Rok:

Výsledky ročníku 2010 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dv
1
Žď
2
He
3
Ko
4
No
5
Ka
6
Ch
7
Tu
8
Ko
9
Ře
10
Ch
11
Kr
12
Že
13
Zh
14
1. Chotěmice 212 17,25TA
18,96
23,82
18,36
17,55
18,73
17,61
17,25
18,78
19,80
17,61
18,30
18,59
18,37
17,91
2. Žďár 196 17,67JH
28,36
20,41
18,17
17,67
17,73
19,66
21,37
17,99
18,40
17,74
17,80
18,85
18,01
18,03
3. Dvorce 148 17,65TA
24,91
18,03
18,99
NP
23,43
17,98
21,20
18,63
20,78
NP
21,78
19,72
18,02
19,92
NP
-
18,40
17,65
23,68
20,66
24,21
NP
19,78
18,03
4. Stoklasná Lhota 129 18,10TA
18,81
--
20,02
18,85
27,48
19,81
19,09
18,78
18,10
18,44
19,49
18,16
25,74
5. Chrbonín 128 18,33TA
20,60
19,19
22,64
18,75
19,67
21,03
21,35
22,97
18,97
18,95
18,33
21,34
20,91
21,24
NP
19,30
40,95
21,48
21,88
20,27
19,63
NP
19,86
6. Řepeč 96 18,18TA-
18,78
19,91
20,97
20,31
20,91
19,08
NP
23,71
19,66
18,18
32,52
20,10
19,46
7. Heřmaneč 89 19,08JH
24,21
29,03
20,69
21,01
19,60
21,25
19,41
19,95
20,22
19,51
19,71
20,35
20,13
19,08
8. Tučapy C 70 19,21TA
21,99
19,97
32,22
36,09
19,94
-
19,21
20,61
24,15
19,93
25,67
19,99
21,86
NP
9. Kamenice nad Lipou 58 19,25PE
23,88
21,80
20,10
-
21,22
NP
19,25
19,89
32,91
23,61
22,02
21,36
22,88
19,50
10. Kozmice 54 19,58TA
21,50
21,81
22,30
20,79
21,17
21,23
29,70
22,42
19,58
20,56
29,06
22,70
20,60
21,96
11. Mirošov 46 19,10JI
23,32
22,16
21,32
21,74
21,71
NP
19,10
19,99
20,58
24,45
23,69
20,91
30,52
NP
12. Drachkov 43 17,98ST-
19,11
18,10
---
17,98
------
NP
13. Dolní Němčice 40 17,72JH
NP
18,45
17,72
----------
NP
-. Dačice I 40 19,35JH
NP
22,44
19,77
20,44
21,28
38,81
-
21,79
33,71
19,35
20,22
NP
NP
23,26
15. Zhoř u Tábora 30 18,85TA
19,64
--
33,61
--
20,55
21,15
28,34
NP
22,42
-
19,97
18,85
16. Košice 26 20,10TA
NP
--
20,10
--
21,05
23,43
21,88
--
21,42
22,48
NP
17. Chrbonín B 25 20,45TA
21,56
24,29
-
20,67
34,57
25,79
20,45
32,57
39,79
-
23,51
21,49
-
29,12
18. Krátošice 20 20,45TA
20,85
--
22,12
----
46,08
24,85
32,48
21,61
20,88
20,45
19. Načeradec 16 20,26BN-
21,15
--
21,03
NP
-------
20,26
20. Jankov 14 18,58BN---------
22,50
18,58
NP
26,92
NP
21. Chářovice 9 20,12BN
21,47
--------
20,64
--
20,12
-
22. Želeč 8 20,54TA---
22,13
-
20,54
-
NP
--
NP
36,74
22,82
33,01
23. Daměnice 7 19,86BN-----------
34,82
-
19,86
24. Tučapy 6 18,77TA
21,58
39,84
22,56
19,75
-
18,77
19,56
19,95
19,88
19,57
20,67
NP
19,49
-
-. Strmilov 6 20,13JH--------
44,22
23,71
24,11
-
25,94
20,13
26. Zárybničná Lhota 5 21,98TA
21,98
------
25,59
35,11
24,82
-
22,95
-
36,53
27. Zhoř u Tábora B 2 20,58TA-------------
20,58
28. Kunemil 0 17,59HB--
NP
-
19,26
17,59
--------
-. Kámen 0 17,89HB----
18,67
17,89
--------
-. Bezděkov pod Třemšínem 0 17,93PB--
17,93
-----------
-. Krasonice 0 17,96JI-----
17,96
--------
-. Sedlatice 0 18,20JI--
18,63
----
18,20
------
-. Urbanov 0 19,06JI-------
19,06
------
-. Dolní Němčice B 0 19,25JH-
38,47
19,25
-----------
-. Jaronice 0 19,30CB-------
NP
----
19,30
-
-. Nová Včelnice 0 19,98JH
24,78
24,33
22,14
22,86
22,83
21,69
19,98
28,03
23,22
32,91
23,21
21,50
---
-. Pikov 0 20,51TA-------
20,51
------
-. Křenovice 0 20,54CB-------
20,54
------
-. Košice B 0 20,83TA
NP
--
20,83
----------
-. Český Rudolec 0 21,12JH-
26,35
21,12
--
NP
-
31,01
------
-. Batelov B 0 21,14JI-----
21,14
--------
-. Nová Ves 0 21,31JI-----
21,31
--------
-. Tučapy 0 21,62VY-------
21,62
------
-. Choustník 0 21,69TA---
37,52
-
23,52
24,26
21,69
---
26,28
-
28,27
-. Chlum u Třeboně 0 21,93JH--
21,93
----
29,62
------
-. Moraveč 0 23,01TA-------
44,78
35,96
26,31
NP
42,04
23,01
27,54
-. Nová Ves 0 23,05TA------
23,05
-------
-. Slapy 0 23,11TA-------
43,16
---
47,89
41,75
23,11
-. Český Rudolec B 0 23,26JH-----
23,26
-
NP
------
-. Humpolec 0 23,71PE--
NP
--
23,71
--------
-. Jetřichovec 0 23,73PE--------
23,73
-----
-. Rohovka 0 23,93PE-----
23,93
--------
-. Radkov 0 24,32JI--
25,87
---
24,32
-------
-. Chářovice B 0 24,59BN
24,59
-------------
-. Krtov 0 24,83TA------
29,23
-
24,83
--
49,39
--
-. Ústrašice 0 25,03TA---
25,03
-------
28,95
44,15
-
-. Malešice 0 25,44CB-------
25,44
------
-. Skalice 0 25,62TA---
25,62
-------
NP
NP
-
-. Kloužovice 0 25,73TA
31,46
--
25,73
--
31,61
----
NP
-
29,93
-. Bezděčín 0 26,20TA------------
26,20
28,69
-. Nedvědice 0 26,24TA----
26,24
---------
-. Smrkov 0 26,84TA---------
26,84
--
NP
-
-. Rataje 0 27,87TA-------
30,06
-
27,87
----
-. Markvarec 0 28,19JH--
28,19
-----------
-. Vesce 0 28,38TA------
NP
28,38
--
30,72
31,53
--
-. Obora 0 28,52TA---
48,20
-------
28,52
NP
NP
-. Rynárec 0 28,85PE-----
28,85
--------
-. Markvartice 0 29,02JI-----
29,02
--------
-. Batelov 0 29,57JI-----
29,57
--------
-. Noskov 0 30,18TA-------
30,18
------
-. Oltyně 0 34,97TA---------
34,97
----
-. Strachoňovice 0 36,07JI-----
36,07
--------
-. Mydlovary 0 36,61CB--
36,61
-----------
-. Choustník B 0 42,23TA-----------
42,23
--
-. Petrovice 0 43,62TR--
43,62
-----------
-. Terezín 0 45,77TA------
45,77
-------
-. Mlýny 0 46,93TA------
NP
46,93
------
-. Drunče 0 47,38JH-----
78,14
----
47,38
---
-. Nová Ves 0 50,34TR--------
50,34
-----
-. Jiřetice 0 51,56BN-------
51,56
------
-. Obrataň 0 59,07PE-----
NP
-----
59,07
--
-. Chýnov 0 61,04TA------
61,04
-------
-. Roseč 0 NPJH-----
NP
--------
-. Holašovice 0 NPCB-------
NP
------
-. Sloup B 0 NPPZ---------
NP
----
-. Želetava 0 NPTR-----
NP
--------
-. Stará Říše 0 NPJI--
NP
-----------
-. Včelnička 0 NPPE-----
NP
--------
-. Srlín 0 NPPI---------
NP
----
-. Květinov 0 NPHB-----
NP
--------
-. Panské Dubenky 0 NPJI--
NP
-----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dv
1
Žď
2
He
3
Ko
4
No
5
Ka
6
Ch
7
Tu
8
Ko
9
Ře
10
Ch
11
Kr
12
Že
13
Zh
14
1. Dvorce 166 18,11TA
21,81
20,92
19,21
18,30
19,26
21,83
18,25
18,70
18,32
18,11
19,12
-
18,30
NP
2. Kamenice nad Lipou 152 19,43PE
20,54
21,13
20,93
-
21,32
22,65
19,45
20,14
24,47
20,30
19,89
19,43
25,79
19,55
3. Chotěmice 150 18,43TA
19,83
21,15
29,03
20,18
18,80
22,32
22,80
19,34
21,37
21,32
20,24
21,92
18,43
20,50
4. Chrbonín 123 19,37TA
NP
25,02
22,45
20,66
21,13
28,48
20,72
19,37
21,10
21,58
23,51
20,89
20,17
22,83
5. Nová Včelnice 102 18,87JH
21,98
19,99
22,37
28,24
29,02
23,15
23,44
NP
21,24
23,98
18,87
22,36
49,16
20,26
6. Tučapy 74 21,53TA
NP
25,25
NP
24,44
22,42
31,90
23,21
23,46
24,44
22,94
22,52
21,53
37,09
26,02
7. Řepeč 63 21,49TA---
23,15
21,93
NP
21,49
22,14
24,42
23,46
23,70
24,22
27,98
27,91
8. Košice 32 21,23TA
32,87
--
42,32
---
21,23
---
21,86
21,89
NP
9. Načeradec 21 20,65BN-
41,70
--
21,22
38,60
-------
20,65
10. Kozmice 14 20,33TA
22,72
26,99
NP
22,88
28,08
25,37
NP
22,40
20,33
25,88
28,81
28,23
22,53
-
11. Obora 12 23,72TA---
26,10
-------
23,72
31,35
28,92
12. Želeč 9 27,62TA---
27,62
---
30,43
----
46,49
29,98
13. Zárybničná Lhota 7 25,63TA
25,63
-------------
14. Zhoř u Tábora 6 23,00TA
31,02
------
23,00
------
-. Dvorce B 6 27,28TA-------------
27,28
16. Zdešov 5 28,55JH-
28,55
------------
17. Nevcehle 0 16,99JI
16,99
17,47
------------
-. Řepeč B 0 21,52TA---------
21,52
----
-. Moraveč 0 22,15TA--------
26,74
-
22,15
---
-. Urbanov 0 22,38JI--
22,38
----
26,94
------
-. Daměnice 0 22,57BN-----------
22,57
--
-. Jetřichovec 0 23,36PE--------
23,36
-----
-. Ústrašice 0 23,47TA---
24,92
--
23,47
----
24,95
29,97
-
-. Rataje 0 25,34TA---------
25,34
----
-. Rohovka 0 26,10PE-----
26,10
--------
-. Nedvědice 0 28,22TA----
28,22
---------
-. Radenín 0 28,31TA--------
28,31
-----
-. Obrataň 0 28,32PE-----------
28,32
--
-. Bechyně 0 29,04TA------------
29,04
-
-. Noskov 0 30,36TA-------
30,36
------
-. Křenovice 0 31,02CB-------
31,02
------
-. Staňkov 0 31,08JH--
31,08
-----------
-. Chotěmice B 0 36,57TA----------
36,57
---
-. Smrkov 0 40,68TA---------
40,68
----
-. Ondřejov 0 41,21PE-----
41,21
--------
-. Markvartice 0 43,54JI-----
43,54
--------
-. Rodná 0 NPTA-------
NP
------
-. Malešice 0 NPCB-------
NP
------
-. Oltyně 0 NPTA---------
NP
----
-. Nová Ves 0 NPJI-----
NP
--------


Celkem se účastnilo:  131 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: