Mokrouše 2027 (Plzeň-jih)
O pohár obce Mokrouše
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | ZČHL |
| Místo: | Mokrouše |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Kdy: | 14. 08. 2027 12:00 |
| Kontakt: | ŠMOLÍK Jiří |
| Telefon: | +420 604 895 322 |
| Začátek rezervace: | 14. 08. 2027 12:00 |
| Konec rezervace: | 14. 08. 2027 12:00 |
| Začátek tipování: | 14. 08. 2027 00:00 |
| Konec hlasování: | 14. 08. 2027 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mokroul-e-16348.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únětice 1911 A | PJ | 16,31 | 16,21 | 16,31 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žebnice | PS | 16,59 | 16,52 | 16,59 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Únětice 1911 B | PJ | 16,61 | 16,41 | 16,61 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Únětice 1911 A | PJ | 16,61 | 16,57 | 16,61 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Horní Kamenice | PJ | 16,29 | 16,70 | 16,70 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahorčice | KT | 16,73 | 16,57 | 16,73 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kalenice | ST | 16,61 | 16,75 | 16,75 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Horní Lukavice | PJ | 16,96 | 16,77 | 16,96 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mokrouše | PJ | 17,00 | 16,89 | 17,00 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Horní Kamenice | PJ | 17,17 | 16,99 | 17,17 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Horní Lukavice | PJ | 17,17 | 16,93 | 17,17 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chrást Draci | PB | 17,17 | 16,94 | 17,17 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Únětice 1911 B | PJ | 16,93 | 17,19 | 17,19 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hlubyně | PB | 17,20 | 17,19 | 17,20 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Horní Lukavice | PJ | 17,27 | 17,02 | 17,27 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hlubyně | PB | 17,28 | 17,24 | 17,28 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Únětice 1911 A | PJ | 17,28 | 16,69 | 17,28 | 2020/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vřeskovice | KT | 17,26 | 17,28 | 17,28 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Horní Lukavice | PJ | 17,04 | 17,31 | 17,31 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mokrouše | PJ | 17,31 | 17,24 | 17,31 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mokrouše | PJ | 17,31 | 16,82 | 17,31 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Novosedly | ST | 16,85 | 17,36 | 17,36 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Horní Lukavice | PJ | 17,38 | 16,64 | 17,38 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bezdědovice | ST | 17,15 | 17,41 | 17,41 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Kamenice | PJ | 17,46 | 16,86 | 17,46 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Stýskaly | PS | 17,12 | 17,48 | 17,48 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mokrouše | PJ | 17,49 | 17,28 | 17,49 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kalenice | ST | 17,37 | 17,50 | 17,50 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zahorčice | KT | 17,51 | 17,21 | 17,51 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dehtín | KT | 17,54 | 17,22 | 17,54 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Nevřeň | PS | 17,15 | 17,57 | 17,57 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Únětice 1911 A | PJ | 17,32 | 17,60 | 17,60 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Horní Kamenice | PJ | 17,60 | 17,28 | 17,60 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Horní Lukavice | PJ | 17,60 | 17,29 | 17,60 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Mokrouše | PJ | 17,61 | 17,47 | 17,61 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Bolkov | PJ | 17,61 | 17,47 | 17,61 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Horní Lukavice | PJ | 17,62 | 17,13 | 17,62 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Horní Kamenice | PJ | 17,17 | 17,66 | 17,66 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Bezdědovice | ST | 17,33 | 17,67 | 17,67 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Mokrouše | PJ | 17,50 | 17,68 | 17,68 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Poděvousy | DO | 17,69 | 17,51 | 17,69 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Únětice 1911 A | PJ | 17,31 | 17,69 | 17,69 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Horní Kamenice | PJ | 17,70 | 17,54 | 17,70 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,70 | 17,72 | 17,72 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Kalenice | ST | 17,73 | 16,85 | 17,73 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Horní Kamenice | PJ | 17,42 | 17,74 | 17,74 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Útušice | PJ | 17,23 | 17,75 | 17,75 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Poděvousy | DO | 17,58 | 17,76 | 17,76 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Horní Lukavice | PJ | 17,29 | 17,76 | 17,76 | 2012/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Žebnice | PS | 17,78 | 17,30 | 17,78 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2010/08/28 | Mokrouše (PJ), O pohár - SDH Mokrouše | |
| 2011/08/27 | Mokrouše, O POHÁR OBCE MOKROUŠE | |
| 2012/08/18 | Mokrouše, 85 let SDH Mokrouše | |
| 2013/08/17 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2014/08/16 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2015/08/15 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2016/08/13 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2017/08/05 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2018/08/11 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2019/08/17 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2020/08/08 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2021/07/31 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2022/08/06 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2023/08/05 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2024/08/03 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2025/08/02 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2026/07/18 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| 2027/08/14 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















