Bezděčín 2020 - O pohár SDH Bezděčín

Liga: THL
Místo: Bezděčín
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 23. 08. 2020 11:00
Kontakt:   Jan Čížek
Telefon:  773455350

Začátek rezervace: 23. 08. 2020 11:00
Konec rezervace: 23. 08. 2020 11:00
Začátek tipování:  23. 08. 2020 00:00
Konec hlasování: 23. 08. 2020 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bezdecin-11209.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bohdalín PE16,2816,5016,502017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH16,5716,5916,592019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chotěmice TA16,3016,6416,642019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Daměnice BN16,9716,7416,972019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,9716,9216,972019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Šipoun PT16,9816,6216,982019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žďár JH17,0216,6017,022017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jaronice CB16,6117,0217,022019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chotěmice TA16,6317,1217,122018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE16,5517,1317,132019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zdislavice BN17,1716,8117,172018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stoklasná Lhota TA17,1916,9617,192018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Skrýchov u Malšic TA17,1916,8317,192019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dobronice u Chýnova TA17,0417,2317,232019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Český Rudolec JH17,3316,9017,332017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chýnov TA16,5517,3417,342017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Slapy TA17,3716,9817,372018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Český Rudolec JH17,2817,3717,372019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chářovice ŠponaBN17,3817,2617,382019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kamenice nad Lipou PE17,4917,3817,492018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Drunče JH17,5117,2817,512018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Milenovice PI17,5617,2517,562017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stoklasná Lhota TA17,5817,4717,582019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Krotějov SportTA16,3817,6717,672017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žďár JH17,6916,6617,692018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Drunče JH17,7517,3417,752017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Řepeč TA17,8117,1317,812018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slapy TA17,2617,8517,852017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdislavice BN17,9016,6917,902019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žirovnice PE17,7817,9517,952018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kozmice TA18,0817,7418,082018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Řepeč TA17,9418,0918,092019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Drahňovice BN16,8618,1118,112019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Ústrašice BTA18,1817,6418,182017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Slapy BTA18,1718,2318,232017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Milenovice PI18,2018,2618,262018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Markvarec JH17,4318,2618,262019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Obora TA18,2618,3018,302019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jaronice CB18,3117,0518,312018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kozmice TA18,2918,3318,332017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Dobronice u Chýnova TA17,8718,3818,382017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Drunče JH18,4518,2518,452019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kozmice TA18,5017,5818,502019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Božejovice TA18,5118,1318,512017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Žirovnice PE18,2218,7518,752017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA18,9218,1218,922017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Skrýchov u Malšic TA19,0316,6019,032018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Krátošice TA19,1418,5719,142019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Žirovnice PE17,0519,2219,222019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Nová Ves u Chýnova TA19,3418,3319,342019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bezděčín TA19,3019,3619,362019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Lom TA19,4319,1519,432019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Zhoř u Tábora TA19,2219,6619,662018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Strmilov JH19,7419,6819,742018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Nová Ves u Chýnova TA19,7019,8019,802018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Strmilov JH19,1419,9519,952017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chýnov TA18,6520,0320,032018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Tučapy ATA18,9520,0420,042018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Rybova Lhota TA18,7120,0920,092019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bezděčín TA19,0220,4320,432017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Ústrašice BTA20,4619,8420,462018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kamenice nad Lipou PE17,2420,6420,642017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Košice TA20,4021,4921,492018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Rybova Lhota TA21,5417,0521,542018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lom TA21,0621,6421,642017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Bezděčín BTA20,7721,9421,942017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zhoř u Tábora TA22,3218,8822,322017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Želeč TA27,9728,6228,622017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Kamenná Lhota TA39,9439,2839,942018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Choustník TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Řepeč TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Zhoř u Tábora TANPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bohdalín PENPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Ústrašice BTANPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Libkova Voda PENPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Český Rudolec JHNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Šipoun PTNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bezděčín TANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Košice TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dobronice u Chýnova TANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Stoklasná Lhota TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Krotějov SportTANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Krotějov SportTANPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Skrýchov u Malšic TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Slavošovice CBNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Lom TANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Nová Ves u Chýnova TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Choustník TANPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Božejovice TANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Želeč TANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Řepeč DTANPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Obora TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/20 Bezděčín, O pohár
THL
2018/08/19 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2020/08/23 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/16 Dvorce, O pohár SDH Dvorce
THL
2020/05/23 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2020/06/20 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2020/06/27 Tučapy, O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2020/07/04 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2020/07/18 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2020/07/19 Chýnov, O putovní pohár obce Nová Ves u Chýnova
THL
2020/07/25 Jaronice, O pohár SDH Jaronice
THL
2020/08/08 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2020/08/15 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2020/08/22 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2020/08/23 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2020/08/29 Zdislavice, Zdislavice
THL
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga