Rok:

Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ch
1
Tu
2
Sl
3
St
4
Ch
5
Ja
6
Ko
7
Zd
8
Ch
9
Zh
10
1. Zdislavice 143 16,56BN
17
0
17
15
20
17
9
20
15
13
-. Sloup 143 16,79PZ
13
20
0
13
20
20
20
17
11
9
3. Markvarec 103 17,31JH
0
8
15
20
9
13
10
13
0
15
4. Skrýchov u Malšic 100 17,01TA
10
10
10
10
13
8
11
8
10
10
5. Dobronice u Chýnova 95 16,99TA
3
17
20
17
15
9
8
6
-
0
6. Svaté Pole 79 17,74PB
1
13
13
7
0
7
17
10
8
3
7. Jaronice 63 16,82CB
9
0
0
-
11
10
--
13
20
8. Chotěmice 59 17,85TA
4
11
0
5
3
2
13
7
7
7
9. Strmilov 50 17,79JH
5
-
3
9
-
5
15
11
2
0
10. Nová Ves u Chýnova 48 18,03TA
7
0
1
11
6
0
0
9
6
8
11. Rybova Lhota 45 18,62TA
2
7
4
8
7
3
0
5
3
6
12. Sedlčany 43 17,09PB-
15
11
------
17
13. Libkova Voda 30 18,74PE-
0
-
6
8
0
7
-
5
4
14. Choustník 25 19,09TA
0
2
8
4
4
0
6
0
0
1
15. Žďár 21 16,92JH
11
-
0
-
10
---
0
-
-. Daměnice 21 17,86BN
6
------
15
--
17. Budeč 20 16,46JH
20
---------
-. Žernovice 20 16,83PT--------
20
-
19. Slapy 19 19,36TA
0
6
2
0
6
0
2
3
0
0
20. Hrabůvka 17 16,85PR--------
17
-
-. Lišov 17 17,60CB-----
6
---
11
22. Drahňovice 15 16,63BN
15
---------
-. Český Rudolec 15 17,19JH-----
15
----
-. Krotějov Sport 15 17,95TA
8
-
7
-------
25. Žirovnice 14 18,55PE-
5
9
0
--
0
---
26. Ledenice 11 17,56CB-----
11
----
27. Holašovice B 9 17,74CB--------
9
-
-. Šipoun 9 19,45PT-
9
---
0
---
0
29. Božejovice 7 20,15TA---
0
2
1
4
---
30. Lom 6 19,62TA--
6
-
0
----
0
31. Zhoř u Tábora 5 18,78TA--
0
------
5
-. Řepeč 5 19,91TA--
5
-
0
-
0
--
0
-. Velká Chyška 5 20,26PE----
1
--
4
--
-. Zdislavice B 5 21,05BN------
5
0
--
35. Srubec 4 18,35CB-----
4
----
-. Holašovice A 4 20,02CB--------
4
-
-. Krátošice 4 21,32TA-
4
--------
38. Tučapy 3 19,49TA
0
3
--------
-. Kozmice 3 19,64TA-----
0
0
-
1
2
-. Malšice 3 30,40TA----
0
-
3
--
0
-. Telč B 3 33,56JI---
3
------
42. Řepeč D 2 22,13TA--
0
---
0
2
--
43. Tomice 0 17,47BN
0
---------
-. Křenovice 0 20,51CB-----
0
----
-. Sloup B 0 22,94PZ-
0
0
-------
-. Lásenice 0 24,17JH--------
0
-
-. - Zhoř U Tábora 0 NP-----------
-. Střezimíř 0 NPBN-
0
--------
-. Budislav 0 NPTA-
0
--------
-. Budislav B 0 NPTA-
0
--------
-. Břehov B 0 NPCB-
0
---
0
----
-. Košice 0 NPTA----
0
-----
-. Malovice 0 NPBN
0
0
--------
-. Vranovice Peklo 0 NPPB-
0
--------
-. Obrataň 0 NPPE-
0
--------
-. Tučapy SK 0 NPTA-
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ch
1
Tu
2
Sl
3
St
4
Ch
5
Ja
6
Ko
7
Zd
8
Ch
9
Zh
10
1. Sloup 60 17,52PZ
10
0
0
10
10
0
10
10
10
0
2. Zdešov 44 18,46JH
6
0
4
6
8
-
6
4
2
8
3. Slapy 39 17,94TA
1
10
3
3
4
4
0
8
4
2
-. Nová Včelnice 39 18,01JH
0
8
-
8
6
2
1
6
8
0
5. Zhoř u Tábora 34 18,88TA
3
6
8
4
3
0
4
0
0
6
6. Chrbonín 17 18,48TA
0
0
6
1
0
0
8
1
-
1
7. Šebířov 16 18,42TA
4
0
-----
2
-
10
8. Bezděčín 14 18,24TA-
4
10
-------
9. Choustník 12 19,95TA
0
2
--
2
0
2
3
3
0
10. Hrdějovice B 10 16,99CB-----
10
----
11. Chotěmice 9 18,11TA-
3
------
6
-
-. Oltyně 9 20,23TA
0
0
-
2
0
0
3
-
1
3
13. Srubec 8 17,66CB-----
8
----
-. Martinice Tomice 8 18,24BN
8
---------
15. Ledenice 6 17,79CB-----
6
----
16. Slapy B 4 20,88TA---------
4
17. Břehov 3 18,74CB-----
3
----
-. Malšice 3 20,92TA-
2
--
1
-
0
--
0
19. Ratměřice 2 20,19BN
2
---------
20. Rudolfov 1 20,30CB-----
1
----
21. Smrkov 0 22,35TA--------
0
-
-. Chlum 0 25,89BN
0
---------
-. Chářovice 0 34,66BN
0
---------
-. Dolní Bukovsko 0 38,46CB-
0
--------
-. Střezimíř 0 42,38BN-
0
--------
-. Malovice 0 NPBN
0
---------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ch
1
Tu
2
Sl
3
St
4
Ch
5
Ja
6
Ko
7
Zd
8
Ch
9
Zh
10
1. Chotěmice 46 15,53TA
6
10
10
-
10
-
10
--
0
2. Tučapy 28 16,94TA
10
8
-------
10
3. Svaté Pole 26 18,19PB
0
4
6
-
8
-
8
--
0
4. Obora 11 19,40TA-
3
-------
8
5. Slapy 8 18,03TA--
8
-------
-. Chrbonín 8 18,47TA
8
---------
7. Radětice 6 17,81TA-
6
--------


Celkem se účastnilo:  89 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: