Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 13. 09. 2021 2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH DO -
2 06. 09. 2021 2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun KM -
3 01. 10. 2021 2021/10/01 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika KM -
4 15. 09. 2021 2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany KM -
5 08. 10. 2021 2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu UH -
6 24. 09. 2021 2021/11/10 Černovír, O studentský pohár 2021 UO -
7 01. 11. 2021 2021/11/11 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár ZL -
8 20. 08. 2020 2021/02/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Mochtín92021-09-25 20:10:43
2Ploukonicenerozlišeno Chyjice292021-09-25 17:02:03
3Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Kdyně132021-09-25 15:35:21
4SDH Ploukonicenerozlišeno Olešnice112021-09-25 14:47:17
5Ploukonicenerozlišeno Horní Měcholupy282021-09-25 11:51:12
6SDH Ploukonicenerozlišeno Dlouhý Most42021-09-25 09:49:03
7Kostelany hřištěnerozlišeno Morkovice212021-09-25 08:55:01
8Kostelany hřištěnerozlišeno Morkovice162021-09-25 08:54:21
9NasobůrkyMuži Měrotín92021-09-24 19:55:09
10Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Damnov142021-09-24 19:52:41
11Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Damnov132021-09-24 19:52:26
12Ploukonicenerozlišeno Velké Hamry272021-09-24 19:38:59
13Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Ctiboř122021-09-24 19:04:45
14Ploukonicenerozlišeno Zlatá Olešnice242021-09-24 18:12:07
15Police - zámecký areálnerozlišeno Budeč212021-09-24 18:06:30
16Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Halže102021-09-24 17:08:43
17Ploukonicenerozlišeno Velké Hamry112021-09-24 17:03:06
18Černovírnerozlišeno Černovír52021-09-24 16:06:51
19Černovírnerozlišeno Černovír12021-09-24 16:06:16
20Police - zámecký areálnerozlišeno Krahulov332021-09-24 16:03:13
21Česká BěláŽeny Světlá nad Sázavou102021-09-24 13:14:51
22Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Vidice22021-09-24 11:30:29
23Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Vidice92021-09-24 11:29:54
24BořitovŽeny Dolní Libina92021-09-24 11:08:46
25RadimoviceŽeny Katusice142021-09-24 09:30:04
26Benešov u SemilŽeny Bratříkov92021-09-24 09:26:56
27Benešov u SemilŽeny Katusice62021-09-24 09:24:47
28BořitovŽeny Račice32021-09-24 07:00:47
29RadimoviceMuži Renmotor Jinolice102021-09-23 23:01:53
30Benešov u SemilMuži Renmotor Jinolice102021-09-23 23:00:50
31Benešov u SemilMuži Benešov u Semil12021-09-23 22:59:59
32NasobůrkyMuži Dolany82021-09-23 20:58:30
33BořitovMuži Petrovice382021-09-23 20:20:28
34SDH Ploukonicenerozlišeno Příšovice62021-09-23 20:08:18
35Ploukonicenerozlišeno Petrašovice432021-09-23 19:05:51
36TopolanyMuži Tvarožná222021-09-23 18:42:18
37MarkvarecMuži Strachoňovice122021-09-23 17:41:07
38Ploukonicenerozlišeno Záskalí262021-09-23 17:37:37
39BořitovMuži Janovice22021-09-23 15:01:19
40Benešov u SemilŽeny Benešov u Semil32021-09-23 14:35:49
41TopolanyMuži Všemina42021-09-23 13:43:26
42BořitovMuži Čelechovice na Hané52021-09-23 10:41:20
43Police - zámecký areálnerozlišeno Chvalovice452021-09-23 09:32:21
44Police - zámecký areálnerozlišeno Chvalovice302021-09-23 09:32:02
45Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Ctiboř32021-09-23 08:38:41
46Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Nové Sedliště22021-09-22 20:28:04
47Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Nové Sedliště92021-09-22 20:26:04
48Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Milavče182021-09-22 20:23:36
49RadimoviceMuži Třebnouševes262021-09-22 19:54:46
50NasobůrkyMuži Mladeč102021-09-22 19:40:55
51Poděvousy Fotbalové hřištěnerozlišeno Osvračín142021-09-22 18:40:06
52Kostelany hřištěnerozlišeno Soběsuky192021-09-22 13:53:48
53Kostelany hřištěnerozlišeno Soběsuky152021-09-22 13:53:04
54Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Stříbro112021-09-22 13:44:05
55Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Stříbro82021-09-22 13:43:43
56Ploukonicenerozlišeno Jílové u Držkova22021-09-22 12:12:17
57Ploukonicenerozlišeno Malá Skála252021-09-22 12:10:04
58MarkvarecMuži Dolní Němčice112021-09-22 11:59:22
59Ploukonicenerozlišeno Košťálov442021-09-22 11:26:52
60Ploukonicenerozlišeno Košťálov192021-09-22 11:26:25
61Ploukonicenerozlišeno Dubenec452021-09-22 11:07:35
62NasobůrkyŽeny Nenakonice52021-09-22 11:01:26
63Ploukonicenerozlišeno Hodkovice nad Mohelkou42021-09-22 10:50:38
64RadimoviceMuži Řešetova Lhota INDIVINDI252021-09-22 09:55:54
65TopolanyMuži Moravské Prusy302021-09-22 09:32:48
66BořitovMuži Račice102021-09-22 08:33:45
67TopolanyŽeny Ivanovice na Hané82021-09-22 07:41:52
68Benešov u SemilMuži Třebnouševes262021-09-21 21:19:59
69BořitovŽeny Ostrov u Macochy162021-09-21 19:11:51
70SDH Ploukonicenerozlišeno Jirkov32021-09-21 19:11:13
71NasobůrkyMuži Břidličná72021-09-21 18:33:20
72RadimoviceŽeny Dolní Měcholupy32021-09-21 15:56:20
73Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Brod nad Tichou72021-09-21 15:17:02
74Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Brod nad Tichou22021-09-21 15:16:48
75Česká BěláMuži Žižkovo Pole132021-09-21 12:53:20
76RadimoviceMuži Březová242021-09-21 09:55:44
77Benešov u SemilMuži Březová252021-09-21 09:53:54
78NasobůrkyMuži Nenakonice62021-09-21 09:43:51
79NasobůrkyMuži Ďáblice52021-09-21 09:30:32
80Ploukonicenerozlišeno Kosmonosy232021-09-21 08:59:23
81Police - zámecký areálnerozlišeno Rokytnice nad Rokytnou282021-09-21 08:49:34
82Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Hošťka62021-09-21 08:24:28
83Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Hošťka42021-09-21 08:06:28
84Benešov u SemilMuži Obrubce42021-09-21 06:48:37
85RadimoviceMuži Veselá22021-09-21 04:43:23
86NasobůrkyMuži Velká (Hranice III)42021-09-20 23:39:22
87Ploukonicenerozlišeno Dneboh182021-09-20 22:05:41
88Benešov u SemilMuži Dneboh242021-09-20 22:03:34
89Police - zámecký areálnerozlišeno Dešná272021-09-20 21:49:08
90Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Dešná112021-09-20 21:47:45
91RadimoviceŽeny Krásná Ves42021-09-20 21:31:42
92SDH Ploukonicenerozlišeno Březová22021-09-20 21:30:44
93Benešov u SemilŽeny Krásná Ves42021-09-20 21:30:26
94Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Častohostice102021-09-20 21:14:49
95Ploukonicenerozlišeno Slatiny32021-09-20 20:42:55
96Ploukonicenerozlišeno Březovice172021-09-20 20:40:02
97Ploukonicenerozlišeno Sezemice82021-09-20 20:37:48
98Ploukonicenerozlišeno Bystřice142021-09-20 20:34:37
99!!!PŘELOŽENO!!! Suchonicenerozlišeno Velká Bystřice82021-09-20 20:30:20
100RadimoviceMuži Bystřice232021-09-20 20:21:14
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání