Rok:

Výsledky ročníku 2012 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. D
1
Žď
2
S
3
Ka
4
C
5
K
6
T
7
J
8
Ko
9
K
10
Ř
11
C
12
Z
13
1. Jankov 182 16,98BN
17,12
17,72
17,31
17,77
17,09
NP
NP
17,39
17,96
20,79
17,01
16,98
17,15
2. Žďár 157 17,48JH
18,46
18,00
17,66
17,48
17,86
18,00
18,72
17,76
17,77
19,01
NP
17,83
-
3. Chotěmice 145 17,07TA
NP
17,93
18,63
NP
17,12
17,70
22,55
18,49
17,07
18,91
17,77
18,99
18,12
4. Bohdalín 112 17,38PE
18,15
18,63
18,05
NP
18,56
NP
NP
19,75
17,64
18,74
NP
17,38
18,80
5. Dvorce A 107 17,05TA
17,92
18,38
17,59
17,05
NP
-
19,24
19,15
18,30
19,62
-
18,86
19,00
6. Chářovice A 103 17,02BN
19,62
--
17,02
18,05
-
20,44
NP
18,31
18,06
-
18,99
17,54
17,74
7. Slapy 91 17,80TA
18,61
NP
17,94
19,81
19,13
18,67
22,20
19,26
18,03
24,01
17,80
17,94
20,04
8. Chrbonín A 80 -TA
19,98
24,62
18,88
17,64
18,08
17,95
25,04
29,99
18,41
19,59
19,42
17,95
-
9. Jaronice 78 17,60CB
19,05
-
19,92
17,93
17,89
17,60
NP
20,27
21,33
-
17,99
18,44
18,43
10. Strmilov 73 18,35JH
20,75
19,41
20,91
18,35
18,77
NP
19,80
19,58
18,66
18,90
19,20
19,19
19,88
11. Kamenice nad Lipou 71 -PE
18,91
NP
18,89
17,77
NP
19,49
18,96
21,88
17,89
19,40
19,71
NP
-
12. Heřmaneč 70 18,12JH
24,60
21,70
18,65
NP
18,33
19,11
18,64
24,03
18,12
19,87
19,67
NP
20,56
13. Tučapy A 64 18,26TA-
19,41
18,78
18,68
20,80
20,06
19,65
19,86
19,52
19,02
NP
18,26
20,11
14. Stoklasná Lhota 43 17,85TA
NP
----
20,42
18,48
19,76
-
26,81
18,85
17,85
19,50
15. Řepeč 42 18,42TA
19,51
22,85
18,42
19,31
NP
NP
19,47
24,28
19,11
NP
20,94
19,06
21,83
16. Jablonná 39 17,91PB----
18,19
-
17,91
--
19,03
---
17. Ústrašice B 37 18,16TA
20,34
21,35
19,57
18,24
18,78
32,61
NP
21,35
--
25,32
-
18,16
18. Tučapy B 22 19,17TA
20,14
20,06
19,24
-
19,17
20,77
22,74
21,39
20,47
-
NP
-
19,69
19. Dolní Němčice 20 17,55JH-
17,55
-----------
20. Skalice 17 19,68TA
20,79
19,68
9999,99
NP
----
NP
20,68
NP
19,69
31,84
21. Daměnice 11 18,02BN------
35,53
19,00
----
18,02
-. Drachkov 11 18,51ST
18,51
------------
-. Tučapy A 11 18,78VY------
18,78
------
24. Zhoř u Tábora 10 18,80TA
42,70
22,63
--
18,80
23,10
NP
23,48
22,18
22,47
31,30
20,83
-
25. Chlum u Křemže 9 19,08CB------
19,08
------
-. Holašovice 9 19,29CB-----
19,29
NP
------
27. Kozmice 8 -TA
NP
22,58
-
22,93
23,23
25,87
19,98
-
22,64
22,14
--
-
-. Mydlovary A 8 19,22CB------
19,22
------
-. Načeradec A 8 19,31BN-------
19,31
-----
30. Bukovany 7 19,42BN-------
19,42
-----
-. Krátošice 7 20,03TA
22,17
---
20,03
24,69
-
22,82
22,31
24,44
NP
23,31
20,62
32. Želeč 6 19,45TA
25,94
---
19,45
21,04
20,03
29,58
-
NP
-
20,31
29,74
-. Chlum B 6 19,64CK---------
19,64
---
34. Markvarec 5 -JH
NP
18,66
---
19,55
NP
-
21,72
-
20,28
-
-
-. Křenovice 5 19,50CB------
19,50
------
-. Načeradec 5 20,77BN
20,77
------------
37. Košice A 4 -TA
19,78
-----
24,60
--
24,01
NP
-
-
-. Strachoňovice 4 19,40JI---
19,40
---------
39. Střezimíř 3 17,00BN----------
17,00
--
-. Zhoř u Tábora A 3 20,95TA------------
20,95
41. Tomice A 2 19,91BN-------
19,91
-----
-. Chrbonín B 2 19,98TA---
19,98
20,79
-
NP
22,66
22,95
28,79
---
-. Branišov 2 19,98CB------
19,98
------
-. Obora A 2 21,98TA-----
26,80
------
21,98
45. Chýnov 1 -TA
NP
---
25,97
NP
22,97
-
32,02
24,53
NP
19,52
-
-. Rohovka 1 20,27PE---
20,27
---------
-. Zliv 1 22,17CB------
22,66
--
22,17
---
-. Kloužovice 1 25,55TA----
25,55
-----
28,22
--
49. Dvorce B 0 17,68TA
19,62
----------
17,68
-
-. Chýnov u Nové Vsi 0 19,30TA--------
19,30
----
-. Košice 0 20,49TA
20,66
----
NP
-----
20,49
-
-. Tučapy dorost 0 20,76TA--
22,27
-
27,18
NP
21,19
--
20,76
-
20,93
-
-. Rynárec 0 20,86PE---
20,86
---------
-. Zajíčkov 0 20,86PE---
20,86
---------
-. Kalenice 0 21,08ST
21,08
------------
-. Chrbonín 0 21,11TA-----------
21,11
-
-. Tučapy Dorost 0 21,53TA
21,53
------------
-. Martinice 0 21,58BN-------
21,58
-----
-. Nová Ves 0 21,68TA----
32,07
---
21,68
----
-. Jetětice 0 21,93PI-
NP
21,93
23,39
-
NP
23,38
------
-. Zárybničná Lhota 0 22,06TA---
24,54
--
22,66
-
22,12
28,03
NP
22,06
-
-. Ústrašice 0 22,20TA-----------
22,20
-
-. Tomice B 0 22,51BN-------
22,51
-----
-. Tučapy 0 22,58TA
22,58
------------
-. Chářovice B 0 22,61BN
22,61
------------
-. Vesce 0 23,10TA----
28,26
-
23,10
----
NP
-
-. Choustník 0 23,31TA----
23,31
--------
-. Všechlapy 0 24,05BN-------
24,05
-----
-. Častrov 0 24,97PE---
24,97
---------
-. Chválkov 0 26,08PE---
35,86
--
34,09
-
42,26
--
26,08
-
-. Chotčiny 0 26,77TA------
26,77
------
-. Věžná 0 27,23PE----------
43,36
27,23
-
-. Náchod 0 27,34TA-----
45,27
NP
40,13
36,34
--
27,34
-
-. Drunče 0 28,01JH---
28,01
--
34,92
----
43,49
-
-. Pikov 0 29,25TA----------
29,25
--
-. Malšice 0 29,39TA------
NP
---
29,39
30,20
30,19
-. Přehořov A 0 29,81TA------
29,81
------
-. Oltyně 0 29,91TA-----
NP
37,85
---
29,91
--
-. Obora B 0 30,29TA-----
30,29
-------
-. Český Rudolec 0 30,94JH---------
30,94
---
-. Chářovice 0 32,39BN---------
32,39
---
-. Zhoř u Tábora B 0 33,23TA------------
33,23
-. Buková 0 34,74BN-------
34,74
-----
-. Přehořov B 0 35,45TA------
35,45
------
-. Srlín 0 36,86PI----------
36,86
--
-. Humpolec 0 39,09PE---
39,09
---------
-. Bezděčín 0 48,09TA---------
48,09
---
-. Choustník A 0 49,53TA------
49,53
------
-. Odlochovice 0 60,10BN-------
60,10
-----
-. Krč 0 NPPI----------
NP
--
-. Kaliště 0 NPJI---
NP
---------
-. Příseka 0 NPHB---
NP
---------
-. Tábor 0 NPTA------
NP
------
-. Nová Ves 0 NPPE---
NP
---------
-. Svatá Maří 0 NPPT---------
NP
---
-. Božejov 0 NPPE---
NP
---------
-. Terezín 0 NPTA------
NP
------
-. Hlavňov 0 NPTA-----------
NP
-
-. Včelnička 0 NPPE---
NP
---------
-. Košice B 0 NPTA---------
NP
---
-. Dvorce 0 NPTA-----
NP
----
NP
--
-. Choustník rumové pralinky 0 NPTA------
NP
------
-. Jižná 0 NPJH-----------
NP
-
-. Želeč A 0 NPTA---
NP
---------
-. Obora II 0 NPTA---------
NP
---

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. D
1
Žď
2
S
3
Ka
4
C
5
K
6
T
7
J
8
Ko
9
K
10
Ř
11
C
12
Z
13
1. Dvorce 73 16,75TA
19,98
17,36
16,75
NP
18,00
21,43
21,09
18,44
17,87
NP
NP
17,64
27,22
2. Nová Včelnice 67 17,65JH
19,19
18,51
20,75
22,39
18,81
19,92
17,79
24,44
NP
26,22
30,90
17,65
20,71
3. Kamenice nad Lipou 65 17,71PE
20,00
17,71
18,67
23,24
20,60
20,85
21,86
18,95
22,90
18,84
21,13
20,12
20,29
4. Chotěmice 48 18,34TA
21,16
20,38
19,22
24,15
18,56
24,06
NP
19,34
23,26
20,04
19,69
18,34
22,52
5. Dvorce B 47 18,87TA
22,10
---
21,44
NP
19,87
19,27
18,87
20,14
19,47
20,08
19,10
6. Chrbonín 41 18,62TA
20,07
31,29
25,22
NP
22,51
20,97
20,09
19,57
20,78
22,74
20,31
18,62
19,22
7. Kozmice 21 19,83TA
NP
20,48
21,26
24,71
19,83
20,79
23,80
23,72
31,12
28,07
---
8. Ústrašice 14 19,26TA---
26,82
-
25,54
22,76
41,36
-
20,60
19,26
--
9. Jaronice 13 19,37CB--------
20,81
--
19,37
19,83
-. Zhoř u Tábora 13 19,82TA----
25,36
21,08
28,50
NP
21,40
20,11
24,24
19,82
21,41
11. Daměnice 9 18,34BN------
18,34
19,64
----
28,33
-. Jankov 9 18,94BN
22,78
------
18,94
-----
-. Tučapy 9 20,48TA
NP
45,78
35,72
36,00
22,22
26,98
21,95
NP
22,22
20,48
-
26,78
-
14. Nová Ves 6 23,76PE---
23,76
---------
15. Obora 3 26,64TA--
32,23
26,64
---------
16. Želeč 2 20,78TA
38,22
--
29,01
-
32,34
25,00
----
23,80
20,78
17. Košice 1 21,71TA
33,52
----
23,37
24,28
--
31,92
-
21,71
-
-. Oltyně 1 29,16TA-----
36,07
42,07
---
29,16
--
19. Načeradec 0 19,75BN
25,94
------
19,75
-----
-. Kamenice nad Lipou Dorost 0 20,62PE
23,86
20,62
-----------
-. Kamenice nad Lipou dorost 0 21,59PE---
23,15
----
21,59
----
-. Všechlapy 0 21,74BN-------
21,74
-----
-. Dražovice 0 22,83VY------
22,83
------
-. Řepeč 0 22,84TA
22,84
------------
-. Smrkov 0 23,18TA---------
23,18
---
-. Mydlovary 0 23,22CB------
23,22
------
-. Tomice 0 24,26BN-------
24,26
-----
-. Malšice 0 25,08TA------
31,03
---
32,80
26,74
25,08
-. Zárybničná Lhota 0 26,52TA---
30,61
-----
26,52
---
-. Křenovice 0 27,66CB------
27,66
------
-. Češnovice 0 29,44CB------
29,44
------
-. Lžín 0 32,51TA-----------
32,51
-
-. Malé Přílepy 0 34,65BE-------
34,65
-----
-. Ždírec nad Doubravou 0 NPHB-
NP
-----------


Celkem se účastnilo:  139 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: