Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Dvorce

Název soutěže a popis: O pohár SDH Dvorce
Kontakt:   Martina Záhorová
Kdy: 11. 05. 2019 13:00
Telefon:  739 689 646
Začátek rezervace: 11. 05. 2019 13:00
Začátek tipování:  11. 05. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 11. 05. 2019 13:00
Konec hlasování: 11. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bohdalín 16,92 PE 16,70 16,92
2.  Chářovice Špona 17,14 BN 17,14 16,36
3.  Kamenice nad Lipou 17,32 PE 17,32 17,16
4.  Dobronice u Chýnova 17,49 TA 17,32 17,49
4.  Drahňovice 17,49 BN 17,49 16,97
6.  Skrýchov u Malšic 17,52 TA 17,52 17,08
7.  Chotěmice 17,60 TA 17,40 17,60
8.  Krotějov Sport 17,69 TA 17,69 16,64
9.  Zdislavice 18,11 BN 17,65 18,11
10.  Šipoun 18,23 PT 18,23 17,81
11.  Markvarec 18,60 JH 18,60 18,34
12.  Slavošovice 18,72 CB 18,72 18,20
13.  Stoklasná Lhota 19,32 TA 17,23 19,32
14.  Lásenice 19,41 JH 19,41 19,40
15.  Rybova Lhota 19,42 TA 19,42 19,02
16.  Krč 19,51 PI 19,51 17,98
17.  Řepeč 19,85 TA 19,53 19,85
18.  Strmilov 19,96 JH 19,80 19,96
19.  Nová Ves u Chýnova 20,12 TA 19,68 20,12
20.  Ústrašice B 20,46 TA 20,46 18,94
21.  Lom 20,86 TA 20,86 19,53
22.  Tučapy 21,97 TA 20,30 21,97
23.  Choustník 22,09 TA 22,09 19,60
24.  Žirovnice 22,39 PE 21,62 22,39
25.  Český Rudolec 26,24 JH 26,24 25,09
26.  Košice 30,27 TA 30,24 30,27
27.  Žďár NP JH NP NP
27.  Krátošice NP TA NP NP
27.  Zhoř u Tábora NP TA NP NP
27.  Jaronice NP CB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dvorce A 17,47 TA 17,32 17,47
2.  Bezděčín 18,38 TA 17,06 18,38
3.  Nová Včelnice 19,05 JH 18,62 19,05
4.  Chválkov 19,61 PE 19,32 19,61
5.  Zdešov 20,07 JH 20,07 19,07
6.  Šebířov 20,19 TA 20,06 20,19
7.  Kamenice nad Lipou 20,30 PE 19,43 20,30
8.  Chrbonín 20,91 TA 18,79 20,91
9.  Choustník 21,32 TA 21,32 20,35
10.  Lom 21,93 TA 18,62 21,93
11.  Zhoř u Tábora 22,96 TA 22,96 22,61
12.  Ústrašice 24,41 TA 24,02 24,41
13.  Dvorce B NP TA NP NP
13.  Slapy NP TA NP NP
13.  Chotěmice NP TA NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Želeč 18,14 TA 18,14 17,96
2.  Lom 18,17 TA 18,10 18,17
3.  Dvorce 18,27 TA 18,27 16,45
4.  Slapy 18,65 TA 18,65 17,91
5.  Svaté Pole 23,82 PB 23,49 23,82
6.  Obora 24,30 TA 22,17 24,30
7.  Tučapy 33,74 TA 33,74 32,93


Žďár

Název soutěže a popis: O pohár SDH Žďár
Kontakt:   Jaroslav Šindelář
Kdy: 18. 05. 2019 13:00
Telefon:  721 630 074
Začátek rezervace: 18. 05. 2019 13:00
Začátek tipování:  18. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 18. 05. 2019 13:00
Konec hlasování: 18. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krotějov Sport 16,43 TA 16,08 16,43
2.  Nevcehle 16,73 JI 16,66 16,73
3.  Chářovice Špona 16,75 BN 16,75 16,48
4.  Chotěmice 16,92 TA 16,92 16,76
5.  Kamenice nad Lipou 17,07 PE 17,07 16,87
6.  Český Rudolec 17,19 JH 17,19 16,89
7.  Stoklasná Lhota 17,20 TA 17,18 17,20
8.  Žernovice 17,28 PT 17,28 16,81
9.  Skrýchov u Malšic 17,60 TA 17,60 17,37
10.  Jaronice 17,70 CB 17,70 17,58
11.  Bohdalín 17,87 PE 17,87 16,30
12.  Drahňovice 17,92 BN 17,40 17,92
13.  Šipoun 17,99 PT 17,99 17,48
14.  Žirovnice 18,02 PE 17,38 18,02
15.  Kolence 18,64 JH 18,30 18,64
16.  Načeradec 18,77 BN 18,77 17,64
17.  Makov 18,87 TA 17,81 18,87
18.  Choustník 19,58 TA 19,24 19,58
19.  Nová Ves u Chýnova 19,70 TA 19,70 19,40
20.  Zdislavice 20,80 BN 20,80 20,74
21.  Markvarec 20,97 JH 19,18 20,97
22.  Drunče 21,52 JH 20,09 21,52
23.  Chářovice B NP BN NP NP
23.  Strmilov NP JH NP NP
23.  Srubec NP CB NP NP
23.  Zhoř u Tábora NP TA NP NP
23.  Libkova Voda NP PE NP NP
23.  Kozmice NP TA NP NP
23.  Rybova Lhota NP TA NP NP
23.  Dobronice u Chýnova NP TA NP NP
23.  Žďár NP JH NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bezděčín 17,41 TA 17,41 17,23
2.  Slapy 18,08 TA 18,08 17,28
3.  Chotěmice 18,15 TA 18,15 17,82
4.  Ústrašice 18,34 TA 18,34 17,75
5.  Chválkov 19,42 PE 18,96 19,42
6.  Chrbonín 19,54 TA 18,36 19,54
7.  Kamenice nad Lipou 19,83 PE 19,83 17,97
8.  Nová Včelnice 20,30 JH 20,30 18,43
9.  Zdešov 20,64 JH 18,78 20,64
10.  Šebířov 21,02 TA 21,02 20,89
11.  Zhoř u Tábora 26,86 TA 19,93 26,86
12.  Choustník 32,72 TA 20,21 32,72
13.  Dvorce A NP TA NP NP
13.  Makov NP TA NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Svaté Pole 17,16 PB 16,67 17,16
2.  Tučapy 18,27 TA 18,27 16,52
3.  Lom 18,51 TA 18,10 18,51
4.  Dvorce 18,68 TA 18,68 18,05
5.  Slapy 19,32 TA 19,23 19,32


Tučapy (odpolední)

Název soutěže a popis: O putovní pohár Obce Tučapy
Kontakt:   Jiří Kubeš
Kdy: 08. 06. 2019 17:00
Telefon:  774 810 707
Začátek rezervace: 08. 06. 2019 17:00
Začátek tipování:  08. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 06. 2019 17:00
Konec hlasování: 08. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chářovice Špona 16,77 BN 16,47 16,77
2.  Krotějov Sport 16,78 TA 16,78 16,31
3.  Dobronice u Chýnova 17,37 TA 17,37 17,20
4.  Bohdalín 17,39 PE 17,39 17,24
5.  Skrýchov u Malšic 17,50 TA 17,50 17,28
6.  Stoklasná Lhota 17,58 TA 17,18 17,58
7.  Šipoun 17,75 PT 17,75 16,86
8.  Chotěmice 17,86 TA 16,27 17,86
9.  Žirovnice 17,99 PE 17,62 17,99
10.  Český Rudolec 18,23 JH 18,23 17,19
11.  Zdislavice 18,31 BN 18,31 17,65
12.  Daměnice 18,39 BN 17,38 18,39
13.  Jaronice 18,42 CB 18,42 18,05
14.  Rybova Lhota 18,66 TA 18,55 18,66
15.  Ústrašice B 18,70 TA 18,30 18,70
16.  Zhoř u Tábora 19,27 TA 18,06 19,27
17.  Drahňovice 19,32 BN 19,32 18,03
18.  Makov 19,33 TA 19,33 18,51
19.  Žďár 19,84 JH 19,84 18,38
20.  Markvarec 20,13 JH 20,13 16,89
21.  Lom 21,42 TA 21,42 19,60
22.  Košice 22,89 TA 22,65 22,89
23.  Tučapy B 23,22 TA 20,56 23,22
24.  Budislav 27,05 TA 27,05 26,17
25.  Strmilov 30,01 JH 19,88 30,01
26.  Rynárec NP PE NP NP
26.  Drunče NP JH NP NP
26.  Tučapy C NP TA NP NP
26.  Choustník NP TA NP NP
26.  Řepeč NP TA NP NP
26.  Nová Ves u Chýnova NP TA NP NP
26.  Kozmice NP TA NP NP
26.  Krátošice NP TA NP NP
26.  Kamenná Lhota NP TA NP NP
26.  Tučapy A NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hrdějovice 17,95 CB 17,60 17,95
2.  Chrbonín 18,07 TA 18,07 17,54
3.  Lom 18,10 TA 18,10 18,07
4.  Zdešov 18,47 JH 18,47 18,45
5.  Chotěmice 18,63 TA 18,63 17,85
6.  Slapy 18,95 TA 18,95 18,72
7.  Dvorce A 18,98 TA 18,98 17,24
8.  Zhoř u Tábora 19,56 TA 19,41 19,56
9.  Chválkov 22,48 PE 21,48 22,48
10.  Ústrašice 23,10 TA 18,75 23,10
11.  Šebířov 23,25 TA 23,25 21,81
12.  Choustník 23,32 TA 23,32 23,29
13.  Kozmice 23,57 TA 22,80 23,57
14.  Dvorce B 24,45 TA 20,61 24,45
15.  Kamenná Lhota 35,87 TA 32,92 35,87
16.  Želeč 43,11 TA 42,13 43,11
17.  Nová Včelnice NP JH NP NP
17.  Bezděčín NP TA NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Slapy 17,73 TA 17,58 17,73
2.  Svaté Pole 17,81 PB 17,43 17,81
3.  Lom 17,83 TA 16,92 17,83
4.  Želeč 26,38 TA 26,38 20,29
5.  Dvorce NP TA NP NP
5.  Tučapy NP TA NP NP


Chrbonín

Název soutěže a popis: Memoriál Michala Velíška
Kontakt:   Jan Krch
Kdy: 29. 06. 2019 13:00
Telefon:  737 245 128
Začátek rezervace: 29. 06. 2019 13:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 29. 06. 2019 13:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chářovice Špona 16,43 BN 16,43 16,29
2.  Žernovice 16,46 PT 16,26 16,46
3.  Šipoun 16,49 PT 16,49 16,39
4.  Český Rudolec 16,63 JH 16,22 16,63
5.  Kamenice nad Lipou 16,98 PE 16,98 16,64
6.  Skrýchov u Malšic 17,05 TA 16,77 17,05
7.  Chotěmice 17,18 TA 17,18 17,05
8.  Bohdalín 17,20 PE 17,20 16,55
9.  Řepeč 17,41 TA 17,41 17,27
10.  Slavošovice 17,44 CB 17,31 17,44
11.  Daměnice 17,51 BN 17,14 17,51
12.  Žďár 17,53 JH 17,53 16,36
13.  Drunče 17,70 JH 17,21 17,70
14.  Srubec 17,96 CB 17,17 17,96
15.  Markvarec 18,03 JH 18,03 17,15
16.  Žirovnice 18,09 PE 17,63 18,09
17.  Rybova Lhota 18,52 TA 18,52 17,41
18.  Obora 18,68 TA 18,03 18,68
19.  Dobronice u Chýnova 19,05 TA 18,23 19,05
20.  Kozmice 19,28 TA 17,81 19,28
21.  Ústrašice B 19,53 TA 19,53 18,26
22.  Nová Ves u Chýnova 19,55 TA 19,55 18,86
23.  Tučapy 20,34 TA 19,53 20,34
24.  Zhoř u Tábora 21,71 TA 21,71 19,18
25.  Choustník 22,75 TA 18,60 22,75
26.  Chabrovice 23,33 TA 23,33 22,79
27.  Zdislavice 29,57 BN 29,05 29,57
28.  Obrataň 53,23 PE 53,23 21,44
29.  Budislav NP TA NP NP
29.  Božejovice NP TA NP NP
29.  Lom NP TA NP NP
29.  Stoklasná Lhota NP TA NP NP
29.  Jaronice NP CB NP NP
29.  Košice NP TA NP NP
29.  Krotějov Sport NP TA NP NP
29.  Strmilov NP JH NP NP
29.  Kamenná Lhota NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bezděčín 16,92 TA 16,92 16,91
2.  Dvorce A 18,12 TA 18,12 17,45
3.  Ústrašice 18,17 TA 17,60 18,17
4.  Nová Včelnice 18,26 JH 18,26 17,75
5.  Chotěmice 19,30 TA 19,30 17,56
6.  Šebířov 19,75 TA 19,10 19,75
7.  Chrbonín 19,79 TA 17,30 19,79
8.  Slapy 20,53 TA 20,53 20,30
9.  Zdešov 20,74 JH 19,68 20,74
10.  Lom 21,79 TA 18,50 21,79
11.  Chválkov 27,28 PE 19,10 27,28
12.  Dvorce B 33,16 TA 33,16 32,74
13.  Kamenná Lhota 45,98 TA 44,57 45,98
14.  Zhoř u Tábora NP TA NP NP
14.  Kozmice NP TA NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Svaté Pole 16,72 PB 16,72 15,63
2.  Chrbonín 17,28 TA 17,28 16,98
3.  Želeč 17,34 TA 17,34 17,33
4.  Dvorce 17,37 TA 17,37 16,78
5.  Obora 17,71 TA 17,46 17,71
6.  Lom 18,50 TA 18,28 18,50
7.  Slapy 20,00 TA 19,98 20,00
8.  Tučapy 23,94 TA 23,94 23,71


Slapy

Název soutěže a popis: O putovní pohár obce Slapy
Kontakt:   Antonín Kleiner
Kdy: 30. 06. 2019 11:00
Telefon:  732784960
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 11:00
Začátek tipování:  30. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 30. 06. 2019 11:00
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krotějov Sport 16,61 TA 16,01 16,61
2.  Stoklasná Lhota 17,02 TA 16,81 17,02
3.  Bohdalín 17,20 PE 17,20 16,60
4.  Chářovice Špona 17,21 BN 17,21 17,19
5.  Jaronice 17,29 CB 17,29 17,00
6.  Žďár 17,38 JH 17,38 17,11
7.  Zdislavice 17,49 BN 17,49 16,78
8.  Žirovnice 17,78 PE 17,78 17,60
9.  Daměnice 17,84 BN 17,19 17,84
10.  Dobronice u Chýnova 17,89 TA 17,89 17,79
11.  Řepeč 17,91 TA 17,91 17,77
12.  Chotěmice 17,95 TA 17,95 17,51
13.  Český Rudolec 18,04 JH 17,01 18,04
14.  Slapy 18,42 TA 18,42 17,88
15.  Slavošovice 19,15 CB 19,15 18,46
16.  Skrýchov u Malšic 19,26 TA 17,87 19,26
17.  Nová Ves u Chýnova 19,75 TA 19,75 19,51
18.  Strmilov 19,82 JH 19,82 19,34
19.  Kozmice 19,87 TA 19,87 18,64
20.  Drunče 20,30 JH 19,74 20,30
21.  Tučapy 20,54 TA 20,54 19,97
22.  Markvarec 24,67 JH 24,67 17,23
23.  Choustník 25,97 TA 25,97 25,45
24.  Řepeč D NP TA NP NP
24.  Zhoř u Tábora NP TA NP NP
24.  Lom NP TA NP NP
24.  Kamenice nad Lipou NP PE NP NP
24.  Rybova Lhota NP TA NP NP
24.  Božejovice NP TA NP NP
24.  Šipoun NP PT NP NP
24.  Ústrašice B NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bezděčín 17,97 TA 17,14 17,97
2.  Zdešov 18,43 JH 18,43 18,37
3.  Chrbonín 18,44 TA 18,44 18,30
4.  Ústrašice 18,51 TA 17,61 18,51
5.  Nová Včelnice 18,79 JH 17,74 18,79
6.  Chválkov 19,15 PE 18,50 19,15
7.  Slapy 19,48 TA 19,48 18,49
8.  Zhoř u Tábora 19,78 TA 19,78 18,94
9.  Chotěmice 20,17 TA 16,74 20,17
10.  Dvorce B 20,53 TA 20,08 20,53
11.  Želeč 22,71 TA 20,53 22,71
12.  Kozmice 30,54 TA 30,54 29,56
13.  Šebířov 50,96 TA 50,96 20,17
14.  Smrkov NP TA NP NP
14.  Lom NP TA NP NP
14.  Dvorce A NP TA NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Želeč 18,38 TA 18,01 18,38
2.  Lom 18,44 TA 17,20 18,44
3.  Svaté Pole 18,76 PB 18,76 18,76
4.  Slapy 18,99 TA 18,99 17,01
5.  Tučapy 19,10 TA 19,10 18,74
6.  Chrbonín 19,85 TA 19,85 17,73
7.  Obora 20,18 TA 17,46 20,18
8.  Dvorce NP TA NP NP


Chýnov

Název soutěže a popis: O pohár starosty města Chýnov
Kontakt:   Ondřej Vachta
Kdy: 14. 07. 2019 11:00
Telefon:  775543321
Začátek rezervace: 14. 07. 2019 11:00
Začátek tipování:  14. 07. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 07. 2019 11:00
Konec hlasování: 14. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krotějov Sport 16,47 TA 16,47 16,37
2.  Chotěmice 16,73 TA 16,55 16,73
3.  Bohdalín 16,86 PE 16,86 16,68
4.  Stoklasná Lhota 16,96 TA 16,96 16,87
5.  Český Rudolec 17,13 JH 16,84 17,13
6.  Chářovice Špona 17,18 BN 17,18 16,83
7.  Šipoun 17,25 PT 16,96 17,25
8.  Jaronice 17,29 CB 17,15 17,29
9.  Skrýchov u Malšic 17,57 TA 17,57 17,39
10.  Dobronice u Chýnova 17,65 TA 17,27 17,65
11.  Daměnice 17,75 BN 17,08 17,75
12.  Kamenice nad Lipou 17,86 PE 17,86 16,83
13.  Zdislavice 18,07 BN 18,07 17,18
14.  Žďár 18,08 JH 17,29 18,08
15.  Ústrašice B 18,41 TA 17,49 18,41
16.  Žirovnice 18,63 PE 18,63 18,31
17.  Nová Ves u Chýnova 18,81 TA 18,81 17,93
18.  Řepeč 18,87 TA 17,69 18,87
19.  Obora 19,03 TA 18,78 19,03
20.  Krátošice 19,75 TA 19,75 19,11
21.  Rybova Lhota 20,29 TA 20,29 18,01
22.  Chabrovice 20,95 TA 19,06 20,95
23.  Choustník 21,07 TA 20,37 21,07
24.  Markvarec 22,94 JH 21,42 22,94
25.  Řepeč D NP TA NP NP
25.  Strmilov NP JH NP NP
25.  Kozmice NP TA NP NP
25.  Zhoř u Tábora NP TA NP NP
25.  Drunče NP JH NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nová Včelnice 18,20 JH 17,41 18,20
2.  Chotěmice 18,22 TA 17,64 18,22
3.  Slapy 18,53 TA 18,53 18,21
4.  Ústrašice 18,63 TA 18,63 17,70
5.  Dvorce A 18,71 TA 16,56 18,71
6.  Bezděčín 18,84 TA 17,17 18,84
7.  Chválkov 18,85 PE 18,85 18,84
8.  Zdešov 19,22 JH 19,22 17,36
9.  Choustník 23,97 TA 22,63 23,97
10.  Kozmice 24,25 TA 22,32 24,25
11.  Chrbonín NP TA NP NP
11.  Kamenice nad Lipou NP PE NP NP
11.  Zhoř u Tábora NP TA NP NP


Strmilov

Název soutěže a popis: O pohár starosty města Strmilov
Kontakt:   Luboš Paulus
Kdy: 20. 07. 2019 11:00
Telefon:  724 008 866
Začátek rezervace: 20. 07. 2019 11:00
Začátek tipování:  20. 07. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 07. 2019 11:00
Konec hlasování: 20. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krotějov Sport 16,99 TA 16,99 16,03
2.  Skrýchov u Malšic 17,35 TA 17,35 16,82
3.  Jaronice 17,48 CB 17,48 17,26
4.  Zdislavice 17,72 BN 17,51 17,72
5.  Dobronice u Chýnova 17,74 TA 17,44 17,74
6.  Drunče 17,87 JH 17,66 17,87
7.  Chotěmice 17,88 TA 17,88 16,90
8.  Kamenice nad Lipou 18,04 PE 18,04 17,05
9.  Markvarec 18,16 JH 18,16 17,49
10.  Stoklasná Lhota 18,24 TA 17,86 18,24
11.  Rybova Lhota 18,26 TA 18,25 18,26
12.  Zdešov 18,51 JH 18,17 18,51
13.  Český Rudolec 18,52 JH 17,89 18,52
14.  Řepeč 18,89 TA 17,59 18,89
15.  Strmilov 18,97 JH 18,97 18,61
16.  Žirovnice 19,03 PE 19,03 17,53
17.  Nová Ves u Chýnova 19,36 TA 19,36 19,19
18.  Řepeč D 21,79 TA 19,54 21,79
19.  Obrataň 25,16 PE 25,16 25,02
20.  Kozmice 28,94 TA 28,08 28,94
21.  Milenovice NP PI NP NP
21.  Žďár NP JH NP NP
21.  Bohdalín NP PE NP NP
21.  Šipoun NP PT NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chrbonín 18,23 TA 17,99 18,23
2.  Bezděčín 18,25 TA 17,88 18,25
3.  Slapy 18,56 TA 18,38 18,56
4.  Zhoř u Tábora 19,84 TA 19,47 19,84
5.  Chválkov 21,15 PE 20,16 21,15
6.  Zdešov 21,79 JH 21,79 21,25
7.  Chotěmice 24,66 TA 24,66 17,06
8.  Nová Včelnice 31,27 JH 30,01 31,27
9.  Ústrašice NP TA NP NP
9.  Dvorce A NP TA NP NP


Krátošice (noční)

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce Krátošice
Kontakt:   Martin Zíma
Kdy: 27. 07. 2019 20:00
Telefon:  775 216 616
Začátek rezervace: 27. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  27. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 27. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krotějov Sport 16,18 TA 16,13 16,18
2.  Žďár 16,92 JH 16,92 16,55
3.  Drahňovice 17,20 BN 16,59 17,20
3.  Tomice 17,20 BN 17,10 17,20
5.  Bohdalín 17,24 PE 17,10 17,24
6.  Dobronice u Chýnova 17,26 TA 17,11 17,26
7.  Daměnice 17,34 BN 16,69 17,34
8.  Chářovice Špona 17,49 BN 17,49 17,12
9.  Zdislavice 17,92 BN 17,91 17,92
10.  Šipoun 18,01 PT 17,83 18,01
11.  Drunče 18,06 JH 17,79 18,06
12.  Český Rudolec 18,18 JH 17,18 18,18
13.  Slavošovice 18,40 CB 17,66 18,40
14.  Ctiboř 18,47 BN 18,16 18,47
15.  Ústrašice B 19,25 TA 19,06 19,25
16.  Křížkový Újezdec 19,74 PH 18,95 19,74
17.  Nová Ves u Chýnova 19,87 TA 19,87 18,69
18.  Markvarec 19,93 JH 17,87 19,93
19.  Strmilov 19,95 JH 19,67 19,95
20.  Rybova Lhota 20,93 TA 20,93 20,06
21.  Choustník 21,98 TA 21,98 21,83
22.  Zhoř u Tábora 22,40 TA 22,40 22,23
23.  Chabrovice 24,94 TA 24,94 21,84
24.  Vlkovice Dubičné 26,28 CB 26,28 26,04
25.  Kozmice 26,77 TA 26,77 26,71
26.  Stoklasná Lhota 26,96 TA 26,39 26,96
27.  Krátošice 27,14 TA 27,14 24,53
28.  Košice 27,78 TA 27,43 27,78
29.  Malšice 28,68 TA 28,68 26,20
30.  Chotěmice NP TA NP NP
30.  Řepeč NP TA NP NP
30.  Moraveč NP TA NP NP
30.  Božejovice NP TA NP NP
30.  Jaronice NP CB NP NP
30.  Skrýchov u Malšic NP TA NP NP
30.  Střezimíř NP BN NP NP
30.  Budislav NP TA NP NP
30.  Chotčiny NP TA NP NP
30.  Kamenice nad Lipou NP PE NP NP
30.  Tučapy NP TA NP NP
30.  Žirovnice NP PE NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chotěmice 17,51 TA 17,06 17,51
2.  Hrdějovice B 17,63 CB 17,38 17,63
3.  Dvorce A 17,80 TA 17,80 16,60
4.  Slapy 18,24 TA 18,01 18,24
5.  Chlum 18,52 BN 18,50 18,52
6.  - Martomice 18,69 - 18,69 18,39
6.  Zdešov 18,69 JH 17,55 18,69
8.  Ústrašice 18,88 TA 18,37 18,88
9.  Bezděčín 18,92 TA 16,84 18,92
10.  Kamenice nad Lipou 18,95 PE 18,13 18,95
11.  Chrbonín 18,96 TA 17,76 18,96
12.  Choustník 19,05 TA 18,51 19,05
13.  Smrkov 19,36 TA 19,36 18,58
14.  Chválkov 19,54 PE 19,31 19,54
15.  Zdislavice 19,94 BN 19,94 17,52
16.  Moraveč 20,22 TA 20,15 20,22
17.  Zhoř u Tábora 21,00 TA 21,00 20,07
18.  Šebířov 22,07 TA 21,48 22,07
19.  Chabrovice 24,84 TA 24,84 23,33
20.  Dvorce B 30,40 TA 30,29 30,40
21.  Drhovice 32,94 TA 23,06 32,94
22.  Chotčiny 42,13 TA 36,74 42,13
23.  Nová Včelnice 48,18 JH 48,18 47,97
24.  Lom NP TA NP NP
24.  Kozmice NP TA NP NP


Řepeč

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce Řepeč
Kontakt:   Ondřej Mrzena
Kdy: 03. 08. 2019 13:00
Telefon:  601 242 102
Začátek rezervace: 03. 08. 2019 13:00
Začátek tipování:  03. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 03. 08. 2019 13:00
Konec hlasování: 03. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krotějov Sport 16,21 TA 16,21 15,88
2.  Chotěmice 17,07 TA 17,07 16,74
2.  Šipoun 17,07 PT 15,98 17,07
4.  Bezdědovice 17,37 ST 17,37 17,33
5.  Chářovice Špona 17,52 BN 17,01 17,52
6.  Daměnice 17,79 BN 17,50 17,79
7.  Bohdalín 17,87 PE 17,87 16,72
8.  Stoklasná Lhota 18,23 TA 18,23 17,16
9.  Zdislavice 18,27 BN 18,27 17,44
10.  Drunče 18,54 JH 18,54 17,94
11.  Řepeč 18,62 TA 18,09 18,62
12.  Žďár 18,85 JH 18,48 18,85
13.  Strmilov 19,16 JH 18,87 19,16
14.  Rybova Lhota 19,99 TA 19,94 19,99
15.  Libkova Voda 20,05 PE 17,34 20,05
16.  Skrýchov u Malšic 20,55 TA 18,46 20,55
17.  Kozmice 20,56 TA 18,58 20,56
18.  Řepeč D 24,33 TA 24,01 24,33
19.  Oltyně 30,04 TA 29,00 30,04
20.  Chabrovice 39,61 TA 39,13 39,61
21.  Jaronice NP CB NP NP
21.  Tomice NP BN NP NP
21.  Dobronice u Chýnova NP TA NP NP
21.  Český Rudolec NP JH NP NP
21.  Zhoř u Tábora NP TA NP NP
21.  Ústrašice B NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dvorce A 17,94 TA 16,46 17,94
2.  Slapy 18,97 TA 17,72 18,97
3.  Ratměřice 19,03 BN 19,03 18,26
4.  Lom 19,22 TA 19,22 18,48
5.  Bezděčín 19,71 TA 17,77 19,71
6.  Zhoř u Tábora 20,06 TA 20,06 19,01
7.  Dvorce B 20,26 TA 20,26 19,64
8.  Chotěmice 20,89 TA 16,85 20,89
9.  Ústrašice 22,82 TA 18,01 22,82
10.  Malšice 23,10 TA 23,10 22,46
11.  Oltyně 36,41 TA 34,07 36,41
12.  Chrbonín NP TA NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Svaté Pole 16,28 PB 16,28 15,73
2.  Lom 18,62 TA 17,28 18,62
3.  Daměnice 18,76 BN 18,76 18,55
4.  Obora 18,82 TA 17,86 18,82
5.  Želeč 19,44 TA 19,44 18,38
6.  Maršov NP TA NP NP
6.  Slapy NP TA NP NP


Ústrašice (hřiště Želeč)

Název soutěže a popis: O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina
Kontakt:   Radek Bubník
Kdy: 04. 08. 2019 11:00
Telefon:  734 249 989
Začátek rezervace: 04. 08. 2019 11:00
Začátek tipování:  04. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 04. 08. 2019 11:00
Konec hlasování: 04. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krotějov Sport 16,46 TA 15,97 16,46
2.  Šipoun 16,51 PT 16,51 16,45
3.  Žďár 16,77 JH 16,76 16,77
4.  Chotěmice 17,01 TA 17,01 16,31
5.  Český Rudolec 17,06 JH 16,63 17,06
6.  Dobronice u Chýnova 17,12 TA 17,12 16,90
7.  Chářovice Špona 17,20 BN 17,20 16,66
8.  Skrýchov u Malšic 17,40 TA 17,40 16,78
9.  Zdislavice 17,48 BN 17,32 17,48
10.  Kamenice nad Lipou 17,54 PE 17,54 16,73
11.  Daměnice 17,64 BN 17,64 17,55
12.  Žirovnice 18,13 PE 18,13 17,98
13.  Bohdalín 18,26 PE 18,26 17,59
14.  Slavošovice 18,27 CB 18,27 17,85
15.  Jaronice 18,34 CB 18,34 16,76
16.  Zhoř u Tábora 18,49 TA 18,14 18,49
17.  Lom 18,50 TA 18,50 18,36
18.  Kozmice 18,74 TA 18,16 18,74
19.  Ústrašice B 19,20 TA 17,89 19,20
20.  Hosín 20,23 CB 19,82 20,23
21.  Nová Ves u Chýnova 20,27 TA 18,63 20,27
22.  Želeč 21,94 TA 18,87 21,94
23.  Řepeč D 23,03 TA 21,30 23,03
24.  Chabrovice 28,14 TA 28,14 27,20
25.  Řepeč NP TA NP NP
25.  Stoklasná Lhota NP TA NP NP
25.  Drunče NP JH NP NP
25.  Choustník NP TA NP NP
25.  Rybova Lhota NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bezděčín 17,51 TA 17,51 17,47
2.  Chrbonín 17,73 TA 17,73 17,26
3.  Kamenice nad Lipou 18,20 PE 18,20 17,48
4.  Slapy 18,35 TA 17,92 18,35
5.  Zdešov 18,37 JH 18,37 18,27
6.  Dvorce A 18,61 TA 18,61 17,41
7.  Ústrašice 19,14 TA 17,82 19,14
8.  Choustník 19,40 TA 19,40 18,67
9.  Zhoř u Tábora 20,17 TA 20,17 18,33
10.  Dvorce B 20,23 TA 19,67 20,23
11.  Lom 20,98 TA 17,51 20,98
12.  Chotěmice 21,06 TA 21,06 17,27
13.  Nová Včelnice 21,98 JH 21,98 21,95
14.  Kozmice 40,01 TA 40,01 39,98
15.  Kamenná Lhota NP TA NP NP


Chotěmice

Název soutěže a popis: O pohár SDH Chotěmice
Kontakt:   Patrik Baláž
Kdy: 17. 08. 2019 11:00
Telefon:  774663162
Začátek rezervace: 17. 08. 2019 11:00
Začátek tipování:  17. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 08. 2019 11:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chotěmice 16,57 TA 16,57 16,50
2.  Krotějov Sport 16,72 TA 16,72 16,19
3.  Tomice 16,82 BN 16,53 16,82
4.  Daměnice 16,95 BN 16,95 16,90
5.  Žďár 17,03 JH 17,03 16,64
6.  Jaronice 17,17 CB 17,17 16,77
7.  Šipoun 17,28 PT 17,24 17,28
8.  Zdislavice 17,29 BN 16,98 17,29
9.  Stoklasná Lhota 17,48 TA 16,87 17,48
10.  Drahňovice 17,49 BN 17,49 16,65
11.  Český Rudolec 17,84 JH 17,84 17,24
12.  Chářovice Špona 17,85 BN 17,85 17,45
13.  Tučapy 18,07 TA 17,63 18,07
14.  Bohdalín 18,22 PE 17,28 18,22
15.  Skrýchov u Malšic 18,26 TA 18,05 18,26
16.  Řepeč 18,35 TA 17,69 18,35
17.  Žirovnice 18,93 PE 18,93 18,47
18.  Dobronice u Chýnova 19,38 TA 16,81 19,38
19.  Holašovice B 19,69 CB 19,25 19,69
19.  Obora 19,69 TA 19,69 19,06
21.  Rybova Lhota 19,96 TA 19,94 19,96
22.  Krátošice 20,14 TA 19,33 20,14
23.  Zhoř u Tábora 20,23 TA 19,08 20,23
24.  Drunče 20,29 JH 20,29 19,82
25.  Libkova Voda 20,50 PE 20,50 19,11
26.  Nová Ves u Chýnova 21,03 TA 21,00 21,03
27.  Řepeč D 21,22 TA 20,18 21,22
28.  Slavošovice 24,86 CB 17,68 24,86
29.  Kamenice nad Lipou NP PE NP NP
29.  Holašovice A NP CB NP NP
29.  Kozmice NP TA NP NP
29.  Lásenice NP JH NP NP
29.  Ústrašice B NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Slapy 17,36 TA 17,16 17,36
2.  Ústrašice 17,65 TA 17,12 17,65
3.  Bezděčín 17,87 TA 17,87 17,56
4.  Chotěmice 17,96 TA 17,96 17,15
5.  Chlum 18,52 BN 17,16 18,52
6.  Zhoř u Tábora 18,62 TA 18,62 18,47
7.  Nová Včelnice 18,79 JH 18,46 18,79
8.  Chválkov 20,19 PE 20,19 18,95
8.  Lom 20,19 TA 17,29 20,19
10.  Šebířov 21,09 TA 19,91 21,09
11.  Zdešov 25,73 JH 25,73 25,29
12.  Choustník 28,42 TA 28,09 28,42
13.  Daměnice NP BN NP NP
13.  Kamenice nad Lipou NP PE NP NP
13.  Chrbonín NP TA NP NP
13.  Dvorce B NP TA NP NP
13.  Dvorce A NP TA NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Lom 18,16 TA 16,36 18,16
2.  Chotěmice 18,20 TA 18,20 17,56
3.  Želeč 19,30 TA 19,30 18,99
4.  Svaté Pole 31,44 PB 31,44 27,81
5.  Tučapy NP TA NP NP


Bezděčín

Název soutěže a popis: O pohár SDH Bezděčín
Kontakt:   Jan Čížek
Kdy: 18. 08. 2019 11:00
Telefon:  773 455 350
Začátek rezervace: 18. 08. 2019 11:00
Začátek tipování:  18. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 18. 08. 2019 11:00
Konec hlasování: 18. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žďár 16,59 JH 16,57 16,59
2.  Chotěmice 16,64 TA 16,30 16,64
3.  Daměnice 16,97 BN 16,97 16,74
3.  Bohdalín 16,97 PE 16,97 16,92
5.  Šipoun 16,98 PT 16,98 16,62
6.  Jaronice 17,02 CB 16,61 17,02
7.  Kamenice nad Lipou 17,13 PE 16,55 17,13
8.  Skrýchov u Malšic 17,19 TA 17,19 16,83
9.  Dobronice u Chýnova 17,23 TA 17,04 17,23
10.  Český Rudolec 17,37 JH 17,28 17,37
11.  Chářovice Špona 17,38 BN 17,38 17,26
12.  Stoklasná Lhota 17,58 TA 17,58 17,47
13.  Zdislavice 17,90 BN 17,90 16,69
14.  Řepeč 18,09 TA 17,94 18,09
15.  Drahňovice 18,11 BN 16,86 18,11
16.  Markvarec 18,26 JH 17,43 18,26
17.  Obora 18,30 TA 18,26 18,30
18.  Drunče 18,45 JH 18,45 18,25
19.  Kozmice 18,50 TA 18,50 17,58
20.  Krátošice 19,14 TA 19,14 18,57
21.  Žirovnice 19,22 PE 17,05 19,22
22.  Nová Ves u Chýnova 19,34 TA 19,34 18,33
23.  Bezděčín 19,36 TA 19,30 19,36
24.  Lom 19,43 TA 19,43 19,15
25.  Rybova Lhota 20,09 TA 18,71 20,09
26.  Řepeč D NP TA NP NP
26.  Zhoř u Tábora NP TA NP NP
26.  Libkova Voda NP PE NP NP
26.  Ústrašice B NP TA NP NP
26.  Slavošovice NP CB NP NP
26.  Choustník NP TA NP NP
26.  Krotějov Sport NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chotěmice 17,06 TA 17,06 16,67
2.  Lom 18,16 TA 18,01 18,16
3.  Slapy 18,17 TA 18,17 18,09
4.  Ústrašice 18,30 TA 18,30 18,26
5.  Zdešov 18,39 JH 18,39 18,23
6.  Bezděčín 18,47 TA 18,19 18,47
7.  Nová Včelnice 18,67 JH 18,67 17,82
8.  Smrkov 19,09 TA 19,09 18,89
9.  Dvorce B 19,59 TA 19,53 19,59
10.  Chrbonín 19,99 TA 18,18 19,99
11.  Chválkov 23,16 PE 23,16 21,92
12.  Kamenice nad Lipou NP PE - -
12.  Zhoř u Tábora NP TA - -
12.  Dvorce A NP TA - -
12.  Choustník NP TA - -


Kozmice

Název soutěže a popis: O pohár SDH Kozmice
Kontakt:   Lenka Janurová
Kdy: 31. 08. 2019 13:00
Telefon:  728 626 909
Začátek rezervace: 31. 08. 2019 13:00
Začátek tipování:  31. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 31. 08. 2019 13:00
Konec hlasování: 31. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chářovice Špona 16,38 BN 16,38 16,35
2.  Šipoun 16,41 PT 16,31 16,41
3.  Skrýchov u Malšic 16,78 TA 16,78 16,50
4.  Chotěmice 16,80 TA 16,53 16,80
5.  Tomice 16,94 BN 16,94 16,48
6.  Kamenice nad Lipou 17,05 PE 17,05 16,02
7.  Jaronice 17,06 CB 16,92 17,06
8.  Markvarec 17,08 JH 17,08 17,00
9.  Bezdědovice 17,32 ST 17,24 17,32
10.  Bohdalín 17,36 PE 16,69 17,36
11.  Drunče 17,48 JH 17,41 17,48
12.  Žďár 17,88 JH 17,88 16,81
13.  Zdislavice 18,02 BN 18,02 17,80
14.  Daměnice 18,30 BN 16,74 18,30
15.  Nová Ves u Chýnova 18,41 TA 18,41 18,25
16.  Dobronice u Chýnova 18,99 TA 18,99 16,91
17.  Rybova Lhota 19,22 TA 18,46 19,22
18.  Zhoř u Tábora 19,28 TA 18,90 19,28
19.  Kozmice 19,47 TA 17,65 19,47
20.  Krátošice 19,61 TA 19,61 18,87
21.  Radostice Sport 20,59 CB 20,57 20,59
22.  Choustník 20,80 TA 20,80 19,12
23.  Chabrovice 21,63 TA 20,74 21,63
24.  Maršov A 25,10 TA 24,07 25,10
25.  Tučapy 27,85 TA 18,59 27,85
26.  Žirovnice NP PE NP NP
26.  Obděnice NP PB NP NP
26.  Český Rudolec NP JH NP NP
26.  Ústrašice B NP TA NP NP
26.  Krotějov Sport NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bezděčín 17,06 TA 16,82 17,06
2.  Dvorce A 17,28 TA 16,43 17,28
3.  Ratměřice 17,30 BN 17,30 17,29
4.  Chotěmice 17,71 TA 16,59 17,71
5.  Zdešov 17,87 JH 17,87 16,79
6.  - Strachomzajcehl 17,93 - 17,93 17,19
7.  Nová Včelnice 18,52 JH 17,70 18,52
8.  Zhoř u Tábora 18,55 TA 18,33 18,55
9.  Chrbonín 18,70 TA 17,72 18,70
10.  Slapy 19,52 TA 17,64 19,52
11.  Smrkov 20,83 TA 20,59 20,83
12.  Kozmice 21,59 TA 21,59 21,07
13.  Ústrašice 22,24 TA 17,42 22,24
14.  Šebířov 24,00 TA 21,74 24,00
15.  Chválkov 25,14 PE 18,82 25,14
16.  Kamenice nad Lipou 26,34 PE 17,06 26,34
17.  Choustník 29,56 TA 29,11 29,56


Zhoř u Tábora

Název soutěže a popis: Memoriál Josefa Tupého
Kontakt:   Miloslav Janovský
Kdy: 07. 09. 2019 11:00
Telefon:  775 910 191
Začátek rezervace: 07. 09. 2019 11:00
Začátek tipování:  07. 09. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 09. 2019 11:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krotějov Sport 16,25 TA 16,25 16,04
2.  Bohdalín 17,13 PE 17,13 16,91
3.  Skrýchov u Malšic 17,40 TA 16,93 17,40
4.  Drunče 17,43 JH 17,28 17,43
5.  Drahňovice 17,46 BN 17,14 17,46
6.  Chářovice Špona 17,55 BN 17,55 17,20
7.  Dobronice u Chýnova 17,67 TA 17,42 17,67
8.  Ústrašice B 18,21 TA 18,21 17,26
9.  Chotěmice 18,28 TA 18,28 16,81
10.  Makov 18,37 TA 18,37 17,32
11.  Kozmice 18,61 TA 18,21 18,61
12.  Zhoř u Tábora 18,72 TA 18,34 18,72
13.  Šipoun 18,77 PT 16,17 18,77
14.  Řepeč 19,18 TA 19,18 18,19
15.  Žirovnice 19,53 PE 18,14 19,53
16.  Nová Ves u Chýnova 20,41 TA 18,57 20,41
17.  Rybova Lhota 20,49 TA 20,49 19,63
18.  Kamenice nad Lipou 21,05 PE 21,05 20,81
19.  Srubec 21,16 CB 21,16 17,87
20.  Řepeč D 22,35 TA 22,35 21,94
21.  Košice 22,63 TA 20,54 22,63
22.  Choustník 30,05 TA 30,05 26,89
23.  Lom NP TA NP NP
23.  Žernovice NP PT NP NP
23.  Zdislavice NP BN NP NP
23.  Český Rudolec NP JH NP NP
23.  Jaronice NP CB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chotěmice 17,00 TA 17,00 16,75
2.  Bezděčín 17,40 TA 17,40 17,32
3.  Slapy 18,17 TA 18,17 17,67
4.  Nová Včelnice 18,95 JH 18,95 18,62
5.  Lom 19,05 TA 19,05 19,00
6.  Ratměřice 19,11 BN 18,69 19,11
7.  Zdešov 19,22 JH 18,18 19,22
8.  Chrbonín 19,75 TA 19,75 18,68
9.  Chválkov 20,78 PE 20,78 19,58
10.  Choustník 21,58 TA 20,63 21,58
11.  Chlum 23,74 BN 23,49 23,74
12.  Ústrašice 29,89 TA 29,32 29,89
13.  Dvorce B NP TA NP NP
13.  Dvorce A NP TA NP NP
13.  Zhoř u Tábora NP TA NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Svaté Pole 17,29 PB 17,29 17,06
2.  Želeč 17,39 TA 17,39 17,29
3.  Dvorce 18,66 TA 17,72 18,66
4.  Lom 20,18 TA 20,18 18,56
5.  Obora NP TA NP NP

Počet soutěží: 14  Celkem pokusů:  47
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: