Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dv
1
Žď
2
Tu
3
Ch
4
Sl
5
St
6
Kr
7
Ře
8
Ch
9
Ch
10
Ús
11
Be
12
Ko
13
Zh
14
1. Bohdalín 156 16,34PE
16,72
17,70
NP
16,89
16,73
16,91
NP
16,99
17,21
16,34
18,56
NP
17,42
18,85
2. Chotěmice 154 16,58TA
17,90
17,39
17,54
16,58
18,29
NP
17,71
17,52
17,22
17,63
17,12
17,12
NP
16,72
3. Kamenice nad Lipou 126 17,20PE
18,22
17,78
18,45
17,26
17,26
17,25
20,77
17,21
17,40
17,20
17,44
17,49
NP
17,72
4. Zdislavice 119 17,03BN
17,26
17,39
17,97
17,30
17,37
18,56
17,46
22,18
17,27
19,96
17,03
17,17
NP
17,71
5. Šipoun 116 16,65PT
17,93
-
16,78
---
17,22
-
17,09
17,10
16,65
NP
-
17,31
6. Krotějov Sport 110 16,66TA
17,77
16,66
18,18
NP
16,66
--
17,33
17,31
NP
16,86
NP
17,48
NP
7. Stoklasná Lhota 101 16,98TA
19,17
18,43
17,44
NP
NP
19,73
17,09
18,63
17,20
19,45
16,98
17,19
--
8. Žďár 95 16,65JH
19,97
17,76
18,55
18,76
17,32
17,46
19,16
17,90
17,90
NP
17,09
17,69
NP
16,65
9. Český Rudolec 91 16,88JH
NP
18,78
17,74
NP
17,77
19,70
18,48
17,21
24,74
17,89
18,22
NP
16,88
17,15
10. Slapy 72 17,27TA
19,24
19,25
17,60
17,27
18,99
24,09
18,77
17,66
NP
19,57
17,63
17,37
17,63
18,77
11. Drunče 65 17,51JH
17,64
NP
18,17
17,71
19,54
19,74
18,16
18,29
18,32
NP
17,98
17,51
19,18
20,35
12. Jaronice 59 17,10CB
18,07
19,67
NP
17,88
17,84
-
18,29
19,06
NP
17,10
17,59
18,31
19,36
20,51
-. Dobronice u Chýnova 59 17,62TA
NP
18,74
18,70
17,82
17,81
NP
18,19
NP
19,15
18,53
17,63
NP
17,62
17,80
14. Skrýchov u Malšic 57 17,45TA
NP
-
19,34
17,62
18,72
18,05
20,01
17,62
18,87
19,37
17,90
19,03
17,45
18,60
15. Žirovnice 52 17,23PE
NP
19,61
18,18
18,19
NP
18,04
20,16
17,23
18,45
NP
17,95
17,95
18,26
NP
16. Ústrašice B 47 17,36TA
21,94
20,77
18,19
18,33
21,96
18,77
18,52
18,60
18,53
20,88
17,36
20,46
18,09
18,52
17. Strmilov 38 17,76JH
20,41
18,74
17,76
18,17
20,16
19,35
19,04
19,01
18,66
19,06
19,20
19,74
19,01
18,53
18. Chářovice Špona 34 16,56BN--
17,36
------
16,56
----
-. Řepeč 34 17,76TA
NP
-
19,09
18,42
18,07
18,81
NP
18,69
18,48
18,04
17,76
17,81
-
19,87
20. Dolní Němčice 28 17,14JH--
17,97
17,14
18,44
NP
18,77
NP
------
21. Drahňovice 26 17,30BN
NP
17,49
19,22
----
18,16
-
17,30
----
22. Rybova Lhota 25 17,85TA
NP
NP
20,94
19,09
NP
18,64
20,16
22,52
18,92
NP
17,85
21,54
18,89
18,11
-. Zhoř u Tábora 25 18,07TA
19,78
19,63
DSQ
18,07
18,90
18,95
NP
20,84
25,88
19,20
18,85
19,66
18,64
19,05
24. Zahorčice 20 15,99ST---
15,99
-----
NP
----
25. Oponešice 17 16,91TR-
16,91
------------
26. Milenovice 16 17,57PI--
17,57
------
16,86
-
18,26
--
27. Daměnice 14 17,73BN
NP
23,26
--
23,54
-
18,68
19,73
----
17,73
-
28. Kozmice 13 18,08TA
20,05
--
NP
NP
-
NP
-
19,06
19,09
18,24
18,08
22,62
18,67
29. Tomice 10 17,37BN--
19,55
----
17,37
------
-. Božejovice 10 17,93TA--
21,67
NP
19,54
NP
19,65
18,22
NP
17,93
19,98
NP
27,37
18,93
31. Libkova Voda 9 17,63PE---------
17,63
--
NP
-
32. Holašovice 8 18,03CB
NP
19,88
18,28
NP
18,03
---------
-. Dubičné 8 18,32CB------
18,32
-------
34. Netřebice 7 17,76CK---------
17,76
----
35. Načeradec 6 18,55BN-
18,55
------------
-. Svaté Pole 6 19,54PB
19,54
-
21,70
-
20,69
--
19,90
------
37. Tučapy 5 18,72TA
NP
--
22,74
22,46
NP
-
20,80
20,03
NP
--
18,72
20,96
-. Krátošice 5 18,77TA
21,20
--
20,21
NP
-
18,77
NP
19,45
----
19,54
39. Heřmaneč 4 18,60JH-
18,83
---
20,43
---
18,60
----
40. Markvarec 2 19,46JH-
NP
NP
--
19,74
19,46
-------
41. Chýnov 0 18,15TA
NP
-
DSQ
NP
19,58
-
NP
18,93
NP
NP
18,15
20,03
20,62
-
-. Želeč 0 18,57TA--
20,92
-------
18,57
NP
-
NP
-. Makov 0 18,74TA--
18,74
-----
21,71
-----
-. Nová Ves u Chýnova 0 19,39TA---
22,43
20,25
-
23,61
-
NP
NP
26,71
19,80
19,60
19,39
-. Rynárec 0 19,54PE--
NP
------
19,54
----
-. Skrýchov u Opařan 0 19,65TA-
19,65
------------
-. Tučapy A 0 19,79TA--
21,56
-------
19,79
20,04
--
-. Chabrovice 0 19,92TA--
41,00
22,03
21,09
-
22,55
-
19,92
-----
-. Tučapy B 0 20,36TA--
20,36
-----------
-. Kamenná Lhota 0 20,67TA--
NP
NP
----
20,67
--
39,94
--
-. Vesce 0 20,86TA-------------
20,86
-. Košice 0 20,90TA-
NP
-
NP
--
NP
-
NP
24,95
-
21,49
20,90
NP
-. Zdešov 0 21,03JH-
21,41
---
21,03
--------
-. Počátky 0 21,43PE-----
21,43
--------
-. Nová Ves 0 21,49TA--
21,49
-----------
-. Nišovice 0 21,64ST--
21,64
-----------
-. Lom 0 21,90TA--
26,30
-
23,99
-
23,38
NP
---
NP
-
21,90
-. Moraveč 0 22,36TA------
22,36
-------
-. Choustník 0 22,44TA
NP
-
22,44
32,00
--
NP
NP
--
NP
-
23,59
-
-. Střezimíř 0 22,81BN------
22,81
-------
-. Malovice 0 23,04BN--
23,04
-----------
-. Nová Ves u Světlé 0 25,04HB
25,04
-------------
-. Chotčiny 0 27,00TA--
27,00
---
40,22
-------
-. Jeníčkova Lhota 0 30,94TA--
30,94
-----------
-. Jižná 0 33,31JH------
33,31
-------
-. Malšice 0 36,25TA------
NP
-
36,25
-----
-. Dražice 0 38,46TA------
38,46
-------
-. Oltyně 0 45,37TA-------
45,37
------
-. Želeč A 0 NPTA------
NP
-------
-. Šebířov 0 NPTA------
NP
-------
-. Dalovy 0 NPBN------
NP
-------
-. Louňovice pod Blaníkem 0 NPBN--
NP
-----------
-. Chlum B 0 NPCK--
NP
-----------
-. Bezděčín 0 NPTA
NP
----------
NP
--
-. Náchod 0 NPTA------
NP
-------
-. Krč 0 NPPI
NP
-------------
-. Lišov 0 NPCB--
NP
-----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dv
1
Žď
2
Tu
3
Ch
4
Sl
5
St
6
Kr
7
Ře
8
Ch
9
Ch
10
Ús
11
Be
12
Ko
13
Zh
14
1. Chotěmice 77 17,24TA
19,16
19,27
17,87
30,06
17,57
18,65
17,70
17,32
DSQ
22,73
17,69
17,66
17,82
17,24
2. Ústrašice 68 16,97TA
19,25
18,65
18,07
17,86
NP
19,64
17,22
NP
17,51
16,97
18,51
17,48
22,04
19,24
3. Dvorce A 66 16,41TA
17,52
23,98
16,65
16,41
NP
--
17,03
19,25
17,50
17,73
17,82
22,30
16,67
4. Bezděčín 60 16,75TA
21,94
18,73
18,06
17,13
19,24
NP
16,75
17,36
17,14
17,33
19,78
18,21
19,62
NP
5. Slapy 57 17,65TA
18,20
20,19
18,08
17,94
18,55
18,06
18,85
30,87
17,79
21,68
17,65
17,87
28,37
19,40
6. Chrbonín 38 17,57TA
26,23
20,50
18,50
17,94
18,97
NP
NP
18,21
17,57
17,90
20,18
23,72
17,79
18,25
7. Nová Včelnice 36 17,40JH
20,17
NP
18,35
18,38
18,98
18,44
34,33
24,29
NP
17,40
18,29
18,16
18,86
18,35
8. Kamenice nad Lipou 23 17,29PE
NP
19,57
29,32
18,70
19,67
20,21
19,26
17,29
22,38
33,35
18,56
18,39
18,44
19,71
9. Zdešov 17 18,60JH
18,77
21,83
20,02
19,53
18,60
28,22
21,28
-
18,64
19,26
-
20,47
19,84
20,85
10. Dvorce B 13 18,08TA
22,68
-
22,32
20,50
19,24
-
NP
19,80
18,08
-
18,66
19,23
18,42
19,61
11. Zhoř u Tábora 10 19,08TA
19,08
NP
25,08
-
19,39
20,61
24,29
19,46
21,52
27,63
19,15
19,14
24,61
19,25
12. Lom 5 17,85TA-
NP
19,37
20,03
20,39
-
17,85
20,15
18,94
-
19,24
21,08
-
19,85
13. Chválkov 4 19,86PE-
20,19
26,35
20,48
29,82
24,73
28,81
-
36,43
29,68
-
20,25
20,76
19,86
14. Všechlapy 3 18,47BN------
18,47
-------
15. Chlum 2 18,57BN------
18,57
-------
16. Smrkov 0 19,04TA---
21,30
23,81
-
20,16
52,70
--
21,17
19,04
NP
-
-. Hrdějovice 0 19,58CB--
19,58
-----------
-. Dalovy 0 19,71BN------
19,71
-------
-. Drhovice 0 20,44TA------
29,74
28,98
22,79
-
20,44
--
26,44
-. Želeč 0 20,52TA--
23,85
-
25,70
-----
25,94
20,52
-
24,21
-. Daměnice 0 20,57BN
NP
20,57
------------
-. Krátošice 0 21,07TA------
21,07
-------
-. Moraveč 0 21,33TA------
21,33
-------
-. Choustník 0 22,01TA
23,10
-
22,01
NP
--
NP
-----
NP
-
-. Malšice 0 22,09TA------
50,93
43,47
22,09
-----
-. Tábor dorostenky 0 22,79TA------
22,79
----
39,32
-
27,02
-. Kozmice 0 23,89TA--------
34,41
NP
23,89
NP
37,91
-
-. Malovice 0 24,44BN--
24,44
-----------
-. Kamenná Lhota 0 24,49TA---
24,49
-------
39,47
--
-. Kozmice B 0 28,71TA------------
28,71
-
-. Načeradec 0 NPBN-
NP
------------
-. Zajíčkov 0 NPPE------------
NP
-
-. Oltyně 0 NPTA-------
NP
------


Celkem se účastnilo:  121 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: