Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
16.05. DvorceTA
23.05. ŽďárJH
20.06. ChrbonínTA
27.06. TučapyTA
04.07. SlapyTA
18.07. StrmilovJH
19.07. ChýnovTA
25.07. JaroniceCB
08.08. ŘepečTA
15.08. ChotěmiceTA
22.08. KozmiceTA
23.08. BezděčínTA
29.08. ZdislaviceBN
05.09. Zhoř u TáboraTA

Kdy Kde byla Okr.
07. 09. VýsledkyZhoř u TáboraTA
31. 08. VýsledkyKozmiceTA
18. 08. VýsledkyBezděčínTA
17. 08. VýsledkyChotěmiceTA
04. 08. VýsledkyÚstrašice (hřiště Želeč)TA
03. 08. VýsledkyŘepečTA
27. 07. VýsledkyKrátošice (noční)TA
20. 07. VýsledkyStrmilovJH
14. 07. VýsledkyChýnovTA
30. 06. VýsledkySlapyTA
29. 06. VýsledkyChrbonínTA
08. 06. VýsledkyTučapy (odpolední)TA
18. 05. VýsledkyŽďárJH
11. 05. VýsledkyDvorceTA
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

Soutěže ŠHL 2020 - COVID-19

Vyjádření rady ŠHL k opatření vydané SH ČMS o hasičských soutežích v roce 2020 a k aktuální situaci pandemie COVID-19 

Zrušené soutěže (zatím) do 30.6.2020

Dobrý den, všechny pořádané soutěže do termínu (zatím) 30.6. byly z rozhodnutí SH ČMS zrušeny.

Moravský pohár - MHJ a PRL

Základní informace pro nultý ročník MORAVSKÉHO POHÁRU

Zpráva dozorčí rady za rok 2019

Dozorčí rada Spolku Zčhl, z.s. pracovala v roce 2019 ve složení Ing.Karel Nolč předseda DR, Milan Polívka - místopředseda DR a Ondřej Janda — člen DR.

Valná hromada

Sdružení ZČHL a členů Rady ZČHL.

 

Zápis z jarní schůze

pořadatelů soutěží ŠHL dětí dne 16.2. 2020 ve Vacově. 

Kontakty na členy rady ŠHL

Kontakty na členy rady ŠHL naleznete v tomto článku.

UPOZORNĚNÍ

Spojení MHJ a PRL

Zápis ze schůze rady a pořadatelů ŠHL 2020

Zápis ze schůze rady a pořadatelů ŠHL konané dne 2.2.2020 v Nišovicích.

POZOR! PAUZA v rámci PRL minimálně pro rok 2020

Přerovská liga požárních útoků se pro rok 2020 spojuje dohromady s VC MHJ okr. Přerov! Obě ligy tak nově jako "MORAVSKÝ POHÁR MHJ v požárním útoku".

Video nebo foto odkaz

SDH Český Rudolec SEZÓNA 2015

Více informací zde

Vítězné útoky ročníku 2018

Více informací zde

Západočeská hasičská liga 2019

Více informací zde

Nejlepší časy ligy 2019

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Krotějov SportTA 16,18
2 Chářovice ŠponaBN 16,38
3 Šipoun PT 16,41
4 Žernovice PT 16,46
5 Chotěmice TA 16,57
6 Žďár JH 16,59
7 Český Rudolec JH 16,63
8 Nevcehle JI 16,73
9 Skrýchov u Malšic TA 16,78
10 Bohdalín PE 16,86
11 Daměnice BN 16,95
12 Stoklasná Lhota TA 16,96
13 Kamenice nad Lipou PE 16,98
14 Jaronice CB 17,02
15 Markvarec JH 17,08
16 Dobronice u Chýnova TA 17,12
17 Drahňovice BN 17,20
18 Tomice BN 17,20
19 Zdislavice BN 17,29
20 Bezdědovice ST 17,32
21 Řepeč TA 17,41
22 Drunče JH 17,43
23 Slavošovice CB 17,44
24 Žirovnice PE 17,78
25 Srubec CB 17,96
26 Tučapy TA 18,07
27 Rybova Lhota TA 18,26
28 Makov TA 18,37
29 Ústrašice BTA 18,41
30 Nová Ves u Chýnova TA 18,41
31 Slapy TA 18,42
- Ctiboř BN 18,47
33 Zdešov JH 18,51
34 Kozmice TA 18,61
35 Kolence JH 18,64
36 Zhoř u Tábora TA 18,72
37 Strmilov JH 18,97
38 Lásenice JH 19,41
39 Libkova Voda PE 20,05

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Bezděčín TA 16,92
2 Chotěmice TA 17,00
3 Dvorce ATA 17,28
4 Slapy TA 17,36
5 Hrdějovice BCB 17,63
6 Ústrašice TA 17,65
7 Chrbonín TA 17,73
8 Zdešov JH 17,87
9 - Strachomzajcehl- 17,93
10 Lom TA 18,10
11 Nová Včelnice JH 18,20
12 Kamenice nad Lipou PE 18,20
13 Chlum BN 18,52
14 Zhoř u Tábora TA 18,55
15 - Martomice- 18,69
16 Chválkov PE 18,85
17 Ratměřice BN 19,03
18 Šebířov TA 19,75
19 Dvorce BTA 20,26

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Svaté Pole PB 16,28
2 Chrbonín TA 17,28
3 Želeč TA 17,34
4 Dvorce TA 17,37
5 Obora TA 17,71
6 Slapy TA 17,73
7 Lom TA 17,83
8 Chotěmice TA 18,20
9 Tučapy TA 18,27
10 Daměnice BN 18,76
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky BezděčínTHL
Stránky DvorceTHL
Stránky ChotěmiceTHL
Stránky KozmiceTHL
Stránky ŘepečTHL
Stránky Zhoř u TáboraTHL
Stránky ŽelečTHL
Stránky Táborská ligaTHL
Stránky SDH ChýnovTHL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Choustník20,80 THL
 ChoustníkNP THL
 Choustník19,58 THL
 Bohdalín16,01 THL
 Krotějov14,79 THL
 Tučapy33,74 THL
 Obora24,30 THL
 Svaté Pole23,82 THL
 Slapy18,65 THL
 Dvorce18,27 THL
 Lom18,17 THL
 Želeč18,14 THL
 SlapyNP THL
 ChotěmiceNP THL
 DvorceNP THL
 Ústrašice24,41 THL
 Zhoř u Tábora22,96 THL
 Lom21,93 THL
 Choustník21,32 THL
 Chrbonín20,91 THL
 Kamenice nad Lipou20,30 THL
 Šebířov20,19 THL
 Zdešov20,07 THL
 Chválkov19,61 THL
 Nová Včelnice19,05 THL
 Bezděčín18,38 THL
 Dvorce17,47 THL
 ŽďárNP THL
 Zhoř u TáboraNP THL
 KrátošiceNP THL
 JaroniceNP THL
 Košice30,27 THL
 Český Rudolec26,24 THL
 Žirovnice22,39 THL
 Choustník22,09 THL
 Tučapy21,97 THL
 Lom20,86 THL
 Ústrašice20,46 THL
 Nová Ves u Chýnova20,12 THL
 Strmilov19,96 THL
 Řepeč19,85 THL
 Krč19,51 THL
 Rybova Lhota19,42 THL
 Lásenice19,41 THL
 Stoklasná Lhota19,32 THL
 Slavošovice18,72 THL
 Markvarec18,60 THL
 Šipoun18,23 THL
 Zdislavice18,11 THL
 Krotějov17,69 THL
Kdo Čas * Liga