Rok:

Výsledky ročníku 2021 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ch
1
Tu
2
Sl
3
St
4
Ch
5
Ja
6
Ko
7
Zd
8
Ch
9
Zh
10
1. Zdislavice 143 16,56BN
16,56
NP
17,43
18,70
17,30
17,12
18,78
17,16
16,95
17,43
-. Sloup 143 16,79PZ
16,79
17,92
NP
18,84
17,30
17,11
17,67
17,53
17,16
18,01
3. Markvarec 103 17,31JH
NP
19,72
17,55
18,01
18,25
17,34
18,10
18,05
22,59
17,31
4. Skrýchov u Malšic 100 17,01TA
17,01
19,24
18,13
18,99
17,77
17,96
17,90
18,35
17,29
17,66
5. Dobronice u Chýnova 95 16,99TA
18,63
18,18
16,99
18,02
17,32
17,81
18,90
18,58
-
NP
6. Svaté Pole 79 17,74PB
19,25
18,90
17,77
20,30
34,21
17,98
17,74
18,30
18,50
19,47
7. Jaronice 63 16,82CB
17,63
NP
NP
-
17,81
17,58
--
16,99
16,82
8. Chotěmice 59 17,85TA
18,32
19,14
NP
23,21
20,11
19,85
17,85
18,41
18,59
18,46
9. Strmilov 50 17,79JH
18,30
-
20,14
19,26
-
18,22
17,79
18,26
21,79
21,38
10. Nová Ves u Chýnova 48 18,03TA
18,03
NP
20,41
18,94
19,36
NP
NP
18,33
18,94
18,28
11. Rybova Lhota 45 18,62TA
19,10
20,34
20,13
19,58
19,05
18,68
NP
19,55
20,10
18,62
12. Sedlčany 43 17,09PB-
18,54
17,86
------
17,09
13. Libkova Voda 30 18,74PE-
NP
-
21,25
18,74
NP
19,11
-
19,99
19,17
14. Choustník 25 19,09TA
20,08
33,87
19,09
32,74
19,57
23,20
20,52
NP
NP
20,68
15. Žďár 21 16,92JH
16,92
-
17,69
-
17,86
---
NP
-
-. Daměnice 21 17,86BN
18,15
------
17,86
--
17. Budeč 20 16,46JH
16,46
---------
-. Žernovice 20 16,83PT--------
16,83
-
19. Slapy 19 19,36TA
21,21
20,54
20,15
NP
19,36
NP
32,48
20,29
NP
NP
20. Hrabůvka 17 16,85PR--------
16,85
-
-. Lišov 17 17,60CB-----
18,16
---
17,60
22. Drahňovice 15 16,63BN
16,63
---------
-. Český Rudolec 15 17,19JH-----
17,19
----
-. Krotějov Sport 15 17,95TA
17,95
-
19,38
-------
25. Žirovnice 14 18,55PE-
20,70
18,55
NP
--
NP
---
26. Ledenice 11 17,56CB-----
17,56
----
27. Holašovice B 9 17,74CB--------
17,74
-
-. Šipoun 9 19,45PT-
19,45
---
NP
---
NP
29. Božejovice 7 20,15TA---
NP
21,88
20,15
21,12
---
30. Lom 6 19,62TA--
19,62
-
NP
----
21,70
31. Zhoř u Tábora 5 18,78TA--
NP
------
18,78
-. Řepeč 5 19,91TA--
19,91
-
NP
-
NP
--
19,53
-. Velká Chyška 5 20,26PE----
22,99
--
20,26
--
-. Zdislavice B 5 21,05BN------
21,05
NP
--
35. Srubec 4 18,35CB-----
18,35
----
-. Holašovice A 4 20,02CB--------
20,02
-
-. Krátošice 4 21,32TA-
21,32
--------
38. Tučapy 3 19,49TA
19,49
30,40
--------
-. Kozmice 3 19,64TA-----
NP
NP
-
22,08
19,64
-. Malšice 3 30,40TA----
36,26
-
30,40
--
33,78
-. Telč B 3 33,56JI---
33,56
------
42. Řepeč D 2 22,13TA--
22,13
---
NP
22,43
--
43. Tomice 0 17,47BN
17,47
---------
-. Křenovice 0 20,51CB-----
20,51
----
-. Sloup B 0 22,94PZ-
NP
22,94
-------
-. Lásenice 0 24,17JH--------
24,17
-
-. Budislav 0 NPTA-
NP
--------
-. Budislav B 0 NPTA-
NP
--------
-. Břehov B 0 NPCB-
NP
---
NP
----
-. Malovice 0 NPBN
NP
NP
--------
-. Košice 0 NPTA----
NP
-----
-. Vranovice Peklo 0 NPPB-
NP
--------
-. Obrataň 0 NPPE-
NP
--------
-. Tučapy SK 0 NPTA-
NP
--------
-. - Zhoř U Tábora 0 NP-----------
-. Střezimíř 0 NPBN-
NP
--------


Celkem se účastnilo:  89 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: