Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
11.05. DvorceTA
18.05. ŽďárJH
08.06. Tučapy (odpolední)TA
29.06. ChrbonínTA
30.06. SlapyTA
14.07. ChýnovTA
20.07. StrmilovJH
27.07. Krátošice (noční)TA
03.08. ŘepečTA
04.08. Ústrašice (hřiště Želeč)TA
17.08. ChotěmiceTA
18.08. BezděčínTA
31.08. KozmiceTA
07.09. Zhoř u TáboraTA

Kdy Kde byla Okr.
15. 09. VýsledkyZhoř u TáboraTA
25. 08. VýsledkyKozmiceTA
19. 08. VýsledkyBezděčínTA
18. 08. VýsledkyÚstrašice (koná se v Želči)TA
11. 08. VýsledkyChotěmiceTA
05. 08. VýsledkyChýnovTA
04. 08. VýsledkyŘepečTA
28. 07. VýsledkyKrátošiceTA
21. 07. VýsledkyStrmilovJH
01. 07. VýsledkySlapyTA
30. 06. VýsledkyChrbonínTA
09. 06. VýsledkyTučapyTA
19. 05. VýsledkyŽďárJH
12. 05. VýsledkyDvorceTA
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

PRAVIDLA HL-P

Prezentace HL-P bude probíhat na webové stránce www.hl-praded.cz.

Zápis

z jarní schůze pořadatelů soutěží ŠHL dětí dne 31.3. 2019 ve Vacově.

BISON SPORTSWEAR podporuje hasičský sport

Do letošní stovkařské sezóny vstoupí trojice našich předních závodníků v dresech ze zbrusu nové kolekce od našeho předního výrobce Bison Sportswear. O rozjezdu spolupráce nás informoval manažer společnosti Miloslav Bělohoubek.

Pozvánka - ŠHL děti 2019

Schůze pořadatelů soutěží zařazených do dětské ŠHL se koná 31.3. od 16.00 v restauraci U Milušky ve Vacově.

Pravidla Ligy MH 2019

Okresní odborná rada mládeže při OSH v Tachově vyhlašuje hasičskou soutěž v kategorii mladí hasiči s názvem TACHOVSKÁ LIGA MLADÝCH HASIČŮ dále jen „liga“

ŠHL dospělých - 2019

Na základě vyhodnocení žádostí podaných zájemci o pořádání některého z kol ŠHL 2019 a žádostí podaných s kandidaturou do rady ŠHL rozhodla rada ŠHL takto. Vzhledem k nízkémů počtu uchazečů o pořádání soutěží zařazených do ročníku ŠHL 2019 a nulovému počtu uchazečů o členství v radě ŠHL se ročník ŠHL 2019 konat nebude. 

Pravidla Mistra požárního útoku 2019

Okresní odborná rada represe při OSH v  Tachově vyhlašuje hasičskou soutěž v kategorii - muži, ženy - s názvem „MISTR POŽÁRNÍHO ÚTOKU“ dále jen „MPÚ“

Zápis z Valné hromady

Dne 23.2.2019 proběhla od 11:30 hod VH Sdružení Zčhl a současně s ní schůze Rady Zčhl v plzeňské restauraci Lékárna šenk

Bannery FireSport.eu 2019

Máte zájem podpořit projekt o požárním sportu na vašich stránkách? Používáte služby portálu? Vložte prosím tento banner a odkaz na vaše stránky.

Děkujeme za podporu. 

Výzva pro pořadatele soutěží a kandidáty do rady

Rada ŠHL vyzývá všechny zájemce o pořádání některého z kol ŠHL 2019 a dále pak zájemce kteří mají zájem kandidovat do rady ŠHL, aby své přihlášky zasílali do 28.2.2019 na mail: motyka.josef@email.cz

Video nebo foto odkaz

SDH Dvorce 2013

Více informací zde

SDH Český Rudolec SEZÓNA 2015

Více informací zde

Hasičská liga Praděd 2018

Více informací zde

Nejlepší časy ligy 2018

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Zahorčice ST 15,99
2 Bohdalín PE 16,34
3 Chářovice ŠponaBN 16,56
4 Chotěmice TA 16,58
5 Šipoun PT 16,65
6 Žďár JH 16,65
7 Krotějov SportTA 16,66
8 Český Rudolec JH 16,88
9 Oponešice TR 16,91
10 Stoklasná Lhota TA 16,98
11 Zdislavice BN 17,03
12 Jaronice CB 17,10
13 Dolní Němčice JH 17,14
14 Kamenice nad Lipou PE 17,20
15 Žirovnice PE 17,23
16 Slapy TA 17,27
17 Drahňovice BN 17,30
18 Ústrašice BTA 17,36
19 Tomice BN 17,37
20 Skrýchov u Malšic TA 17,45
21 Drunče JH 17,51
22 Milenovice PI 17,57
23 Dobronice u Chýnova TA 17,62
24 Libkova Voda PE 17,63
25 Daměnice BN 17,73
26 Strmilov JH 17,76
27 Řepeč TA 17,76
28 Netřebice CK 17,76
29 Rybova Lhota TA 17,85
30 Božejovice TA 17,93
31 Holašovice CB 18,03
32 Zhoř u Tábora TA 18,07
33 Kozmice TA 18,08
34 Dubičné CB 18,32
35 Načeradec BN 18,55
36 Heřmaneč JH 18,60
37 Tučapy TA 18,72
- Krátošice TA 18,77
39 Svaté Pole PB 19,54
40 Markvarec JH 19,74

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Dvorce ATA 16,41
2 Bezděčín TA 16,75
3 Ústrašice TA 16,97
4 Chotěmice TA 17,24
5 Kamenice nad Lipou PE 17,29
6 Nová Včelnice JH 17,40
7 Chrbonín TA 17,57
8 Slapy TA 17,65
9 Lom TA 17,85
10 Dvorce BTA 18,08
11 Všechlapy BN 18,47
12 Chlum BN 18,57
13 Zdešov JH 18,60
14 Zhoř u Tábora TA 19,08
15 Chválkov PE 20,19

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Dvorce TA 15,76
2 Svaté Pole PB 16,01
3 Tučapy TA 16,68
4 Chrbonín TA 16,86
5 Želeč TA 17,71
6 Lom TA 17,98
7 Slapy DTA 18,55
8 Slapy CTA 21,24
9 Chrbonín BTA 22,42
10 Maršov TA 24,76
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky BezděčínTHL
Stránky DvorceTHL
Stránky ChotěmiceTHL
Stránky KozmiceTHL
Stránky ŘepečTHL
Stránky Zhoř u TáboraTHL
Stránky ŽelečTHL
Stránky Táborská ligaTHL
Stránky SDH ChýnovTHL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Božejovice18,88 THL
 Božejovice18,59 THL
 Božejovice18,51 THL
 Stoklasná Lhota17,84 THL
 Stoklasná Lhota17,81 THL
 Stoklasná Lhota17,36 THL
 Stoklasná Lhota17,31 THL
 Stoklasná Lhota17,06 THL
 Stoklasná Lhota17,36 THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 Slapy29,68 THL
 Slapy20,92 THL
 Slapy20,08 THL
 Slapy20,06 THL
 Slapy19,76 THL
 Slapy19,21 THL
 Slapy18,70 THL
 Slapy18,65 THL
 Slapy18,64 THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 SlapyNP THL
 Slapy20,53 THL
 Slapy20,24 THL
 Slapy18,79 THL
 Slapy18,61 THL
 Slapy17,88 THL
 Slapy17,84 THL
 Slapy17,78 THL
 Slapy17,36 THL
 Slapy17,28 THL
 Slapy17,14 THL
 Božejovice29,54 THL
 Božejovice26,92 THL
 Božejovice23,31 THL
 Božejovice20,56 THL
 Božejovice20,03 THL
 Božejovice19,41 THL
 Chotěmice17,46 THL
 Chotěmice16,81 THL
 Chotěmice18,72 THL
 ChotěmiceNP THL
 Chotěmice18,44 THL
 Chotěmice16,20 THL
 Chotěmice17,00 THL
Kdo Čas * Liga