Soutěže hasičské ligy 2021

Rok:


Chrbonín

Název soutěže a popis: Memoriál MIchala Velíška
Kontakt:   Klára Pacltová
Kdy: 19. 06. 2021 13:00
Telefon:  721 650 632
Začátek rezervace: 19. 06. 2021 13:00
Začátek tipování:  19. 06. 2021 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 06. 2021 13:00
Konec hlasování: 19. 06. 2021 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Budeč 16,46 JH 16,46 16,32
2.  Zdislavice 16,56 BN 16,40 16,56
3.  Drahňovice 16,63 BN 16,63 16,27
4.  Sloup 16,79 PZ 16,48 16,79
5.  Žďár 16,92 JH 16,92 16,88
6.  Skrýchov u Malšic 17,01 TA 17,01 16,89
7.  Tomice 17,47 BN 17,16 17,47
8.  Jaronice 17,63 CB 17,63 17,51
9.  Krotějov Sport 17,95 TA 17,95 16,23
10.  Nová Ves u Chýnova 18,03 TA 17,44 18,03
11.  Daměnice 18,15 BN 17,12 18,15
12.  Strmilov 18,30 JH 18,30 18,12
13.  Chotěmice 18,32 TA 18,32 17,00
14.  Dobronice u Chýnova 18,63 TA 18,63 17,48
15.  Rybova Lhota 19,10 TA 18,63 19,10
16.  Svaté Pole 19,25 PB 19,25 18,12
17.  Tučapy 19,49 TA 19,19 19,49
18.  Choustník 20,08 TA 20,08 19,34
19.  Slapy 21,21 TA 21,19 21,21
20.  Malovice NP BN NP NP
20.  Markvarec NP JH NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 17,81 PZ 17,81 17,45
2.  Martinice Tomice 18,24 BN 17,87 18,24
3.  Zdešov 18,46 JH 17,64 18,46
4.  Šebířov 18,73 TA 18,73 18,16
5.  Zhoř u Tábora 18,88 TA 18,24 18,88
6.  Choustník 19,98 TA 19,98 19,96
7.  Ratměřice 20,19 BN 20,19 20,02
8.  Slapy 20,22 TA 20,22 17,76
9.  Nová Včelnice 22,48 JH 22,48 13,68
10.  Chlum 25,89 BN 25,46 25,89
11.  Chářovice 34,66 BN 34,66 18,00
12.  Chrbonín NP TA NP NP
12.  Malovice NP BN NP NP
12.  Oltyně NP TA NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tučapy 16,94 TA 16,91 16,94
2.  Chrbonín 18,47 TA 18,33 18,47
3.  Chotěmice 19,82 TA 19,06 19,82
4.  Svaté Pole NP PB NP NP


Tučapy

Název soutěže a popis: Memoriál
Kontakt:   Jiří Kubeš
Kdy: 26. 06. 2021 13:00
Telefon:  774 810 707
Začátek rezervace: 26. 06. 2021 13:00
Začátek tipování:  26. 06. 2021 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 26. 06. 2021 13:00
Konec hlasování: 26. 06. 2021 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 17,92 PZ 17,92 17,71
2.  Dobronice u Chýnova 18,18 TA 18,18 17,85
3.  Sedlčany 18,54 PB 17,48 18,54
4.  Svaté Pole 18,90 PB 18,90 18,43
5.  Chotěmice 19,14 TA 19,14 17,83
6.  Skrýchov u Malšic 19,24 TA 19,24 19,08
7.  Šipoun 19,45 PT 19,45 17,99
8.  Markvarec 19,72 JH 19,72 19,42
9.  Rybova Lhota 20,34 TA 20,34 19,81
10.  Slapy 20,54 TA 19,54 20,54
11.  Žirovnice 20,70 PE 19,68 20,70
12.  Krátošice 21,32 TA 21,32 19,80
13.  Tučapy 30,40 TA 30,40 28,94
14.  Choustník 33,87 TA 33,87 33,04
15.  Budislav NP TA NP NP
15.  Malovice NP BN NP NP
15.  Střezimíř NP BN NP NP
15.  Vranovice Peklo NP PB NP NP
15.  Budislav B NP TA NP NP
15.  Libkova Voda NP PE NP NP
15.  Obrataň NP PE NP NP
15.  Břehov B NP CB NP NP
15.  Sloup B NP PZ NP NP
15.  Tučapy SK NP TA NP NP
15.  Jaronice NP CB NP NP
15.  Zdislavice NP BN NP NP
15.  Nová Ves u Chýnova NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Slapy 18,27 TA 17,97 18,27
2.  Nová Včelnice 19,11 JH 19,11 18,73
3.  Zhoř u Tábora 19,14 TA 18,75 19,14
4.  Bezděčín 19,84 TA 19,84 17,83
5.  Chotěmice 20,94 TA 19,05 20,94
6.  Malšice 20,96 TA 20,96 20,43
6.  Choustník 20,96 TA 20,96 20,05
8.  Zdešov 21,39 JH 21,39 19,09
9.  Šebířov 21,77 TA 18,38 21,77
10.  Oltyně 22,47 TA 22,07 22,47
11.  Chrbonín 29,65 TA 25,79 29,65
12.  Dolní Bukovsko 38,46 CB 38,20 38,46
13.  Střezimíř 42,38 BN 36,95 42,38
14.  Sloup NP PZ NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chotěmice 16,43 TA 16,43 14,93
2.  Tučapy 17,47 TA 17,27 17,47
3.  Radětice 17,81 TA 17,59 17,81
4.  Svaté Pole 18,71 PB 16,82 18,71
5.  Obora 25,06 TA 18,36 25,06


Slapy

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   Antonín Kleiner
Kdy: 03. 07. 2021 13:00
Telefon:  732784960
Začátek rezervace: 03. 07. 2021 13:00
Začátek tipování:  03. 07. 2021 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 03. 07. 2021 13:00
Konec hlasování: 03. 07. 2021 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dobronice u Chýnova 16,99 TA 16,85 16,99
2.  Zdislavice 17,43 BN 16,77 17,43
3.  Markvarec 17,55 JH 17,55 17,21
4.  Žďár 17,69 JH 17,69 17,26
5.  Svaté Pole 17,77 PB 17,77 17,72
6.  Sedlčany 17,86 PB 17,86 16,67
7.  Skrýchov u Malšic 18,13 TA 18,13 17,49
8.  Žirovnice 18,55 PE 18,02 18,55
9.  Choustník 19,09 TA 18,79 19,09
10.  Krotějov Sport 19,38 TA 17,56 19,38
11.  Lom 19,62 TA 19,62 19,14
12.  Řepeč 19,91 TA 19,91 19,56
13.  Rybova Lhota 20,13 TA 19,78 20,13
14.  Strmilov 20,14 JH 19,53 20,14
15.  Slapy 20,15 TA 20,15 19,90
16.  Nová Ves u Chýnova 20,41 TA 19,99 20,41
17.  Řepeč D 22,13 TA 21,60 22,13
18.  Sloup B 22,94 PZ 21,99 22,94
19.  Sloup NP PZ NP NP
19.  Zhoř u Tábora NP TA NP NP
19.  Chotěmice NP TA NP NP
19.  Jaronice NP CB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bezděčín 18,24 TA 18,08 18,24
2.  Zhoř u Tábora 19,17 TA 18,44 19,17
3.  Chrbonín 21,85 TA 21,85 19,52
4.  Zdešov 26,24 JH 26,24 26,19
5.  Slapy 29,36 TA 27,92 29,36
6.  Sloup NP PZ NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chotěmice 15,53 TA 15,53 15,52
2.  Slapy 18,03 TA 17,77 18,03
3.  Svaté Pole 34,75 PB 26,84 34,75


Strmilov

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   Luboš Paulus
Kdy: 24. 07. 2021 13:00
Telefon:  724 008 866
Začátek rezervace: 24. 07. 2021 11:00
Začátek tipování:  24. 07. 2021 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 07. 2021 11:00
Konec hlasování: 24. 07. 2021 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Markvarec 18,01 JH 17,71 18,01
2.  Dobronice u Chýnova 18,02 TA 18,02 17,54
3.  Zdislavice 18,70 BN 17,95 18,70
4.  Sloup 18,84 PZ 18,84 17,70
5.  Nová Ves u Chýnova 18,94 TA 18,40 18,94
6.  Skrýchov u Malšic 18,99 TA 18,99 18,07
7.  Strmilov 19,26 JH 17,59 19,26
8.  Rybova Lhota 19,58 TA 19,58 19,19
9.  Svaté Pole 20,30 PB 19,86 20,30
10.  Libkova Voda 21,25 PE 21,25 17,75
11.  Chotěmice 23,21 TA 23,21 17,34
12.  Choustník 32,74 TA 32,74 31,78
13.  Telč B 33,56 JI 33,56 32,64
14.  Žirovnice NP PE NP NP
14.  Slapy NP TA NP NP
14.  Božejovice NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 17,99 PZ 17,85 17,99
2.  Nová Včelnice 18,70 JH 18,70 18,58
3.  Strachoňovice 19,04 JI 19,04 18,43
4.  Zdešov 19,27 JH 19,27 18,82
5.  Zhoř u Tábora 19,40 TA 18,05 19,40
6.  Slapy 21,63 TA 21,45 21,63
7.  Oltyně 21,89 TA 21,89 21,41
8.  Chrbonín 22,73 TA 22,73 19,55


Chýnov

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   Michal Jůza
Kdy: 25. 07. 2021 11:00
Telefon:  731 589 660
Začátek rezervace: 25. 07. 2021 11:00
Začátek tipování:  25. 07. 2021 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 07. 2021 11:00
Konec hlasování: 25. 07. 2021 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 17,30 PZ 17,30 17,11
1.  Zdislavice 17,30 BN 17,30 16,66
3.  Dobronice u Chýnova 17,32 TA 17,13 17,32
4.  Skrýchov u Malšic 17,77 TA 17,77 17,67
5.  Jaronice 17,81 CB 17,81 16,68
6.  Žďár 17,86 JH 17,86 17,74
7.  Markvarec 18,25 JH 18,25 16,81
8.  Libkova Voda 18,74 PE 18,74 18,32
9.  Rybova Lhota 19,05 TA 19,05 18,34
10.  Slapy 19,36 TA 19,35 19,36
10.  Nová Ves u Chýnova 19,36 TA 19,18 19,36
12.  Choustník 19,57 TA 19,55 19,57
13.  Chotěmice 20,11 TA 20,11 17,06
14.  Božejovice 21,88 TA 21,57 21,88
15.  Velká Chyška 22,99 PE 22,53 22,99
16.  Svaté Pole 34,21 PB 18,33 34,21
17.  Malšice 36,26 TA 35,60 36,26
18.  - Zhoř U Tábora NP - NP NP
18.  Košice NP TA NP NP
18.  Lom NP TA NP NP
18.  Řepeč NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 17,68 PZ 17,28 17,68
2.  Zdešov 18,81 JH 18,81 17,93
3.  Nová Včelnice 18,89 JH 17,47 18,89
4.  Slapy 19,14 TA 18,47 19,14
5.  Zhoř u Tábora 20,00 TA 20,00 19,92
6.  Choustník 20,35 TA 20,34 20,35
7.  Malšice 20,92 TA 20,28 20,92
8.  Chrbonín 21,95 TA 21,95 19,02
9.  Oltyně 25,67 TA 25,37 25,67

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chotěmice 15,63 TA 15,63 15,05
2.  Svaté Pole 32,94 PB 32,72 32,94


Jaronice

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   František Pecka
Kdy: 01. 08. 2021 11:00
Telefon:  728770770
Začátek rezervace: 31. 07. 2021 13:00
Začátek tipování:  31. 07. 2021 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 31. 07. 2021 13:00
Konec hlasování: 31. 07. 2021 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 17,11 PZ 17,11 17,09
2.  Zdislavice 17,12 BN 16,68 17,12
3.  Český Rudolec 17,19 JH 16,73 17,19
4.  Markvarec 17,34 JH 17,16 17,34
5.  Ledenice 17,56 CB 17,56 17,45
6.  Jaronice 17,58 CB 17,33 17,58
7.  Dobronice u Chýnova 17,81 TA 16,95 17,81
8.  Skrýchov u Malšic 17,96 TA 17,96 17,78
9.  Svaté Pole 17,98 PB 17,98 17,85
10.  Lišov 18,16 CB 17,78 18,16
11.  Strmilov 18,22 JH 17,52 18,22
12.  Srubec 18,35 CB 18,31 18,35
13.  Rybova Lhota 18,68 TA 18,48 18,68
14.  Chotěmice 19,85 TA 18,06 19,85
15.  Božejovice 20,15 TA 17,95 20,15
16.  Křenovice 20,51 CB 19,87 20,51
17.  Choustník 23,20 TA 19,84 23,20
18.  Slapy NP TA NP NP
18.  Libkova Voda NP PE NP NP
18.  Kozmice NP TA NP NP
18.  Nová Ves u Chýnova NP TA NP NP
18.  Břehov B NP CB NP NP
18.  Šipoun NP PT NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hrdějovice B 16,99 CB 16,95 16,99
2.  Srubec 17,66 CB 17,43 17,66
3.  Ledenice 17,79 CB 17,59 17,79
4.  Slapy 17,94 TA 17,68 17,94
5.  Břehov 18,74 CB 17,77 18,74
6.  Nová Včelnice 19,04 JH 18,53 19,04
7.  Rudolfov 20,30 CB 17,70 20,30
8.  Oltyně 21,05 TA 20,69 21,05
9.  Chrbonín 21,46 TA 19,91 21,46
10.  Zhoř u Tábora 21,74 TA 20,10 21,74
11.  Choustník 21,85 TA 20,78 21,85
12.  Sloup 22,62 PZ 22,62 21,66


Kozmice

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   Martin Křivánek
Kdy: 14. 08. 2021 13:00
Telefon:  607 053 523
Začátek rezervace: 14. 08. 2021 13:00
Začátek tipování:  14. 08. 2021 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 08. 2021 13:00
Konec hlasování: 14. 08. 2021 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 17,67 PZ 17,58 17,67
2.  Svaté Pole 17,74 PB 17,38 17,74
3.  Strmilov 17,79 JH 17,70 17,79
4.  Chotěmice 17,85 TA 17,85 16,84
5.  Skrýchov u Malšic 17,90 TA 17,90 16,99
6.  Markvarec 18,10 JH 17,92 18,10
7.  Kamenice nad Lipou 18,67 PE 18,67 17,49
8.  Zdislavice 18,78 BN 18,41 18,78
9.  Dobronice u Chýnova 18,90 TA 18,90 18,03
10.  Libkova Voda 19,11 PE 18,04 19,11
11.  Choustník 20,52 TA 18,53 20,52
12.  Zdislavice B 21,05 BN 21,05 20,46
13.  Božejovice 21,12 TA 17,87 21,12
14.  Malšice 30,40 TA 19,23 30,40
15.  Slapy 32,48 TA 32,48 20,19
16.  Řepeč D NP TA NP NP
16.  Kozmice NP TA NP NP
16.  Nová Ves u Chýnova NP TA NP NP
16.  Rybova Lhota NP TA NP NP
16.  Řepeč NP TA NP NP
16.  Žirovnice NP PE NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 17,58 PZ 17,58 17,40
2.  Chrbonín 18,48 TA 18,48 17,75
3.  Zdešov 19,05 JH 19,05 18,86
4.  Zhoř u Tábora 19,56 TA 19,56 19,16
5.  Oltyně 20,23 TA 17,98 20,23
6.  Choustník 20,56 TA 20,56 20,16
7.  Nová Včelnice 21,12 JH 21,12 19,35
8.  Slapy 22,83 TA 22,83 20,51
9.  Malšice 24,96 TA 24,83 24,96

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chotěmice 16,39 TA 14,92 16,36
2.  Svaté Pole 18,19 PB 18,07 18,19


Zdislavice

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   Hynek Míka
Kdy: 21. 08. 2021 11:00
Telefon:  731207728
Začátek rezervace: 21. 08. 2021 11:00
Začátek tipování:  21. 08. 2021 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 21. 08. 2021 11:00
Konec hlasování: 21. 08. 2021 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zdislavice 17,16 BN 16,84 17,16
2.  Sloup 17,53 PZ 17,53 17,02
3.  Daměnice 17,86 BN 17,67 17,86
4.  Markvarec 18,05 JH 17,45 18,05
5.  Strmilov 18,26 JH 18,26 17,61
6.  Svaté Pole 18,30 PB 18,30 17,36
7.  Nová Ves u Chýnova 18,33 TA 18,09 18,33
8.  Skrýchov u Malšic 18,35 TA 18,35 17,38
9.  Chotěmice 18,41 TA 18,41 17,09
10.  Dobronice u Chýnova 18,58 TA 18,58 18,20
11.  Rybova Lhota 19,55 TA 19,55 18,59
12.  Velká Chyška 20,26 PE 20,26 19,93
13.  Slapy 20,29 TA 20,29 20,26
14.  Řepeč D 22,43 TA 21,73 22,43
15.  Choustník NP TA NP NP
15.  Zdislavice B NP BN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 17,79 PZ 16,73 17,79
2.  Slapy 18,45 TA 18,45 18,23
3.  Nová Včelnice 18,88 JH 18,88 18,88
4.  Zdešov 19,59 JH 19,02 19,59
5.  Choustník 21,47 TA 21,47 21,35
6.  Šebířov 21,54 TA 18,67 21,54
7.  Chrbonín 23,42 TA 23,42 18,41
8.  Zhoř u Tábora 28,63 TA 28,63 26,84


Chotěmice

Název soutěže a popis: O pohár SDH Chotěmice
Kontakt:   Patrik Baláž
Kdy: 28. 08. 2021 11:00
Telefon:  774663162
Začátek rezervace: 28. 08. 2021 11:00
Začátek tipování:  28. 08. 2021 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 08. 2021 11:00
Konec hlasování: 28. 08. 2021 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žernovice 16,83 PT 16,83 16,69
2.  Hrabůvka 16,85 PR 16,31 16,85
3.  Zdislavice 16,95 BN 16,95 16,25
4.  Jaronice 16,99 CB 16,99 16,86
5.  Sloup 17,16 PZ 17,16 16,81
6.  Skrýchov u Malšic 17,29 TA 17,29 17,29
7.  Holašovice B 17,74 CB 17,74 17,47
8.  Svaté Pole 18,50 PB 18,41 18,50
9.  Chotěmice 18,59 TA 18,59 18,12
10.  Nová Ves u Chýnova 18,94 TA 18,94 18,74
11.  Libkova Voda 19,99 PE 19,99 18,51
12.  Holašovice A 20,02 CB 19,98 20,02
13.  Rybova Lhota 20,10 TA 19,01 20,10
14.  Strmilov 21,79 JH 21,79 17,42
15.  Kozmice 22,08 TA 19,03 22,08
16.  Markvarec 22,59 JH 18,57 22,59
17.  Lásenice 24,17 JH 24,17 22,35
18.  Slapy NP TA NP NP
18.  Choustník NP TA NP NP
18.  Žďár NP JH NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 17,52 PZ 17,44 17,52
2.  Nová Včelnice 18,01 JH 18,01 17,80
3.  Chotěmice 18,11 TA 18,03 18,11
4.  Slapy 19,09 TA 19,09 18,47
5.  Choustník 19,95 TA 19,12 19,95
6.  Zdešov 20,18 JH 20,05 20,18
7.  Oltyně 21,01 TA 21,01 20,19
8.  Smrkov 22,35 TA 20,12 22,35
9.  Zhoř u Tábora NP TA NP NP


Zhoř u Tábora

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   Miloslav Janovský
Kdy: 04. 09. 2021 11:00
Telefon:  775 910 191
Začátek rezervace: 04. 09. 2021 11:00
Začátek tipování:  04. 09. 2021 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 04. 09. 2021 11:00
Konec hlasování: 04. 09. 2021 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jaronice 16,82 CB 16,55 16,82
2.  Sedlčany 17,09 PB 16,77 17,09
3.  Markvarec 17,31 JH 16,95 17,31
4.  Zdislavice 17,43 BN 16,66 17,43
5.  Lišov 17,60 CB 17,60 17,56
6.  Skrýchov u Malšic 17,66 TA 17,36 17,66
7.  Sloup 18,01 PZ 17,16 18,01
8.  Nová Ves u Chýnova 18,28 TA 17,61 18,28
9.  Chotěmice 18,46 TA 18,46 16,63
10.  Rybova Lhota 18,62 TA 17,79 18,62
11.  Zhoř u Tábora 18,78 TA 18,78 18,69
12.  Libkova Voda 19,17 PE 18,02 19,17
13.  Svaté Pole 19,47 PB 19,47 18,34
14.  Řepeč 19,53 TA 19,53 18,78
15.  Kozmice 19,64 TA 19,64 18,54
16.  Choustník 20,68 TA 20,68 19,11
17.  Strmilov 21,38 JH 21,38 18,85
18.  Lom 21,70 TA 20,48 21,70
19.  Malšice 33,78 TA 33,78 32,07
20.  Slapy NP TA NP NP
20.  Šipoun NP PT NP NP
20.  Dobronice u Chýnova NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Šebířov 18,42 TA 18,16 18,42
2.  Zdešov 19,10 JH 19,10 18,85
3.  Zhoř u Tábora 19,22 TA 19,22 17,89
4.  Slapy B 20,88 TA 19,59 20,88
5.  Oltyně 21,28 TA 20,61 21,28
6.  Slapy 25,73 TA 25,73 25,67
7.  Chrbonín 30,67 TA 30,67 30,47
8.  Nová Včelnice NP JH NP NP
8.  Choustník NP TA NP NP
8.  Sloup NP PZ NP NP
8.  Malšice NP TA NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tučapy 17,23 TA 17,19 17,23
2.  Obora 19,40 TA 19,40 18,45
3.  Chotěmice NP TA NP NP
3.  Svaté Pole NP PB NP NP

Počet soutěží: 10  Celkem pokusů:  37
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: