Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dv
1
Žď
2
Tu
3
Ch
4
Sl
5
Ch
6
St
7
Kr
8
Ře
9
Ús
10
Ch
11
Be
12
Ko
13
Zh
14
1. Krotějov Sport 202 16,18TA
17,69
16,43
16,78
NP
16,61
16,47
16,99
16,18
16,21
16,46
16,72
NP
NP
16,25
2. Chářovice Špona 163 16,38BN
17,14
16,75
16,77
16,43
17,21
17,18
-
17,49
17,52
17,20
17,85
17,38
16,38
17,55
3. Chotěmice 157 16,57TA
17,60
16,92
17,86
17,18
17,95
16,73
17,88
NP
17,07
17,01
16,57
16,64
16,80
18,28
4. Bohdalín 141 16,86PE
16,92
17,87
17,39
17,20
17,20
16,86
NP
17,24
17,87
18,26
18,22
16,97
17,36
17,13
5. Šipoun 124 16,41PT
18,23
17,99
17,75
16,49
NP
17,25
NP
18,01
17,07
16,51
17,28
16,98
16,41
18,77
6. Skrýchov u Malšic 110 16,78TA
17,52
17,60
17,50
17,05
19,26
17,57
17,35
NP
20,55
17,40
18,26
17,19
16,78
17,40
7. Žďár 90 16,59JH
NP
NP
19,84
17,53
17,38
18,08
NP
16,92
18,85
16,77
17,03
16,59
17,88
-
8. Dobronice u Chýnova 88 17,12TA
17,49
NP
17,37
19,05
17,89
17,65
17,74
17,26
NP
17,12
19,38
17,23
18,99
17,67
9. Stoklasná Lhota 78 16,96TA
19,32
17,20
17,58
NP
17,02
16,96
18,24
26,96
18,23
NP
17,48
17,58
--
10. Jaronice 76 17,02CB
NP
17,70
18,42
NP
17,29
17,29
17,48
NP
NP
18,34
17,17
17,02
17,06
NP
11. Kamenice nad Lipou 75 16,98PE
17,32
17,07
-
16,98
NP
17,86
18,04
NP
-
17,54
NP
17,13
17,05
21,05
12. Daměnice 74 16,95BN--
18,39
17,51
17,84
17,75
-
17,34
17,79
17,64
16,95
16,97
18,30
-
-. Zdislavice 74 17,29BN
18,11
20,80
18,31
29,57
17,49
18,07
17,72
17,92
18,27
17,48
17,29
17,90
18,02
NP
14. Český Rudolec 73 16,63JH
26,24
17,19
18,23
16,63
18,04
17,13
18,52
18,18
NP
17,06
17,84
17,37
NP
NP
15. Drahňovice 51 17,20BN
17,49
17,92
19,32
----
17,20
--
17,49
18,11
-
17,46
16. Drunče 43 17,43JH-
21,52
NP
17,70
20,30
NP
17,87
18,06
18,54
NP
20,29
18,45
17,48
17,43
17. Žernovice 25 16,46PT-
17,28
-
16,46
---------
NP
-. Řepeč 25 17,41TA
19,85
-
NP
17,41
17,91
18,87
18,89
NP
18,62
NP
18,35
18,09
-
19,18
19. Žirovnice 23 17,78PE
22,39
18,02
17,99
18,09
17,78
18,63
19,03
NP
-
18,13
18,93
19,22
NP
19,53
20. Markvarec 22 17,08JH
18,60
20,97
20,13
18,03
24,67
22,94
18,16
19,93
---
18,26
17,08
-
21. Bezdědovice 21 17,32ST--------
17,37
---
17,32
-
22. Nevcehle 17 16,73JI-
16,73
------------
23. Slavošovice 16 17,44CB
18,72
--
17,44
19,15
--
18,40
-
18,27
24,86
NP
--
24. Tomice 15 17,20BN-------
17,20
NP
-
16,82
-
16,94
-
25. Rybova Lhota 11 18,26TA
19,42
NP
18,66
18,52
NP
20,29
18,26
20,93
19,99
NP
19,96
20,09
19,22
20,49
26. Makov 7 18,37TA-
18,87
19,33
----------
18,37
27. Zhoř u Tábora 6 18,49TA
NP
NP
19,27
21,71
NP
NP
-
22,40
NP
18,49
20,23
NP
19,28
18,72
-. Kozmice 6 18,50TA-
NP
NP
19,28
19,87
NP
28,94
26,77
20,56
18,74
NP
18,50
19,47
18,61
29. Tučapy 4 18,07TA
21,97
--
20,34
20,54
--
NP
--
18,07
-
27,85
-
-. Ústrašice B 4 18,41TA
20,46
-
18,70
19,53
NP
18,41
-
19,25
NP
19,20
NP
NP
NP
18,21
-. Zdešov 4 18,51JH------
18,51
-------
-. Strmilov 4 18,97JH
19,96
NP
30,01
NP
19,82
NP
18,97
19,95
19,16
-----
33. Nová Ves u Chýnova 3 18,41TA
20,12
19,70
NP
19,55
19,75
18,81
19,36
19,87
-
20,27
21,03
19,34
18,41
20,41
34. Srubec 2 17,96CB-
NP
-
17,96
---------
21,16
-. Slapy 2 18,42TA----
18,42
---------
-. Ctiboř 2 18,47BN-------
18,47
------
-. Lásenice 2 19,41JH
19,41
---------
NP
---
38. Kolence 1 18,64JH-
18,64
------------
-. Libkova Voda 1 20,05PE-
NP
------
20,05
-
20,50
NP
--
40. Obora 0 18,30TA---
18,68
-
19,03
----
19,69
18,30
--
-. Lom 0 18,50TA
20,86
-
21,42
NP
NP
----
18,50
-
19,43
-
NP
-. Načeradec 0 18,77BN-
18,77
------------
-. Krátošice 0 19,14TA
NP
-
NP
--
19,75
-
27,14
--
20,14
19,14
19,61
-
-. Bezděčín 0 19,36TA-----------
19,36
--
-. Krč 0 19,51PI
19,51
-------------
-. Choustník 0 19,58TA
22,09
19,58
NP
22,75
25,97
21,07
-
21,98
-
NP
-
NP
20,80
30,05
-. Holašovice B 0 19,69CB----------
19,69
---
-. Křížkový Újezdec 0 19,74PH-------
19,74
------
-. Hosín 0 20,23CB---------
20,23
----
-. Radostice Sport 0 20,59CB------------
20,59
-
-. Chabrovice 0 20,95TA---
23,33
-
20,95
-
24,94
39,61
28,14
--
21,63
-
-. Řepeč D 0 21,22TA----
NP
NP
21,79
-
24,33
23,03
21,22
NP
-
22,35
-. Želeč 0 21,94TA---------
21,94
----
-. Košice 0 22,63TA
30,27
-
22,89
NP
---
27,78
-----
22,63
-. Tučapy B 0 23,22TA--
23,22
-----------
-. Maršov A 0 25,10TA------------
25,10
-
-. Obrataň 0 25,16PE---
53,23
--
25,16
-------
-. Vlkovice Dubičné 0 26,28CB-------
26,28
------
-. Budislav 0 27,05TA--
27,05
NP
---
NP
------
-. Malšice 0 28,68TA-------
28,68
------
-. Oltyně 0 30,04TA--------
30,04
-----
-. Rynárec 0 NPPE--
NP
-----------
-. Tučapy A 0 NPTA--
NP
-----------
-. Moraveč 0 NPTA-------
NP
------
-. Kamenná Lhota 0 NPTA--
NP
NP
----------
-. Milenovice 0 NPPI------
NP
-------
-. Božejovice 0 NPTA---
NP
NP
--
NP
------
-. Chotčiny 0 NPTA-------
NP
------
-. Tučapy C 0 NPTA--
NP
-----------
-. Obděnice 0 NPPB------------
NP
-
-. Chářovice B 0 NPBN-
NP
------------
-. Holašovice A 0 NPCB----------
NP
---
-. Střezimíř 0 NPBN-------
NP
------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dv
1
Žď
2
Tu
3
Ch
4
Sl
5
Ch
6
St
7
Kr
8
Ře
9
Ús
10
Ch
11
Be
12
Ko
13
Zh
14
1. Bezděčín 87 16,92TA
18,38
17,41
NP
16,92
17,97
18,84
18,25
18,92
19,71
17,51
17,87
18,47
17,06
17,40
2. Chotěmice 62 17,00TA
NP
18,15
18,63
19,30
20,17
18,22
24,66
17,51
20,89
21,06
17,96
17,06
17,71
17,00
-. Slapy 62 17,36TA
NP
18,08
18,95
20,53
19,48
18,53
18,56
18,24
18,97
18,35
17,36
18,17
19,52
18,17
4. Dvorce A 49 17,28TA
17,47
NP
18,98
18,12
NP
18,71
NP
17,80
17,94
18,61
NP
NP
17,28
NP
5. Chrbonín 37 17,73TA
20,91
19,54
18,07
19,79
18,44
NP
18,23
18,96
NP
17,73
NP
19,99
18,70
19,75
6. Zdešov 32 17,87JH
20,07
20,64
18,47
20,74
18,43
19,22
21,79
18,69
-
18,37
25,73
18,39
17,87
19,22
7. Ústrašice 31 17,65TA
24,41
18,34
23,10
18,17
18,51
18,63
NP
18,88
22,82
19,14
17,65
18,30
22,24
29,89
-. Nová Včelnice 31 18,20JH
19,05
20,30
NP
18,26
18,79
18,20
31,27
48,18
-
21,98
18,79
18,67
18,52
18,95
9. Lom 23 18,10TA
21,93
-
18,10
21,79
NP
--
NP
19,22
20,98
20,19
18,16
-
19,05
10. Chválkov 13 18,85PE
19,61
19,42
22,48
27,28
19,15
18,85
21,15
19,54
--
20,19
23,16
25,14
20,78
11. Zhoř u Tábora 10 18,55TA
22,96
26,86
19,56
NP
19,78
NP
19,84
21,00
20,06
20,17
18,62
NP
18,55
NP
12. Hrdějovice B 8 17,63CB-------
17,63
------
-. Kamenice nad Lipou 8 18,20PE
20,30
19,83
---
NP
-
18,95
-
18,20
NP
NP
26,34
-
-. Ratměřice 8 19,03BN--------
19,03
---
17,30
19,11
15. Chlum 6 18,52BN-------
18,52
--
18,52
--
23,74
16. Šebířov 4 19,75TA
20,19
21,02
23,25
19,75
50,96
--
22,07
--
21,09
-
24,00
-
17. - Strachomzajcehl 3 17,93---------------
18. - Martomice 2 18,69---------------
19. Dvorce B 1 19,59TA
NP
-
24,45
33,16
20,53
--
30,40
20,26
20,23
NP
19,59
-
NP
20. Choustník 0 19,05TA
21,32
32,72
23,32
--
23,97
-
19,05
-
19,40
28,42
NP
29,56
21,58
-. Smrkov 0 19,09TA----
NP
--
19,36
---
19,09
20,83
-
-. Zdislavice 0 19,94BN-------
19,94
------
-. Moraveč 0 20,22TA-------
20,22
------
-. Kozmice 0 21,59TA--
23,57
NP
30,54
24,25
-
NP
-
40,01
--
21,59
-
-. Želeč 0 22,71TA--
43,11
-
22,71
---------
-. Malšice 0 23,10TA--------
23,10
-----
-. Chabrovice 0 24,84TA-------
24,84
------
-. Drhovice 0 32,94TA-------
32,94
------
-. Kamenná Lhota 0 35,87TA--
35,87
45,98
-----
NP
----
-. Oltyně 0 36,41TA--------
36,41
-----
-. Chotčiny 0 42,13TA-------
42,13
------
-. Makov 0 NPTA-
NP
------------
-. Daměnice 0 NPBN----------
NP
---


Celkem se účastnilo:  117 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: