| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.thliga.cz/soutez/show/24 |
| Kdy: | 12. 08. 2017 11:00 |
| Kontakt: | Patrik Baláž |
| Telefon: | 774663162 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Skrochovice | Opava | 16,30 | 16,30 | 16,10 | |
| 2. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 16,42 | 16,29 | 16,42 | |
| 3. | Stará Říše | Jihlava | 16,54 | 16,51 | 16,54 | |
| 4. | Rokytno | Pardubice | 17,07 | 17,07 | 16,10 | |
| 5. | Chotěmice | Tábor | 17,17 | 17,17 | 17,17 | |
| 6. | Ústrašice | Tábor | 17,33 | 16,64 | 17,33 | |
| 7. | Dvorce A | Tábor | 17,45 | 16,77 | 17,45 | |
| 8. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 17,63 | 17,63 | 16,74 | |
| 9. | Zhoř u Tábora | Tábor | 17,72 | 17,05 | 17,72 | |
| 10. | Slapy | Tábor | 17,87 | 17,80 | 17,87 | |
| 11. | Chrbonín | Tábor | 18,25 | 18,25 | 18,22 | |
| 12. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,28 | 18,28 | 16,81 | |
| 13. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 19,38 | 17,96 | 19,38 | |
| 14. | Bezděčín | Tábor | 19,57 | 17,90 | 19,57 | |
| 15. | Daměnice | Benešov | 21,63 | 21,63 | 16,83 | |
| 16. | Dvorce B | Tábor | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | Třebíč | 14,68 | 15,10 | 15,10 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budíkovice | Třebíč | 15,38 | 15,35 | 15,38 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Stará Říše | Jihlava | 15,23 | 15,43 | 15,43 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Budíkovice | Třebíč | 15,53 | 15,74 | 15,74 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,82 | 15,18 | 15,82 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Markvartovice | Opava | 15,86 | 15,48 | 15,86 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,75 | 16,03 | 16,03 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Skrochovice | Opava | 16,05 | 15,77 | 16,05 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chlum | Benešov | 16,08 | 15,30 | 16,08 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chlum | Benešov | 16,08 | 15,30 | 16,08 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pšánky | Hradec Králové | 16,11 | 15,89 | 16,11 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Malé Hoštice | Opava | 15,90 | 16,25 | 16,25 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 16,01 | 16,29 | 16,29 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,17 | 16,30 | 16,30 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dvorce A | Tábor | 16,16 | 16,30 | 16,30 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Skrochovice | Opava | 16,30 | 16,10 | 16,30 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Skrochovice | Opava | 16,30 | 16,10 | 16,30 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radíkov | Přerov | 16,23 | 16,35 | 16,35 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 16,29 | 16,42 | 16,42 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 16,29 | 16,42 | 16,42 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Stará Říše | Jihlava | 16,37 | 16,44 | 16,44 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olšovec | Přerov | 16,45 | 15,53 | 16,45 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žernovník | Blansko | 15,98 | 16,46 | 16,46 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Stará Říše | Jihlava | 15,88 | 16,50 | 16,50 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,03 | 16,51 | 16,51 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Stará Říše | Jihlava | 16,51 | 16,54 | 16,54 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Stará Říše | Jihlava | 16,51 | 16,54 | 16,54 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,55 | 16,38 | 16,55 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chrášťany | Litoměřice | 15,62 | 16,67 | 16,67 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nevcehle | Jihlava | 16,68 | 16,59 | 16,68 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















