29 Daměnice BN 17,85
30 Líchovy PB 17,87
31 Jaronice CB 17,88
32 Zdislavice BN 17,88
33 Ústrašice BTA 17,96
34 Rybova Lhota ÚstrašiceTA 18,01
35 Mysletice JI 18,21
- Ctiboř BN 18,32
37 Kozmice TA 18,33
38 Strmilov JH 18,34
39 Šipoun PT 18,46
40 Božejovice TA 18,51
41 Heřmaneč JH 18,51
42 Skrýchov u Opařan TA 18,65
43 Skrýchov u Malšic TA 18,66
44 Zhoř u Tábora TA 18,72
45 Markvarec JH 18,80
46 Krátošice TA 18,83
47 Želeč TA 18,92
48 Žirovnice PE 18,99
49 Tomice BN 19,06
50 Načeradec BN 19,65
51 Zdešov JH 19,70
52 Obora TA 20,10
- Tučapy TA 20,39
54 Choustník TA 23,15

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Skrochovice OP 16,30
2 Louňovice pod Blaníkem BN 16,42
3 Stará Říše JI 16,54
4 Rokytno PA 17,07
5 Chotěmice TA 17,17
6 Ústrašice TA 17,29
7 Dvorce ATA 17,35
8 Kamenice nad Lipou PE 17,53
9 Bezděčín TA 17,54
10 Daměnice BN 17,88
11 Slapy TA 18,04
12 Nová Včelnice JH 18,16
13 Zhoř u Tábora TA 18,18
14 Chrbonín TA 18,38
15 Dvorce BTA 18,59
16 Dvorce TA 18,75
17 Zdešov JH 18,85
18 Hrdějovice CB 18,95
19 Smrkov TA 18,97
20 Lom TA 19,22
21 Mydlovary CB 19,79
22 Krátošice TA 24,63

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Chrbonín TA 16,43
2 Obora TA 16,83
3 Slapy CTA 17,87
4 Slapy DTA 18,10
5 Chrbonín BTA 18,63
6 Malšice TA 18,94
7 Lom TA 19,54
8 Maršov TA 24,80
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky Táborská ligaTHL
Stránky SDH ChýnovTHL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Božejovice18,88 THL
 Božejovice18,59 THL
 Božejovice18,51 THL
 Stoklasná Lhota17,84 THL
 Stoklasná Lhota17,81 THL
 Stoklasná Lhota17,36 THL
 Stoklasná Lhota17,31 THL
 Stoklasná Lhota17,06 THL
 Stoklasná Lhota17,36 THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 Slapy29,68 THL
 Slapy20,92 THL
 Slapy20,08 THL
 Slapy20,06 THL
 Slapy19,76 THL
 Slapy19,21 THL
 Slapy18,70 THL
 Slapy18,65 THL
 Slapy18,64 THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 Slapy20,53 THL
 Slapy20,24 THL
 Slapy18,79 THL
 Slapy18,61 THL
 Slapy17,88 THL
 Slapy17,84 THL
 Slapy17,78 THL
 Slapy17,36 THL
 Slapy17,28 THL
 Slapy17,14 THL
 Božejovice29,54 THL
 Božejovice26,92 THL
 Božejovice23,31 THL
 Božejovice20,56 THL
 Božejovice20,03 THL
 Božejovice19,41 THL
 Chotěmice17,46 THL
 Chotěmice16,81 THL
 Chotěmice18,72 THL
 ChotěmiceNP THL
 Chotěmice18,44 THL
 Chotěmice16,20 THL
 Chotěmice17,00 THL
Kdo Čas * Liga