Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dv
1
Žď
2
Ch
3
Sl
4
St
5
Tu
6
Ch
7
Kr
8
Ře
9
Ch
10
Že
11
Ko
12
Zh
13
No
14
1. Chotěmice 167 16,81TA
17,33
17,45
17,00
18,44
16,86
18,72
NP
17,46
16,81
17,22
NP
17,78
NP
16,95
2. Žďár A 141 16,84JH
17,84
17,56
17,51
19,34
17,44
18,23
17,55
18,81
NP
18,54
17,34
16,84
16,90
17,70
3. Bohdalín 135 16,79PE
17,91
17,34
--
17,36
17,32
-
16,81
-
17,36
17,84
16,79
17,35
16,99
4. Chýnov 129 17,16TA
23,27
18,17
17,71
20,40
18,51
18,14
17,95
17,80
17,33
17,16
17,55
18,33
17,46
17,41
5. Kamenice nad Lipou 121 17,01PE
17,85
18,37
-
18,31
18,38
NP
17,14
NP
17,60
17,22
17,88
17,08
17,01
17,25
6. Stoklasná Lhota 120 17,13TA
19,82
18,59
22,32
17,25
17,14
18,06
17,13
18,67
17,37
NP
17,44
NP
17,54
18,55
7. Daměnice 101 17,19BN-
18,48
17,52
17,68
--
17,27
19,27
17,64
17,38
17,56
17,19
17,88
21,43
8. Český Rudolec 78 17,44JH
NP
17,64
NP
18,17
NP
19,80
NP
18,72
19,30
18,49
17,67
17,90
17,52
17,44
9. Chářovice A 74 16,75BN
17,13
-
19,16
--
20,29
-
NP
-
17,01
--
16,75
18,11
10. Slapy A 71 17,14TA
18,79
17,28
NP
NP
17,14
20,24
17,36
NP
NP
17,88
-
17,78
18,61
20,53
11. Dvorce A 61 17,05TA
17,86
17,44
---
NP
-
NP
-
17,05
17,47
17,61
--
12. Zdislavice 58 17,03BN
NP
17,60
---
18,98
-
18,40
--
17,18
-
17,03
-
13. Řepeč 55 17,58TA
22,79
18,12
18,85
19,94
18,01
19,13
17,98
21,47
21,92
18,59
19,01
18,35
17,58
18,71
14. Milenovice 35 16,98PI---
17,73
------
16,98
---
15. Zhoř u Tábora 34 18,00TA
19,04
19,46
18,31
18,57
21,83
20,54
18,00
NP
21,03
18,75
18,51
20,15
18,03
20,59
16. Drunče 30 17,82JH-
19,50
-
NP
19,72
17,82
NP
19,49
-
18,17
-
18,26
18,74
NP
-. Jaronice Srubec A 30 17,89CB
18,29
18,98
NP
19,27
-
19,68
-
19,32
18,96
NP
-
NP
17,89
-
18. Jaronice Srubec B 28 18,18CB-
18,66
18,56
20,05
18,50
20,25
-
NP
18,18
18,68
18,59
NP
18,29
-
19. Strmilov 27 18,33JH
19,44
19,10
19,74
18,72
NP
-
20,06
32,60
18,44
NP
19,56
18,95
18,87
18,33
20. Ústrašice B 22 17,76TA
NP
NP
20,40
21,19
NP
NP
NP
NP
18,82
17,94
17,76
22,13
19,00
NP
-. Šipoun 22 17,97PT
18,70
------
18,14
-
18,00
17,97
---
22. Žďár B 21 17,78JH
17,78
18,23
NP
NP
18,86
NP
NP
-------
23. Chrášťany 20 16,66LT-----------
16,66
--
-. Drahňovice 20 17,12BN
NP
NP
18,40
21,17
--------
17,12
-
25. Obora 18 18,01TA-
20,36
19,01
19,86
19,59
-
18,01
NP
28,65
20,83
20,79
18,44
19,50
26,56
26. Holašovice 17 17,55CB--
19,84
19,00
-
21,68
---
17,55
----
-. Jankov 17 17,79BN-----
17,79
--------
28. Slapy B 16 18,64TA
20,06
--
20,92
19,21
29,68
18,64
20,08
19,76
NP
18,65
NP
18,70
NP
29. Kalenice 15 17,47ST
17,47
-------------
30. Dvorce B 13 17,66TA
17,66
-------------
31. Makov 12 17,83TA---------
19,88
17,83
--
18,36
32. Chářovice B 11 17,84BN--
17,84
-----------
-. Tučapy A 11 17,93TA-
20,23
---
27,21
-
19,48
-
20,41
19,08
17,93
32,42
24,12
34. Dvorce 10 17,74TA----
17,74
---------
-. Načeradec A 10 18,11BN-
18,52
-----------
18,11
-. Želeč A 10 18,76TA
28,52
-
20,13
19,83
-
NP
19,10
19,93
22,95
20,69
18,85
18,86
18,76
-
37. Chářovice 9 18,48BN---
18,48
----------
-. Kájov B 9 18,52CK-----
18,52
--------
-. Dobronice u Chýnova 9 18,85TA--
NP
19,49
-
NP
20,14
19,75
21,66
18,85
19,49
19,74
20,49
29,98
40. Novosedly 7 17,90ST
17,90
-------------
-. Chrást Draci 7 18,16PB-
18,16
------------
42. Žirovnice 6 18,58PE
19,87
18,58
----
19,20
21,01
----
19,09
19,12
43. Slapy 5 17,84TA----------
17,84
---
-. Krč 5 18,13PI
18,13
--
NP
----------
45. Jesenice 4 18,20PB
18,20
-------------
-. Bezděčín 4 19,15TA---
NP
-
NP
19,15
21,86
27,88
---
NP
-
47. Kozmice 3 18,45TA
NP
18,45
21,82
----
NP
-
19,06
19,84
20,18
23,16
-
-. Božejovice 3 19,41TA
21,47
NP
21,09
20,27
19,96
29,54
20,03
20,56
26,92
23,31
19,41
42,54
NP
NP
-. Tučapy 3 19,41TA
19,41
-
NP
24,41
-
20,12
--------
50. - Krotějov sport 2 19,18---------------
-. Zliv A 2 19,78CB---
19,78
20,78
27,05
-
NP
------
52. Zdešov 1 18,18JH
19,14
19,53
-
19,94
NP
22,35
---
NP
-
18,62
NP
18,18
-. Krátošice 1 19,87TA
24,88
-
20,51
-
27,17
NP
20,04
20,16
-
22,30
-
NP
19,87
-
-. Malšice A 1 22,56TA--------
22,56
-----
55. Obora 0 18,80PS
18,80
-------------
-. Tálín 0 18,96PI
18,96
-------------
-. Skrýchov u Malšic 0 19,09TA
32,57
----
22,64
-
NP
NP
24,56
NP
-
19,09
-
-. Rybova Lhota 0 19,32TA
NP
NP
NP
22,07
NP
24,76
NP
NP
22,63
NP
19,32
NP
NP
22,08
-. Košice 0 19,37TA---
19,87
-
NP
-
21,97
-
23,52
19,70
19,37
21,47
-
-. Lom 0 20,02TA
20,91
-
23,69
20,64
--
NP
NP
-
20,02
22,99
---
-. Chabrovice 0 20,51TA
30,86
-
22,77
NP
-
23,05
22,32
24,98
-
20,51
NP
---
-. - Krotějov Sport 0 20,63---------------
-. Slavošovice 0 20,64KT-----
20,64
--------
-. Chlum B 0 20,80CK--
NP
20,80
-
22,58
--------
-. Skrýchov u Opařan 0 20,99TA--
21,56
21,01
--
20,99
-------
-. Chrbonín 0 21,38TA--
21,38
-----------
-. - Chlumašovice 0 21,67---------------
-. Želeč B 0 21,74TA--
21,74
---
41,37
---
21,98
-
NP
-
-. Svatá Maří 0 21,86PT-------
21,86
------
-. Nová Ves u Chýnova 0 21,93TA------
22,22
----
21,93
--
-. Batelov 0 21,97JI----
21,97
---------
-. Malšice 0 22,43TA--
22,43
-----------
-. Jižná 0 22,86JH-----
34,40
---
22,86
----
-. Lomec 0 24,00KT-----
35,16
--
24,00
---
NP
-
-. Kamenná Lhota 0 24,78TA-----
26,70
24,78
-
26,08
-----
-. Moraveč 0 25,30TA-----
27,24
-
25,30
----
25,82
-
-. Chotčiny 0 25,72TA-----
42,30
-
37,75
-
25,72
----
-. Malšice B 0 26,27TA-------
31,33
-
26,27
----
-. Choustník A 0 26,77TA-----
NP
-
26,77
------
-. Chotěmice B 0 28,30TA---------
28,30
----
-. Tučapy B 0 28,46TA-----
28,46
-
NP
------
-. Střezimíř 0 39,52BN-------
39,52
------
-. Zárybničná Lhota 0 40,70TA-------
40,70
------
-. Choustník B 0 45,27TA-----
45,27
--------
-. Tomice 0 NPBN
NP
-------------
-. Křenovice B 0 NPCB
NP
-------------
-. Heřmaneč 0 NPJH----
NP
---------
-. Louňovice pod Blaníkem 0 NPBN-------
NP
------
-. Valtínov 0 NPJH---------
NP
----
-. Chválkov 0 NPPE-
NP
------------
-. Oltyně 0 NPTA--------
NP
-----
-. Zliv B 0 NPCB-------
NP
------
-. Zliv 0 NPCB
NP
-------------
-. Bukovany 0 NPBN-----
NP
--------
-. Načeradec B 0 NPBN-------------
NP

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dv
1
Žď
2
Ch
3
Sl
4
St
5
Tu
6
Ch
7
Kr
8
Ře
9
Ch
10
Že
11
Ko
12
Zh
13
No
14
1. Dvorce A 127 16,73TA
17,26
17,44
16,73
17,08
17,40
18,56
17,81
17,31
17,19
20,01
17,35
17,18
17,10
18,09
2. Chotěmice 83 17,67TA
18,87
18,33
18,34
18,42
17,67
18,02
17,93
17,83
18,76
18,90
19,53
17,81
18,57
18,30
3. Ústrašice 76 17,67TA
18,35
17,83
17,69
18,28
17,98
18,78
18,45
22,00
19,14
18,19
17,67
22,10
18,82
18,49
4. Kamenice nad Lipou A 30 17,60PE
21,91
-
24,49
19,68
18,77
25,65
17,60
NP
21,94
-
NP
18,22
17,61
18,82
-. Daměnice 30 18,06BN--
18,06
25,38
---
18,37
-
19,10
18,20
-
NP
18,10
6. Dvorce B 18 18,01TA
19,07
23,00
NP
20,89
22,22
29,70
21,90
NP
18,01
NP
NP
19,80
18,45
NP
7. Nová Včelnice 17 18,70JH
20,16
18,70
23,34
18,92
31,41
19,22
31,35
35,08
20,59
20,63
18,78
29,84
27,78
NP
8. Zhoř u Tábora 16 18,17TA
23,28
19,52
19,17
NP
19,39
20,33
24,83
20,60
NP
NP
NP
18,86
18,17
NP
9. Bezděčín 14 18,37TA
24,12
--
31,20
-
19,29
20,34
18,37
NP
27,16
18,53
30,85
41,86
19,56
-. Zdešov 14 18,44JH
32,74
26,03
26,87
21,25
19,45
21,90
19,93
20,23
-
19,49
18,44
19,37
19,40
20,38
-. Slapy 14 18,49TA
22,02
NP
-
19,11
19,72
20,76
20,82
18,78
21,38
19,66
19,18
20,94
19,13
18,49
12. Češnovice Jaronice 8 18,33CB
19,85
19,83
-
21,02
18,33
21,09
--------
-. Makov 8 18,66TA---------
18,66
----
14. Chrbonín 5 18,54TA--
18,71
21,52
-
NP
24,29
19,87
-
NP
18,54
-
26,53
-
-. Kamenice nad Lipou B 5 19,16PE-
19,16
20,43
19,36
----------
16. Mydlovary 4 19,15CB-----
19,64
-
19,15
------
17. Srubec 3 18,54CB--
18,54
NP
NP
NP
--------
-. Smrkov 3 19,46TA--------
19,46
--
20,02
20,26
-
19. Krátošice 2 20,01TA----
20,85
NP
22,57
22,31
-
20,01
-
20,79
34,09
-
20. Načeradec 1 19,29BN-------------
19,29
-. Malšice 1 21,25TA-------
27,63
21,25
---
25,17
-
-. Louňovice pod Blaníkem A 1 21,63BN
21,63
-------------
23. Lom 0 20,00TA---
NP
--
NP
36,74
-
22,04
20,70
-
20,00
-
-. Kamenice nad Lipou 0 20,10PE---------
20,10
----
-. Chabrovice 0 20,70TA-----
23,78
44,43
22,29
-
34,58
20,70
---
-. Želeč 0 20,88TA------
27,36
---
20,88
-
27,89
-
-. Kozmice 0 21,80TA-----------
21,80
--
-. Chlum 0 21,83CK-----
21,83
--------
-. Zdislavice 0 22,31BN---------
22,31
--
NP
-
-. Chotčiny 0 23,87TA-----
27,91
-
37,75
-
23,87
----
-. Oltyně 0 28,12TA--------
28,12
-----
-. Všechlapy 0 31,82BN
31,82
-------------
-. Jaronice Češňovice 0 34,06CB-------
34,06
-
NP
----
-. Střezimíř 0 41,49BN-------
41,49
------
-. Zárybničná Lhota 0 52,00TA-------
52,00
------
-. Tučapy 0 NPTA-----
NP
--------
-. Louňovice pod Blaníkem B 0 NPBN
NP
------
NP
------
-. Jaronice Češnovice 0 NPCB--
NP
-----------
-. Hrdějovice A 0 NPCB-----
NP
--------
-. Kozmice 40+ 0 NPTA-----------
NP
--
-. Chmelná 0 NPCK-----
NP
--------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dv
1
Žď
2
Ch
3
Sl
4
St
5
Tu
6
Ch
7
Kr
8
Ře
9
Ch
10
Že
11
Ko
12
Zh
13
No
14
-. Obora 0 17,64TA------
17,64
-
20,62
NP
----
-. Slapy 0 17,80TA------
18,84
-
19,49
17,80
----
-. Malšice 0 17,82TA--------
17,82
19,92
----
-. Chrbonín 0 18,30TA------
18,30
-
18,75
NP
----
-. Lom 0 19,68TA------
19,68
--
21,61
----
-. Jezeřany-Maršovice 0 26,49ZN--------
26,49
-----
-. Oltyně 0 NPTA--------
NP
-----
-. Lomec 0 NPKT--------
NP
-----


Celkem se účastnilo:  144 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: