| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 08. 2012 11:00 |
| Kontakt: | Ing. Ľuboš Kamenický |
| Telefon: | +421 903 627 866 |
| Okres: | Púchov |
| Kraj: | Trenčiansky |
| Zadal: | Ľuboš Kamenický |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ihrište | Púchov | 17,44 | 17,12 | 17,44 |
|
| 2. | Nosice | Púchov | 17,78 | 17,25 | 17,78 | |
| 3. | Dežerice | Bánovce nad Bebravou | 18,04 | 18,04 | 16,98 |
|
| 4. | Ladce | Ilava | 18,16 | 18,16 | 17,36 |
|
| 5. | Moškovec | Turčianske Teplice | 18,41 | 18,41 | 17,77 | |
| 6. | Horenice Horenická Hôrka | Púchov | 18,49 | 18,49 | 18,28 | |
| 7. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,61 | 17,93 | 18,61 | |
| 8. | Topoľčianky | Zlaté Moravce | 19,15 | 19,15 | 18,72 | |
| 9. | Horovce | Púchov | 20,25 | 20,25 | 19,37 | |
| 10. | Pruské | Ilava | NP | NP | 19,05 | |
| 11. | Horná Breznica | Púchov | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hloža-Podhorie Podhorie | Púchov | 13,77 | 13,49 | 13,77 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Malá Bytča | Bytča | 13,64 | 13,97 | 13,97 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Brumov B | Zlín | 14,07 | 13,95 | 14,07 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Beluša Podhorie | Púchov | 13,82 | 14,33 | 14,33 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Brumov | Zlín | 14,14 | 14,40 | 14,40 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Brumov | Zlín | 14,27 | 14,71 | 14,71 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Beluša Podhorie | Púchov | 13,63 | 14,79 | 14,79 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Tŕstie | Považská Bystrica | 14,80 | 14,39 | 14,80 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Svinná | Trenčín | 14,81 | 14,30 | 14,81 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bystričany | Prievidza | 14,66 | 14,81 | 14,81 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zbora B | Púchov | 14,01 | 14,82 | 14,82 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bystričany | Prievidza | 14,84 | 14,82 | 14,84 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Krásno | Partizánske | 14,85 | 14,55 | 14,85 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Podvysoká | Čadca | 14,46 | 14,86 | 14,86 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dohňany | Púchov | 14,55 | 14,91 | 14,91 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Podskalie | Považská Bystrica | 14,81 | 14,91 | 14,91 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Horná Breznica | Púchov | 14,38 | 14,91 | 14,91 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Topoľčianky | Zlaté Moravce | 14,93 | 14,87 | 14,93 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ihrište | Púchov | 15,08 | 14,47 | 15,08 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chudá Lehota | Bánovce nad Bebravou | 14,63 | 15,09 | 15,09 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Podlužany nad Bebravou | Bánovce nad Bebravou | 15,09 | 14,46 | 15,09 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Tŕstie | Považská Bystrica | 15,00 | 15,11 | 15,11 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lackov | Krupina | 15,14 | 14,82 | 15,14 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zbora | Púchov | 15,18 | 14,11 | 15,18 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Poľný Kesov | Nitra | 15,18 | 14,44 | 15,18 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Poriadie | Myjava | 15,21 | 14,75 | 15,21 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zbora | Púchov | 13,91 | 15,26 | 15,26 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravotice | Bánovce nad Bebravou | 15,26 | 14,79 | 15,26 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Setechov | Bytča | 15,28 | 14,97 | 15,28 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Poriadie | Myjava | 14,57 | 15,32 | 15,32 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nosice | Púchov | 17,18 | 17,07 | 17,18 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ihrište | Púchov | 17,12 | 17,44 | 17,44 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nosice | Púchov | 17,25 | 17,78 | 17,78 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Moškovec | Turčianske Teplice | 17,99 | 16,64 | 17,99 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nosice | Púchov | 17,05 | 18,03 | 18,03 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dežerice | Bánovce nad Bebravou | 18,04 | 16,98 | 18,04 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hliník nad Váhom | Bytča | 18,15 | 18,15 | 18,15 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dežerice | Bánovce nad Bebravou | 16,82 | 18,15 | 18,15 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ladce | Ilava | 18,16 | 17,36 | 18,16 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Moškovec | Turčianske Teplice | 18,41 | 17,77 | 18,41 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Horenice Horenická Hôrka | Púchov | 18,43 | 18,25 | 18,43 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Horenice Horenická Hôrka | Púchov | 18,49 | 18,28 | 18,49 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nosice B | Púchov | 17,21 | 18,55 | 18,55 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,93 | 18,61 | 18,61 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Topoľčianky | Zlaté Moravce | 19,15 | 18,72 | 19,15 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Setechov | Bytča | 19,52 | 18,77 | 19,52 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Malý Lapáš | Nitra | 18,99 | 19,57 | 19,57 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Horovce | Púchov | 19,61 | 17,93 | 19,61 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,02 | 19,91 | 19,91 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Horovce | Púchov | 20,25 | 19,37 | 20,25 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nosice B | Púchov | 20,02 | 20,64 | 20,64 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dežerice | Bánovce nad Bebravou | 20,27 | 21,29 | 21,29 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ladce | Ilava | 18,83 | 21,33 | 21,33 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kvašov | Púchov | 21,49 | 20,69 | 21,49 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ladce | Ilava | 21,63 | 20,59 | 21,63 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Horovce | Púchov | 22,81 | 23,21 | 23,21 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Brodzany | Partizánske | 21,50 | 23,54 | 23,54 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Horenice Horenická Hôrka | Púchov | 26,57 | 26,50 | 26,57 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Horná Breznica | Púchov | 29,96 | 29,59 | 29,96 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Šamorín | Dunajská Streda | 36,14 | 36,34 | 36,34 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Beluša | Púchov | 16,00 | 14,78 | 16,00 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Visolaje | Púchov | 16,24 | 15,66 | 16,24 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bohunice pri Pruskom | Ilava | 23,41 | 21,93 | 23,41 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zbora | Púchov | 27,28 | 36,07 | 36,07 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Krásno | Partizánske | NP | NP | NP | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jasenica | Považská Bystrica | NP | NP | NP | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Horenice | Púchov | 18,75 | 18,62 | 18,75 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mostište | Púchov | 19,36 | 21,24 | 21,24 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pruské | Ilava | 21,25 | 20,33 | 21,25 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Horovce | Púchov | 21,72 | 21,30 | 21,72 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nosice | Púchov | NP | NP | NP | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jasenica | Považská Bystrica | NP | NP | NP | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Marcel Jancík | 14 ** | 0 | 03.08.2012 21:53 | |
| Milan Pařil | 14 ** | 0 | 03.08.2012 23:10 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Milan Pařil | 17 ** | 0 | 03.08.2012 23:11 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire Sport - Muži | 13,77 | https://youtu.be/_8jW8nVKH64 | Redakce FireSport | |
Fire Sport - Ženy | 17,44 | https://youtu.be/4d_mPPbhC6k | Ľuboš Kamenický | |
Fire Sport - Ženy | 18,04 | https://youtu.be/sdzooNp8J0o | Ľuboš Kamenický | |
Fire Sport - Ženy | 18,16 | https://youtu.be/vUszitXMIkA | Ľuboš Kamenický | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2014/07/13 | Horovce, Súťaž o putovný Pohár DHZ | |
| 2013/08/03 | Horenická Hôrka, Nočná hasičská súťaž Horenická Hôrka | |
| 2013/08/03 | Horenická Hôrka, O Putovný pohár DHZ Horenická Hôrka | |
| 2012/08/05 | Horenická Hôrka, O Putovný pohár DHZ Horenická Hôrka | |
| 2010/08/01 | Horenická Hôrka, SR, 11. kolo SMHL 2010 | |
| 2009/08/02 | Horenická Hôrka, SR, 10. kolo SMHL 2009 | |
| 2008/08/03 | Horenická Hôrka, SR, -, Pohárová súťaž | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















