Videa a výsledky týmu v roce 2019

Kdo Nej.čas videa Počet Poslední
Řepeč17,419
Bohdalín14,958
Choustník19,587
Šipoun16,497
Český Rudolec14,887
Krotějov14,797
Chotěmice14,447
Stoklasná Lhota15,517
Skrýchov u Malšic17,056
Strmilov18,976
Zdislavice17,726
Dobronice u Chýnova17,376
Rybova Lhota18,266
Jaronice17,296
Žďár17,536
Chářovice16,435
Ústrašice18,415
Kozmice19,285
Žirovnice17,995
Zhoř u Tábora19,275
Nová Ves u Chýnova18,815
Tučapy20,345
Markvarec18,035
Daměnice17,514
Drunče17,704
Kamenice nad Lipou16,984
Krátošice19,753
Chabrovice20,953
Košice22,893
Lom20,863
Obora18,682
Obrataň25,162
Drahňovice17,492
Slavošovice17,442
Kamenná LhotaNP2
TomiceNP1
Lásenice19,411
MilenoviceNP1
RynárecNP1
Bezdědovice17,371
Budislav27,051
Oltyně30,041
Žernovice16,461
Krč19,511
Srubec17,961
Makov19,331
Zdešov18,511
BožejoviceNP1
Libkova Voda20,051
Kdo Nej.čas videa Počet Poslední
Kdo Nej.čas videa Počet Poslední
Dvorce17,4710
Slapy18,536
Chotěmice18,226
Chrbonín18,076
Zhoř u Tábora19,566
Ústrašice18,176
Bezděčín16,926
Zdešov18,475
Chválkov18,855
Nová Včelnice18,205
Lom18,104
Kozmice23,573
Šebířov19,753
Choustník21,323
Kamenice nad Lipou20,302
Kamenná Lhota35,872
Malšice23,101
Oltyně36,411
Hrdějovice17,951
Želeč43,111
Ratměřice19,031
Kdo Nej.čas videa Počet Poslední
Kdo Nej.čas videa Počet Poslední
Kdo Nej.čas videa Počet Poslední
Kdo Nej.čas videa Počet Poslední
Kdo Nej.čas videa Počet Poslední
Kdy Kdo Kateg. Kde čas Odkaz Liga
04. 08. 2019 ChoustníkMužiÚstrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika PažinaNP
THL
03. 08. 2019 ÚstrašiceMužiŘepeč, O pohár starosty obce ŘepečNP
THL
03. 08. 2019 Zhoř u TáboraMužiŘepeč, O pohár starosty obce ŘepečNP
THL
03. 08. 2019 Český RudolecMužiŘepeč, O pohár starosty obce ŘepečNP
THL
03. 08. 2019 Dobronice u ChýnovaMužiŘepeč, O pohár starosty obce ŘepečNP
THL
03. 08. 2019 TomiceMužiŘepeč, O pohár starosty obce ŘepečNP
THL
03. 08. 2019 JaroniceMužiŘepeč, O pohár starosty obce ŘepečNP
THL
03. 08. 2019 ChrbonínŽenyŘepeč, O pohár starosty obce ŘepečNP
THL
03. 08. 2019 SlapyMuži >35 letŘepeč, O pohár starosty obce ŘepečNP
THL
03. 08. 2019 MaršovMuži >35 letŘepeč, O pohár starosty obce ŘepečNP
THL
20. 07. 2019 ŠipounMužiStrmilov, O pohár starosty města StrmilovNP
THL
20. 07. 2019 BohdalínMužiStrmilov, O pohár starosty města StrmilovNP
THL
20. 07. 2019 ŽďárMužiStrmilov, O pohár starosty města StrmilovNP
THL
20. 07. 2019 MilenoviceMužiStrmilov, O pohár starosty města StrmilovNP
THL
20. 07. 2019 DvorceŽenyStrmilov, O pohár starosty města StrmilovNP
THL
20. 07. 2019 ÚstrašiceŽenyStrmilov, O pohár starosty města StrmilovNP
THL
14. 07. 2019 DrunčeMužiChýnov, O pohár starosty města ChýnovNP
THL
14. 07. 2019 Zhoř u TáboraMužiChýnov, O pohár starosty města ChýnovNP
THL
14. 07. 2019 KozmiceMužiChýnov, O pohár starosty města ChýnovNP
THL
14. 07. 2019 StrmilovMužiChýnov, O pohár starosty města ChýnovNP
THL
14. 07. 2019 ŘepečMužiChýnov, O pohár starosty města ChýnovNP
THL
14. 07. 2019 Zhoř u TáboraŽenyChýnov, O pohár starosty města ChýnovNP
THL
14. 07. 2019 Kamenice nad LipouŽenyChýnov, O pohár starosty města ChýnovNP
THL
14. 07. 2019 ChrbonínŽenyChýnov, O pohár starosty města ChýnovNP
THL
29. 06. 2019 KrotějovMužiChrbonín, Memoriál Michala VelíškaNP
THL
29. 06. 2019 KošiceMužiChrbonín, Memoriál Michala VelíškaNP
THL
29. 06. 2019 JaroniceMužiChrbonín, Memoriál Michala VelíškaNP
THL
29. 06. 2019 Stoklasná LhotaMužiChrbonín, Memoriál Michala VelíškaNP
THL
29. 06. 2019 LomMužiChrbonín, Memoriál Michala VelíškaNP
THL
29. 06. 2019 BožejoviceMužiChrbonín, Memoriál Michala VelíškaNP
THL
29. 06. 2019 Kamenná LhotaMužiChrbonín, Memoriál Michala VelíškaNP
THL
29. 06. 2019 StrmilovMužiChrbonín, Memoriál Michala VelíškaNP
THL
29. 06. 2019 KozmiceŽenyChrbonín, Memoriál Michala VelíškaNP
THL
29. 06. 2019 Zhoř u TáboraŽenyChrbonín, Memoriál Michala VelíškaNP
THL
08. 06. 2019 TučapyMužiTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 Kamenná LhotaMužiTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 KrátošiceMužiTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 KozmiceMužiTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 Nová Ves u ChýnovaMužiTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 ŘepečMužiTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 ChoustníkMužiTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 TučapyMužiTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 DrunčeMužiTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 RynárecMužiTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 BezděčínŽenyTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 Nová VčelniceŽenyTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 TučapyMuži >35 letTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
08. 06. 2019 DvorceMuži >35 letTučapy (odpolední), O putovní pohár Obce TučapyNP
THL
11. 05. 2019 JaroniceMužiDvorce, O pohár SDH DvorceNP
THL
11. 05. 2019 Zhoř u TáboraMužiDvorce, O pohár SDH DvorceNP
THL
11. 05. 2019 KrátošiceMužiDvorce, O pohár SDH DvorceNP
THL
11. 05. 2019 ŽďárMužiDvorce, O pohár SDH DvorceNP
THL
11. 05. 2019 ChotěmiceŽenyDvorce, O pohár SDH DvorceNP
THL
11. 05. 2019 SlapyŽenyDvorce, O pohár SDH DvorceNP
THL
11. 05. 2019 DvorceŽenyDvorce, O pohár SDH DvorceNP
THL
Kdy Kdo Kateg. Kde čas Odkaz Liga