Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ch 1 | Tu 2 | Sl 3 | St 4 | Ch 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sloup | 144 | 16,79 | PZ | 66 | |||||
2. | Zdislavice | 143 | 16,56 | BN | 69 | |||||
3. | Markvarec | 103 | 17,31 | JH | 52 | |||||
4. | Skrýchov u Malšic | 100 | 17,01 | TA | 53 | |||||
5. | Dobronice u Chýnova | 95 | 16,99 | TA | 72 | |||||
6. | Svaté Pole | 79 | 17,74 | PB | 34 | |||||
7. | Jaronice | 63 | 16,82 | CB | - | 20 | ||||
8. | Chotěmice | 59 | 17,85 | TA | 23 | |||||
9. | Strmilov | 50 | 17,79 | JH | - | - | 17 | |||
10. | Nová Ves u Chýnova | 48 | 18,03 | TA | 25 | |||||
11. | Rybova Lhota | 45 | 18,62 | TA | 28 | |||||
12. | Sedlčany | 43 | 17,09 | PB | - | - | - | 26 | ||
13. | Libkova Voda | 30 | 18,74 | PE | - | - | 14 | |||
14. | Choustník | 25 | 19,09 | TA | 18 | |||||
15. | Žďár | 21 | 16,92 | JH | - | - | 21 | |||
-. | Daměnice | 21 | 17,86 | BN | - | - | - | - | 6 | |
17. | Budeč | 20 | 16,46 | JH | - | - | - | - | 20 | |
-. | Žernovice | 20 | 16,83 | PT | - | - | - | - | - | 0 |
19. | Slapy | 19 | 19,36 | TA | 14 | |||||
20. | Hrabůvka | 17 | 16,85 | PR | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Lišov | 17 | 17,60 | CB | - | - | - | - | - | 0 |
22. | Drahňovice | 15 | 16,63 | BN | - | - | - | - | 15 | |
-. | Český Rudolec | 15 | 17,19 | JH | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Krotějov Sport | 15 | 17,95 | TA | - | - | - | 15 | ||
25. | Žirovnice | 14 | 18,55 | PE | - | - | 14 | |||
26. | Ledenice | 11 | 17,56 | CB | - | - | - | - | - | 0 |
27. | Holašovice B | 9 | 17,74 | CB | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Šipoun | 9 | 19,45 | PT | - | - | - | - | 9 | |
29. | Božejovice | 7 | 20,15 | TA | - | - | - | 2 | ||
30. | Lom | 6 | 19,62 | TA | - | - | - | 6 | ||
31. | Zhoř u Tábora | 5 | 18,78 | TA | - | - | - | - | 0 | |
-. | Řepeč | 5 | 19,91 | TA | - | - | - | 5 | ||
-. | Velká Chyška | 5 | 20,26 | PE | - | - | - | - | 1 | |
-. | Zdislavice B | 5 | 21,05 | BN | - | - | - | - | - | 0 |
35. | Srubec | 4 | 18,35 | CB | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Holašovice A | 4 | 20,02 | CB | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Krátošice | 4 | 21,32 | TA | - | - | - | - | 4 | |
38. | Tučapy | 3 | 19,49 | TA | - | - | - | 3 | ||
-. | Kozmice | 3 | 19,64 | TA | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Malšice | 3 | 30,40 | TA | - | - | - | - | 0 | |
-. | Telč B | 3 | 33,56 | JI | - | - | - | - | 3 | |
42. | Řepeč D | 2 | 22,13 | TA | - | - | - | - | 0 | |
43. | Tomice | 0 | 17,47 | BN | - | - | - | - | 0 | |
-. | Křenovice | 0 | 20,51 | CB | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Sloup B | 0 | 22,94 | PZ | - | - | - | 0 | ||
-. | Lásenice | 0 | 24,17 | JH | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Malovice | 0 | NP | BN | - | - | - | 0 | ||
-. | Košice | 0 | NP | TA | - | - | - | - | 0 | |
-. | Vranovice Peklo | 0 | NP | PB | - | - | - | - | 0 | |
-. | Obrataň | 0 | NP | PE | - | - | - | - | 0 | |
-. | Tučapy SK | 0 | NP | TA | - | - | - | - | 0 | |
-. | - Zhoř U Tábora | 0 | NP | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Střezimíř | 0 | NP | BN | - | - | - | - | 0 | |
-. | Budislav | 0 | NP | TA | - | - | - | - | 0 | |
-. | Budislav B | 0 | NP | TA | - | - | - | - | 0 | |
-. | Břehov B | 0 | NP | CB | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ch 1 | Tu 2 | Sl 3 | St 4 | Ch 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sloup | 60 | 17,52 | PZ | 30 | |||||
2. | Zdešov | 44 | 18,46 | JH | 24 | |||||
3. | Slapy | 39 | 17,94 | TA | 21 | |||||
-. | Nová Včelnice | 39 | 18,01 | JH | - | 22 | ||||
5. | Zhoř u Tábora | 34 | 18,88 | TA | 24 | |||||
6. | Chrbonín | 17 | 18,48 | TA | 7 | |||||
7. | Šebířov | 16 | 18,42 | TA | - | - | - | 4 | ||
8. | Bezděčín | 14 | 18,24 | TA | - | - | - | 14 | ||
9. | Choustník | 12 | 19,95 | TA | - | - | 4 | |||
10. | Hrdějovice B | 10 | 16,99 | CB | - | - | - | - | - | 0 |
11. | Chotěmice | 9 | 18,11 | TA | - | - | - | - | 3 | |
-. | Oltyně | 9 | 20,23 | TA | - | 2 | ||||
13. | Srubec | 8 | 17,66 | CB | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Martinice Tomice | 8 | 18,24 | BN | - | - | - | - | 8 | |
15. | Ledenice | 6 | 17,79 | CB | - | - | - | - | - | 0 |
16. | Slapy B | 4 | 20,88 | TA | - | - | - | - | - | 0 |
17. | Břehov | 3 | 18,74 | CB | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Malšice | 3 | 20,92 | TA | - | - | - | 3 | ||
19. | Ratměřice | 2 | 20,19 | BN | - | - | - | - | 2 | |
20. | Rudolfov | 1 | 20,30 | CB | - | - | - | - | - | 0 |
21. | Smrkov | 0 | 22,35 | TA | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Chlum | 0 | 25,89 | BN | - | - | - | - | 0 | |
-. | Chářovice | 0 | 34,66 | BN | - | - | - | - | 0 | |
-. | Dolní Bukovsko | 0 | 38,46 | CB | - | - | - | - | 0 | |
-. | Střezimíř | 0 | 42,38 | BN | - | - | - | - | 0 | |
-. | Malovice | 0 | NP | BN | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 89 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: