Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/05/11 Dvorce, O pohár SDH Dvorce TA
2 2019/05/18 Žďár, O pohár SDH Žďár JH
3 2019/06/08 Tučapy (odpolední), O putovní pohár Obce Tučapy TA
4 2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška TA
5 2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy TA
6 2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov TA
7 2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov JH
8 2019/07/27 Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice TA
9 2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč TA
10 2019/08/04 Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina TA
11 2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA
12 2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín TA
13 2019/08/31 Kozmice, O pohár SDH Kozmice TA
14 2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého TA
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1Zhoř u TáboraMuži >35 let Želeč 22019-09-09 08:34:36
2Zhoř u TáboraMuži >35 let Dvorce 32019-09-09 08:34:36
3Zhoř u TáboraMuži >35 let Lom 42019-09-09 08:34:36
4Zhoř u TáboraMuži >35 let Svaté Pole 12019-09-09 08:34:36
5Zhoř u TáboraMuži >35 let Obora 52019-09-09 08:34:36
6Zhoř u TáboraŽeny Chotěmice 12019-09-09 08:32:47
7Zhoř u TáboraŽeny Lom 52019-09-09 08:32:47
8Zhoř u TáboraŽeny Chválkov 92019-09-09 08:32:47
9Zhoř u TáboraŽeny Zhoř u Tábora 132019-09-09 08:32:47
10Zhoř u TáboraŽeny Bezděčín 22019-09-09 08:32:47
11Zhoř u TáboraŽeny Ratměřice 62019-09-09 08:32:47
12Zhoř u TáboraŽeny Choustník 102019-09-09 08:32:47
13Zhoř u TáboraŽeny Dvorce A132019-09-09 08:32:47
14Zhoř u TáboraŽeny Slapy 32019-09-09 08:32:47
15Zhoř u TáboraŽeny Zdešov 72019-09-09 08:32:47
16Zhoř u TáboraŽeny Chlum 112019-09-09 08:32:47
17Zhoř u TáboraŽeny Dvorce B132019-09-09 08:32:47
18Zhoř u TáboraŽeny Nová Včelnice 42019-09-09 08:32:47
19Zhoř u TáboraŽeny Chrbonín 82019-09-09 08:32:47
20Zhoř u TáboraŽeny Ústrašice 122019-09-09 08:32:47
21Zhoř u TáboraMuži Drunče 42019-09-09 08:27:23
22Zhoř u TáboraMuži Ústrašice B82019-09-09 08:27:23
23Zhoř u TáboraMuži Zhoř u Tábora 122019-09-09 08:27:23
24Zhoř u TáboraMuži Nová Ves u Chýnova 162019-09-09 08:27:23
25Zhoř u TáboraMuži Řepeč D202019-09-09 08:27:23
26Zhoř u TáboraMuži Český Rudolec 232019-09-09 08:27:23
27Zhoř u TáboraMuži Krotějov Sport12019-09-09 08:27:23
28Zhoř u TáboraMuži Drahňovice 52019-09-09 08:27:23
29Zhoř u TáboraMuži Chotěmice 92019-09-09 08:27:23
30Zhoř u TáboraMuži Šipoun 132019-09-09 08:27:23
31Zhoř u TáboraMuži Rybova Lhota 172019-09-09 08:27:23
32Zhoř u TáboraMuži Košice 212019-09-09 08:27:23
33Zhoř u TáboraMuži Zdislavice 232019-09-09 08:27:23
34Zhoř u TáboraMuži Bohdalín 22019-09-09 08:27:23
35Zhoř u TáboraMuži Chářovice Špona62019-09-09 08:27:23
36Zhoř u TáboraMuži Makov 102019-09-09 08:27:23
37Zhoř u TáboraMuži Řepeč 142019-09-09 08:27:23
38Zhoř u TáboraMuži Kamenice nad Lipou 182019-09-09 08:27:23
39Zhoř u TáboraMuži Choustník 222019-09-09 08:27:23
40Zhoř u TáboraMuži Žernovice 232019-09-09 08:27:23
41Zhoř u TáboraMuži Skrýchov u Malšic 32019-09-09 08:27:23
42Zhoř u TáboraMuži Dobronice u Chýnova 72019-09-09 08:27:23
43Zhoř u TáboraMuži Kozmice 112019-09-09 08:27:23
44Zhoř u TáboraMuži Žirovnice 152019-09-09 08:27:23
45Zhoř u TáboraMuži Srubec 192019-09-09 08:27:23
46Zhoř u TáboraMuži Jaronice 232019-09-09 08:27:23
47Zhoř u TáboraMuži Lom 232019-09-09 08:27:23
48ŘepečMuži Drunče 102019-09-02 08:34:13
49KozmiceŽeny Bezděčín 12019-09-02 08:23:12
50KozmiceŽeny Zdešov 52019-09-02 08:23:12
51KozmiceŽeny Chrbonín 92019-09-02 08:23:12
52KozmiceŽeny Ústrašice 132019-09-02 08:23:12
53KozmiceŽeny Choustník 172019-09-02 08:23:12
54KozmiceŽeny Dvorce A22019-09-02 08:23:12
55KozmiceŽeny - Strachomzajcehl62019-09-02 08:23:12
56KozmiceŽeny Slapy 102019-09-02 08:23:12
57KozmiceŽeny Šebířov 142019-09-02 08:23:12
58KozmiceŽeny Ratměřice 32019-09-02 08:23:12
59KozmiceŽeny Nová Včelnice 72019-09-02 08:23:12
60KozmiceŽeny Smrkov 112019-09-02 08:23:12
61KozmiceŽeny Chválkov 152019-09-02 08:23:12
62KozmiceŽeny Chotěmice 42019-09-02 08:23:12
63KozmiceŽeny Zhoř u Tábora 82019-09-02 08:23:12
64KozmiceŽeny Kozmice 122019-09-02 08:23:12
65KozmiceŽeny Kamenice nad Lipou 162019-09-02 08:23:12
66KozmiceMuži Chabrovice 232019-09-02 08:17:16
67KozmiceMuži Skrýchov u Malšic 32019-09-02 08:17:16
68KozmiceMuži Jaronice 72019-09-02 08:17:16
69KozmiceMuži Drunče 112019-09-02 08:17:16
70KozmiceMuži Nová Ves u Chýnova 152019-09-02 08:17:16
71KozmiceMuži Kozmice 192019-09-02 08:17:16
72KozmiceMuži Ústrašice B262019-09-02 08:17:16
73KozmiceMuži Maršov A242019-09-02 08:17:16
74KozmiceMuži Chotěmice 42019-09-02 08:17:16
75KozmiceMuži Markvarec 82019-09-02 08:17:16
76KozmiceMuži Žďár 122019-09-02 08:17:16
77KozmiceMuži Dobronice u Chýnova 162019-09-02 08:17:16
78KozmiceMuži Krátošice 202019-09-02 08:17:16
79KozmiceMuži Český Rudolec 262019-09-02 08:17:16
80KozmiceMuži Tučapy 252019-09-02 08:17:16
81KozmiceMuži Chářovice Špona12019-09-02 08:17:16
82KozmiceMuži Tomice 52019-09-02 08:17:16
83KozmiceMuži Bezdědovice 92019-09-02 08:17:16
84KozmiceMuži Zdislavice 132019-09-02 08:17:16
85KozmiceMuži Rybova Lhota 172019-09-02 08:17:16
86KozmiceMuži Radostice Sport212019-09-02 08:17:16
87KozmiceMuži Obděnice 262019-09-02 08:17:16
88KozmiceMuži Šipoun 22019-09-02 08:17:16
89KozmiceMuži Kamenice nad Lipou 62019-09-02 08:17:16
90KozmiceMuži Bohdalín 102019-09-02 08:17:16
91KozmiceMuži Daměnice 142019-09-02 08:17:16
92KozmiceMuži Zhoř u Tábora 182019-09-02 08:17:16
93KozmiceMuži Choustník 222019-09-02 08:17:16
94KozmiceMuži Krotějov Sport262019-09-02 08:17:16
95KozmiceMuži Žirovnice 262019-09-02 08:17:16
96BezděčínŽeny Lom 22019-08-19 08:47:40
97BezděčínŽeny Bezděčín 62019-08-19 08:47:40
98BezděčínŽeny Chrbonín 102019-08-19 08:47:40
99BezděčínŽeny Zhoř u Tábora 122019-08-19 08:47:40
100BezděčínŽeny Slapy 32019-08-19 08:47:40
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání