Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 20. 03. 2016 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malechov Pícková Gabriela | KT | 19,07 | 19,07 | 25,36 | |
2. | Dobrá Kasalová Apolena | HB | 19,49 | 19,49 | NP | |
3. | Morkovice Borovičková Kateřina | KM | 19,55 | 19,55 | 20,48 | |
4. | Sloup Vltavská Markéta | PZ | 19,61 | 22,43 | 19,61 | |
5. | Skuteč Slezáková Tereza | CR | 19,64 | 19,84 | 19,64 | |
6. | Kamenec u Poličky Nováková Vendula | SY | 19,81 | 22,31 | 19,81 | |
7. | Písková Lhota Nováková Lenka | NB | 20,02 | 20,65 | 20,02 | |
8. | Písková Lhota Martinová Kateřina | NB | 20,53 | 20,86 | 20,53 | |
9. | Nová Ves Bobrovská Adéla | OV | 21,09 | 21,34 | 21,09 | |
10. | Nedaříž Ježková Kateřina | SM | 21,16 | 21,79 | 21,16 | |
11. | Střezimíř Fárová Veronika | BN | 21,17 | 21,17 | 22,60 | |
12. | Malé Hoštice Kravarová Vendula | OP | 21,45 | 23,85 | 21,45 | |
13. | Bludov Březinová Štěpánka | SU | 21,56 | 27,34 | 21,56 | |
14. | Dobřany Provazníková Michaela | PJ | 21,80 | 22,04 | 21,80 | |
15. | Dolní Bukovsko Nekolová Pavlína | CB | 21,96 | 21,96 | 22,13 | |
16. | Stráž nad Nisou Křížová Monika | LI | 22,38 | 23,58 | 22,38 | |
17. | - Vintrová Barbora Petrovice u Blanska | - | 22,38 | 22,38 | 23,04 | |
18. | Vigantice Sklářová Veronika | VS | 22,45 | 22,45 | 23,48 | |
19. | Malechov Kašpárková Kateřina | KT | 22,55 | 23,75 | 22,55 | |
20. | Tvarožná Machancová Petra | BO | 22,65 | 23,59 | 22,65 | |
21. | Dolní Bukovsko Pernicová Lívia | CB | 23,05 | 23,05 | 23,44 | |
22. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 23,21 | 23,21 | NP | |
23. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 23,34 | 25,56 | 23,34 | |
24. | Lhenice Kubíková Kateřina | TP | 23,39 | 33,27 | 23,39 | |
25. | Frýdlant Nováková Nikola | LI | 23,40 | 23,81 | 23,40 | |
26. | Dub nad Moravou Vystrčilová Clarisse | OL | 23,55 | 999,00 | 23,55 | |
27. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 23,61 | 23,97 | 23,61 | |
28. | Bořitov Páralová Simona | BK | 23,68 | 23,86 | 23,68 | |
29. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 24,03 | 24,78 | 24,03 | |
30. | Jablonec nad Jizerou Jonová Veronika | SM | 24,24 | 24,24 | 24,78 | |
31. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 24,72 | 33,73 | 24,72 | |
32. | Střelské Hoštice Štrynclová Nikola | ST | 25,56 | 25,56 | NP | |
33. | Lučany nad Nisou Šulcová Adéla | JN | 25,60 | 31,29 | 25,60 | |
34. | Horní Hradiště Bystroňová Klára | PS | 26,26 | 26,26 | NP | |
35. | Horní Hradiště Issiridirová Sofia | PS | 26,27 | 26,27 | 26,54 | |
36. | Rybníček Vávrová Tereza | PE | 27,01 | 27,17 | 27,01 | |
37. | Dub nad Moravou Pohlídalová Petra | OL | 28,73 | 28,73 | NP | |
38. | Střelské Hoštice Kopelentová Eliška | ST | 30,20 | 30,20 | NP | |
39. | Střelské Hoštice Pánková Adéla | ST | 31,76 | 31,76 | 34,46 | |
40. | Olešnice Šmídová Kateřina | RK | 32,07 | 32,07 | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malechov Tůmová Lucie | KT | 17,60 | 17,61 | 17,60 | |
2. | Oznice Klvaňová Dominika | VS | 18,06 | 18,11 | 18,06 | |
3. | Roprachtice Lukešová Eliška | SM | 18,39 | 18,39 | 18,56 | |
4. | Všechlapy Škvorová Kateřina | BN | 18,53 | 19,80 | 18,53 | |
5. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 18,54 | 18,81 | 18,54 | |
6. | Střezimíř Jiráková Dominika | BN | 18,64 | 18,64 | 19,10 | |
7. | Morkovice Žemžulová Zuzana | KM | 18,75 | 19,26 | 18,75 | |
8. | Moravský Beroun Červinková Sandra | BR | 18,91 | NP | 18,91 | |
9. | Hrdlořezy Čermáková Lucie | MB | 18,94 | 19,65 | 18,94 | |
10. | Velenka Košnářová Michaela | NB | 19,78 | 20,20 | 19,78 | |
11. | Třebovice Zemánková Lucie | OV | 20,06 | 20,06 | 20,18 | |
12. | Hřibojedy Tschöpová Gabriela | TU | 20,10 | 23,55 | 20,10 | |
13. | Střezimíř Kubešová Karolína | BN | 20,22 | 21,26 | 20,22 | |
14. | Dalovy Aubrechtová Eliška | BN | 20,44 | NP | 20,44 | |
15. | Byšice Salačová Karla | ME | 20,51 | 20,65 | 20,51 | |
16. | Markvartovice Mučková Karolína | OP | 20,56 | 21,78 | 20,56 | |
17. | Frýdek Pětrošová Nikol | FM | 20,64 | 20,64 | 21,41 | |
18. | Velenka Hamáčková Tereza | NB | 20,65 | 20,65 | 21,24 | |
19. | Levínská Olešnice Suchardová Eliška | SM | 20,67 | 20,67 | 20,79 | |
20. | Písková Lhota Friedlová Eliška | NB | 21,10 | 21,10 | 24,49 | |
21. | Moravský Beroun Pavlicová Jana | BR | 21,47 | 21,47 | 23,50 | |
22. | Velenka Červená Veronika | NB | 21,48 | 21,48 | 22,66 | |
23. | Mimoň I Penčevová Nina | CL | 21,63 | 21,63 | 28,50 | |
24. | Zaliny Trojáková Simona | CB | 21,67 | 22,10 | 21,67 | |
25. | Ledenice Zušťáková Simona | CB | 21,71 | 21,71 | 21,72 | |
26. | Stařeč Maštalířová Sabina | TR | 21,72 | 23,07 | 21,72 | |
27. | Michálkovice Urbancová Gabriela | OV | 22,03 | 26,12 | 22,03 | |
28. | Slatiny Bílková Nikola | JC | 22,24 | 31,74 | 22,24 | |
29. | Frýdek Nováková Martina | FM | 22,33 | 22,33 | NP | |
30. | Všechlapy Follerová Kateřina | BN | 22,33 | 22,33 | 27,18 | |
31. | Nové Syrovice Jiříkovská Vanda | TR | 22,65 | 24,66 | 22,65 | |
32. | Načeradec Čechová Kateřina | BN | 22,69 | 22,69 | 24,10 | |
33. | Frýdštejn Vavřichová Andrea | JN | 22,74 | 39,06 | 22,74 | |
34. | Vratislavice nad Nisou Hanzlíčková Monika | LI | 22,76 | 22,76 | 24,25 | |
35. | Byšice Jiráňová Tamara | ME | 22,87 | 23,57 | 22,87 | |
36. | Dolní Bukovsko Venčovská Barbora | CB | 23,09 | 23,09 | NP | |
37. | Líšnice Zmetáková Sára | CB | 23,14 | 24,81 | 23,14 | |
38. | Štěpánkovice Borunská Petra | OP | 23,15 | 23,15 | NP | |
39. | Lhenice Benešová Denisa | TP | 23,22 | NP | 23,22 | |
40. | Kosmonosy Klimová Aneta | MB | 23,23 | 23,23 | NP | |
41. | Břehy Jirčáková Anna | MB | 23,24 | 23,24 | 28,19 | |
42. | Machová Brázdilová Kateřina | ZL | 23,31 | 23,75 | 23,31 | |
43. | Lužná Typoltová Kateřina | RA | 23,50 | 24,39 | 23,50 | |
44. | Skuteč Sedláková Denisa | CR | 23,50 | 23,50 | 23,65 | |
45. | Zaliny Candrová Denisa | CB | 23,50 | 23,50 | 23,63 | |
46. | Rybníček Čápová Kateřina | PE | 23,52 | 23,58 | 23,52 | |
47. | Tuněchody Jánová Marie | CR | 23,63 | 25,57 | 23,63 | |
48. | Sazovice Lajdová Markéta | ZL | 23,71 | 24,37 | 23,71 | |
49. | Dřísy Mrhalová Marie | ME | 24,06 | 24,39 | 24,06 | |
50. | Hřibojedy Tschöpová Eliška | TU | 24,09 | NP | 24,09 | |
51. | Kosmonosy Coufalová Veronika | MB | 24,21 | 24,21 | 25,50 | |
52. | Levínská Olešnice Machová Denisa | SM | 24,24 | 24,24 | 28,96 | |
53. | Cholupice Fortinová Michaela | AB | 24,37 | 24,37 | 25,03 | |
54. | Štěpánov Doležálková Michaela | OL | 24,95 | 24,95 | 28,01 | |
55. | Tuhaň Šoustková Barbora | ME | 25,11 | 27,09 | 25,11 | |
56. | Slatiny Rejmanová Lucie | JC | 25,15 | 26,58 | 25,15 | |
57. | Tanvald Holčíková Jana | JN | 27,80 | 33,18 | 27,80 | |
58. | Úněšov Pešíková Veronika | PS | 30,89 | 30,89 | NP | |
59. | Dolní Čermná Lešikarová Markéta | UO | NP | NP | NP | |
60. | Střezimíř Novotná Hana | BN | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skuteč Novotná Zdena | CR | 17,74 | 18,16 | 17,74 | |
2. | Příštpo Polová Nikola | TR | 18,62 | 18,91 | 18,62 | |
3. | Morkovice Krejčí Kamila | KM | 18,97 | 23,11 | 18,97 | |
4. | Úněšov Vébrová Kateřina | PS | 19,15 | 19,15 | - | |
5. | Kostomlátky Říhová Věra | NB | 19,20 | 19,20 | - | |
6. | Raškovice Jančíková Nicola | FM | 19,22 | 19,98 | 19,22 | |
7. | Raškovice Švrčková Anežka | FM | 19,23 | 19,23 | - | |
8. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 19,63 | 19,63 | - | |
9. | - Strelová Ema ZK IMA ZŠ Hut.SNV | - | 19,67 | 19,67 | - | |
10. | Topolany Macháňová Lucie | VY | 19,73 | 19,73 | - | |
11. | Křešice Opavová Tereza | LT | 19,75 | 19,75 | - | |
12. | Dolní Kounice Kadeřávková Anna | BO | 19,81 | 19,81 | 22,79 | |
13. | Trusovice Becková Karolína | SY | 19,85 | 19,85 | - | |
14. | Třebeč Potůčková Natálie | CB | 19,89 | 26,51 | 19,89 | |
15. | Markvartovice Tessarzová Kristýna | OP | 19,94 | 19,94 | 20,73 | |
16. | Sloup Holubová Dominika | PZ | 19,95 | NP | 19,95 | |
17. | - Tichá Aneta Petrovice | - | 19,99 | 19,99 | 21,55 | |
18. | Sloup Dufková Kateřina | PZ | 20,00 | 20,00 | - | |
19. | Střezimíř Cedivodová Aneta | BN | 20,18 | 21,71 | 20,18 | |
20. | Kosmonosy Kuntošová Kristýna | MB | 20,35 | 30,16 | 20,35 | |
21. | Smržovka Votočková Sabina | JN | 20,43 | 20,43 | 20,49 | |
22. | Sloup Kaňková Lenka | PZ | 20,49 | 20,49 | 20,83 | |
23. | Radimovice Műllerová Sára | LI | 20,61 | 20,61 | - | |
24. | Dolní Bečva Danková Tereza | VS | 20,61 | 20,61 | - | |
25. | Křižovatka Šmatová Nikola | CH | 20,65 | 21,54 | 20,65 | |
26. | Malé Hoštice Pekárková Nela | OP | 20,68 | 20,68 | - | |
27. | Morkovice Horáková Barbora | KM | 20,72 | 20,72 | 21,55 | |
28. | Skuteč Jonášová Tereza | CR | 20,78 | 20,78 | - | |
29. | Olešnice Hovorková Kateřina | RK | 20,81 | 21,14 | 20,81 | |
30. | Vilémovice Patočková Michaela | BK | 20,81 | 20,81 | 30,34 | |
31. | Štěpánov Křepelková Nela | OL | 20,84 | 20,84 | 24,86 | |
32. | Sazovice Krejčí Lenka | ZL | 20,87 | 20,87 | - | |
33. | Radimovice Rozkovcová Anna | LI | 20,90 | 20,90 | - | |
34. | Slatiny Zachovalová Lucie | JC | 21,00 | 22,26 | 21,00 | |
35. | Bozkov Holcová Natálie Jana | SM | 21,16 | 21,78 | 21,16 | |
36. | Sazovice Couralová Magdaléna | ZL | 21,16 | 21,16 | - | |
37. | Hajnice Langerová Natálie | TU | 21,19 | 21,19 | - | |
38. | Horní Hradiště Kalová Markéta | PS | 21,30 | 22,43 | 21,30 | |
39. | Bozkov Rydvalová Dana | SM | 21,32 | 21,32 | - | |
40. | Bozkov Doležalová Jana | SM | 21,38 | 21,38 | - | |
41. | Štěpánov Tomečková Natálie | OL | 21,38 | 21,38 | - | |
42. | Radimovice Hrdinová Veronika | LI | 21,38 | 21,38 | - | |
43. | Tuhaň Králová Anežka | ME | 21,58 | 21,58 | 24,99 | |
44. | Štěpánov Benešová Šárka | OL | 21,59 | 23,46 | 21,59 | |
45. | Kamenec u Poličky Švábová Daniela | SY | 21,64 | 21,64 | - | |
46. | Kvasejovice Hulínská Klára | BN | 21,64 | 21,64 | - | |
47. | Sychotín Pařízková Klára | BK | 21,66 | 21,66 | 27,87 | |
48. | Písková Lhota Kubenková Barbora | NB | 21,68 | 28,96 | 21,68 | |
49. | Rybníček Gottvaldová Veronika | PE | 21,77 | 21,77 | 24,49 | |
50. | Vratislavice nad Nisou Drechslerová Pavlína | LI | 21,87 | 26,61 | 21,87 | |
51. | Dřísy Zubalíková Lucie | ME | 22,04 | 22,04 | - | |
52. | Rybníček Smolíková Barbora | PE | 22,12 | 22,12 | - | |
53. | Staré Heřminovy Premusová Natálie | BR | 22,23 | 22,45 | 22,23 | |
54. | Lhenice Sas Anna | TP | 22,47 | 22,88 | 22,47 | |
55. | Sloup Vandasová Zuzana | PZ | 22,48 | 24,00 | 22,48 | |
56. | Slatiny Žitná Kristýna | JC | 22,68 | 22,87 | 22,68 | |
57. | Frýdek Kaňoková Nikol | FM | 22,70 | 22,70 | - | |
58. | Kamenec u Poličky Petržálková Eva | SY | 22,80 | 22,80 | - | |
59. | Dolní Bukovsko Šimánková Veronika | CB | 22,82 | 22,82 | - | |
60. | Tuhaň Potočiarová Hana | ME | 22,90 | 22,90 | - | |
61. | Slatiny Zumrová Kateřina | JC | 22,90 | 25,08 | 22,90 | |
62. | Nové Syrovice Stará Klára | TR | 22,97 | 22,97 | 23,11 | |
63. | Malechov Pazgyerová Adéla | KT | 23,00 | 23,00 | 23,23 | |
64. | Výčapy Matoušková Nikola | TR | 23,01 | 23,01 | 24,60 | |
65. | Vratislavice nad Nisou Cejpová Linda | LI | 23,04 | 23,93 | 23,04 | |
66. | Kyjovice Laryšová Kateřina | OP | 23,07 | 23,08 | 23,07 | |
67. | Střelské Hoštice Michelová Lucie | ST | 23,66 | 23,66 | 26,76 | |
68. | Výčapy Dobešová Michaela | TR | 23,70 | 23,70 | - | |
69. | Sloup Hrušková Barbora | PZ | 23,81 | 23,81 | - | |
70. | Bozkov Marková Alena | SM | 23,84 | 23,84 | 24,55 | |
71. | Česká Lípa Slezáková Nikola | CL | 24,09 | 24,09 | 25,38 | |
72. | Vladislav Havlenová Aneta | TR | 24,14 | 24,17 | 24,14 | |
73. | Bozkov Martínková Michaela | SM | 24,28 | 24,28 | - | |
74. | Cholupice Hrušková Kateřina | AB | 24,28 | 24,28 | 47,46 | |
75. | Kvasejovice Hulanová Barbora | BN | 24,63 | 24,63 | 24,76 | |
76. | Bozkov Chlupáčová Veronika | SM | 24,72 | NP | 24,72 | |
77. | Sazovice Jurčáková Iveta | ZL | 24,78 | 25,33 | 24,78 | |
78. | Skuteč Vybíralová Lucie | CR | 24,81 | 25,31 | 24,81 | |
79. | Vilémovice Kobrová Monika | BK | 24,82 | 24,82 | NP | |
80. | Dolní Bečva Vachunová Markéta | VS | 25,00 | 25,00 | 25,37 | |
81. | Tvarožná Ryšavá Marie | BO | 25,30 | NP | 25,30 | |
82. | Skuteč Ptáčková Barbora | CR | 25,73 | 47,15 | 25,73 | |
83. | Český Dub I Medunová Marie | LI | 26,08 | 26,08 | - | |
84. | Lučany nad Nisou Habrová Martina | JN | 27,07 | 27,07 | 27,61 | |
85. | Slatiny Špínová Michaela | JC | 27,46 | 27,46 | - | |
86. | Skuteč Kadlecová Natálie | CR | 27,51 | 27,51 | - | |
87. | Tuhaň Krivokapičová Martina | ME | 27,72 | 28,26 | 27,72 | |
88. | Lhenice Capoušková Jana | TP | 28,42 | 28,42 | - | |
89. | Střelské Hoštice Vodičková Kristýna | ST | 28,47 | 28,47 | - | |
90. | Vratislavice nad Nisou Havrdová Kateřina | LI | 28,94 | 28,94 | - | |
91. | Štěpánkovice Vitasková Patricie | OP | 29,84 | 44,96 | 29,84 | |
92. | Stráž nad Nisou Jirásková Kateřina | LI | 30,42 | 30,42 | - | |
93. | Střelské Hoštice Pechlátová Veronika | ST | 31,07 | 31,07 | - | |
94. | Střelské Hoštice Kopelentová Barbora | ST | 36,91 | NP | 36,91 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Moravský Beroun Červinka Jiří | BR | 18,35 | 18,35 | 21,20 | |
2. | Stráž nad Nisou Radostný Tomáš | LI | 19,56 | 19,56 | 19,96 | |
3. | Skuteč Bubeníček Lukáš | CR | 19,68 | 30,28 | 19,68 | |
4. | Dobřany Šváb Jan | PJ | 19,69 | 20,43 | 19,69 | |
5. | Výčapy Dokulil Dominik | TR | 19,89 | 19,89 | 19,96 | |
6. | Oznice Holčák Martin | VS | 20,73 | 22,31 | 20,73 | |
7. | Bludov Kotrlý Vojtěch | SU | 20,73 | 21,87 | 20,73 | |
8. | Skuteč Vobejda Tomáš | CR | 20,80 | NP | 20,80 | |
9. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 20,87 | 21,21 | 20,87 | |
10. | Rybníček Válek Pavel | PE | 20,90 | 21,69 | 20,90 | |
11. | Těpeře Žilík Jan | JN | 21,58 | 22,10 | 21,58 | |
12. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 22,04 | 22,04 | 25,11 | |
13. | Střezimíř Kubálek Matěj | BN | 22,16 | 22,16 | 43,11 | |
14. | Oznice Baletka Adam | VS | 22,22 | 22,22 | NP | |
15. | Střezimíř Trachta Vítek | BN | 22,49 | NP | 22,49 | |
16. | Skuteč Dalecký Michal | CR | 22,69 | 22,69 | 24,18 | |
17. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 22,76 | 23,20 | 22,76 | |
18. | Sloup Dufek Martin | PZ | 22,86 | 23,49 | 22,86 | |
19. | Střelské Hoštice Kiša Dominik | ST | 22,98 | NP | 22,98 | |
20. | Kvasejovice Hulan Filip | BN | 23,06 | 24,66 | 23,06 | |
21. | Hřibojedy Hynek Vojtěch | TU | 23,14 | 23,14 | 24,37 | |
22. | Morkovice Dopita Lukáš | KM | 23,24 | 23,88 | 23,24 | |
23. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 23,43 | 23,43 | 25,12 | |
24. | Olešnice Hovorka Jakub | RK | 23,65 | 23,65 | 23,72 | |
25. | Všetaty Hadrbolec Jan | ME | 23,76 | 25,80 | 23,76 | |
26. | Frýdek Žurovec David | FM | 24,25 | 24,25 | 29,73 | |
27. | Radvanice Zachoval Adam | PR | 24,33 | NP | 24,33 | |
28. | Písková Lhota Meišner Tadeáš | NB | 24,39 | 24,39 | NP | |
29. | Bukovina u Čisté Ježek Jakub | SM | 25,15 | 26,47 | 25,15 | |
30. | Třebovice Šretr Michal | OV | 25,75 | 41,41 | 25,75 | |
31. | Frýdek Pětroš Daniel | FM | 25,93 | 25,93 | 42,22 | |
32. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 26,26 | 35,66 | 26,26 | |
33. | Střezimíř Bartoň David | BN | 26,47 | 26,47 | 26,68 | |
34. | Horní Hradiště Škrobánek Daniel | PS | 28,69 | 28,69 | NP | |
35. | Vratislavice nad Nisou Hanzlíček Lukáš | LI | 35,98 | NP | 35,98 | |
36. | Hřibojedy Medlík Petr | TU | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brloh Volejník Jiří | CK | 17,07 | 17,07 | 17,09 | |
2. | Jetřichovec Míka Lukáš | PE | 17,40 | 17,40 | NP | |
3. | Hajnice Linhart Patrik | TU | 17,71 | 17,71 | NP | |
4. | Starý Lískovec Sport Filipčík Jakub | BM | 17,73 | NP | 17,73 | |
5. | Karviná Staněk David | KA | 17,79 | 25,03 | 17,79 | |
6. | Oznice Gerža Lukáš | VS | 17,97 | 17,97 | NP | |
7. | Sazovice Gerža Martin | ZL | 18,00 | 18,79 | 18,00 | |
8. | Poniklá Hartig Aleš | SM | 18,14 | 18,49 | 18,14 | |
9. | Střezimíř Knotek Radim | BN | 18,25 | 19,16 | 18,25 | |
10. | Štěpánkovice Bena Jiří | OP | 18,30 | 18,30 | 21,30 | |
11. | Vratislavice nad Nisou Kozák Martin | LI | 18,38 | 18,38 | 19,81 | |
12. | - Lorinc Marián ZK IMA ZŠ Hutp.N.Ves | - | 18,42 | 18,42 | NP | |
13. | Třebovice Musiol Miroslav | OV | 18,45 | 18,45 | 24,62 | |
14. | Raškovice Samec Lukáš | FM | 18,54 | 18,54 | 19,79 | |
15. | Dobrá Kasal Prokop | HB | 18,55 | 25,79 | 18,55 | |
16. | Rybníček Plesar Jan | PE | 18,64 | 19,23 | 18,64 | |
17. | Choustníkovo Hradiště Frait Petr | TU | 18,66 | 18,66 | 19,29 | |
18. | Tvarožná Pejřil Michal | BO | 18,75 | 19,40 | 18,75 | |
19. | Třebovice Rojek Filip | OV | 18,76 | 18,81 | 18,76 | |
20. | Karviná Šebesta Petr | KA | 18,80 | 19,16 | 18,80 | |
21. | Nižná Šuňava Švajka Marek | PP | 18,80 | 19,45 | 18,80 | |
22. | Třtice Kočí Ondřej | NA | 19,07 | 19,07 | NP | |
23. | Nová Ves Martuš Petr | OV | 19,13 | 23,82 | 19,13 | |
24. | Troubelice Pekr Antonín | OL | 19,15 | 19,15 | 24,89 | |
25. | Nižná Šuňava Fridman Jakub | PP | 19,28 | 19,37 | 19,28 | |
26. | Prostřední Bečva Růčka Pavel | VS | 19,31 | 19,31 | NP | |
27. | Tuhaň Mejzr Vladimír | ME | 19,34 | 19,97 | 19,34 | |
28. | Trusovice Koutný Marek | SY | 19,40 | 19,40 | NP | |
29. | - Bučák Samuel ZK IMA ZŠ Hutp.N.Ves | - | 19,67 | 19,68 | 19,67 | |
30. | Úvaly Zetek Petr | PH | 19,82 | 19,82 | 24,08 | |
31. | Tuhaň Adamec Martin | ME | 19,91 | 19,91 | 20,05 | |
32. | Dolní Bukovsko Chochol Filip | CB | 20,08 | NP | 20,08 | |
33. | Lučany nad Nisou Bílý David | JN | 20,10 | 20,10 | 22,35 | |
34. | Bořitov Pospíšil David | BK | 20,23 | 20,23 | NP | |
35. | Vilémovice Votoček Jaroslav | BK | 20,23 | 20,48 | 20,23 | |
36. | - Plíhal Jiří Petrovice u Blanska | - | 20,25 | 20,25 | 25,05 | |
37. | Choustníkovo Hradiště Polášek Jaroslav | TU | 20,31 | 20,67 | 20,31 | |
38. | Vratislavice nad Nisou Růžička Petr | LI | 20,31 | 28,11 | 20,31 | |
39. | Radvanice Krajniak Kryštof | PR | 20,35 | 20,87 | 20,35 | |
40. | Malé Hoštice Togel Ondřej | OP | 20,52 | 20,52 | 20,57 | |
41. | Zličín Žalud Jaroslav | AB | 20,55 | 20,76 | 20,55 | |
42. | Hrdlořezy Špringl Jan | MB | 20,69 | 22,03 | 20,69 | |
43. | Výčapy Ošmera Tomáš | TR | 20,77 | NP | 20,77 | |
44. | Lužná Beránek Jiří | RA | 20,80 | 20,80 | 21,33 | |
45. | Všetaty Černý Tomáš | ME | 20,82 | 20,82 | 20,90 | |
46. | Těpeře Kurfiřt Jakub | JN | 20,83 | 20,83 | 26,98 | |
47. | Heřmanice Hurník Jan | OV | 20,88 | 20,88 | 26,53 | |
48. | Bukovina u Čisté Ježek Jiří | SM | 20,92 | 20,92 | NP | |
49. | Frýdštejn Červa Jan | JN | 20,97 | 21,57 | 20,97 | |
50. | Choustníkovo Hradiště Polášek Miroslav | TU | 21,03 | 21,03 | 21,44 | |
51. | Štěpánkovice Vybrančík Jakub | OP | 21,06 | 21,06 | 21,07 | |
52. | Malé Hoštice Trulley Filip | OP | 21,19 | NP | 21,19 | |
53. | Rybníček Klacek Michal | PE | 21,19 | 21,75 | 21,19 | |
54. | Trusovice Juračka Václav | SY | 21,44 | 21,44 | 22,21 | |
55. | Střezimíř Prucek Jan | BN | 21,51 | 23,21 | 21,51 | |
56. | Kyjovice Linart Zdeněk | OP | 21,51 | NP | 21,51 | |
57. | Dolní Bečva Kulišták Vojtěch | VS | 21,57 | 22,73 | 21,57 | |
58. | Náměšť na Hané Navrátil Lukáš | OL | 21,59 | NP | 21,59 | |
59. | Třebovice Volák Jakub | OV | 21,63 | 21,63 | 27,37 | |
60. | Načeradec Hergesell Marcel | BN | 21,73 | 31,47 | 21,73 | |
61. | Lučany nad Nisou Kurej Josef | JN | 21,77 | 21,77 | 22,62 | |
62. | Stráž nad Nisou Foit Antonín | LI | 21,88 | 23,13 | 21,88 | |
63. | Sloup Kurz Jakub | PZ | 21,94 | 21,94 | 23,09 | |
64. | Kvasejovice Kroužil Marek | BN | 21,99 | 21,99 | NP | |
65. | Zličín Vršecký Karel | AB | 22,05 | 22,87 | 22,05 | |
66. | Střezimíř Ďurec Lukáš | BN | 22,13 | 27,88 | 22,13 | |
67. | Škodějov Boch Josef | SM | 22,24 | 22,64 | 22,24 | |
68. | Dobrá Pejzl Patrik | HB | 22,31 | 22,31 | NP | |
69. | Zličín Holub Patrik | AB | 22,56 | 31,41 | 22,56 | |
70. | Sychotín Vach Jan | BK | 22,70 | 22,70 | NP | |
71. | Kyjovice Juchelka Martin | OP | 22,82 | 22,82 | NP | |
72. | Nedaříž Bajer David | SM | 22,89 | 24,14 | 22,89 | |
73. | Všetaty Hybš Jakub | ME | 23,13 | 23,35 | 23,13 | |
74. | Výčapy Bula Karel | TR | 23,49 | 24,72 | 23,49 | |
75. | Stráž nad Nisou Kvapil Jan | LI | 23,75 | 25,48 | 23,75 | |
76. | Třebovice Frič Michal | OV | 23,76 | 23,76 | NP | |
77. | Staré Heřminovy Spevák Lukáš | BR | 23,77 | 23,77 | 24,76 | |
78. | Dřísy Schober Petr | ME | 23,85 | 23,85 | 24,02 | |
79. | Smržovka Fejfar Jaroslav | JN | 24,06 | 24,06 | 34,77 | |
80. | Dolní Bečva Babinec Jakub | VS | 24,11 | 24,11 | 24,30 | |
81. | Frýdek Opěla Petr | FM | 24,81 | 24,81 | NP | |
82. | Tanvald Palme Tomáš | JN | 25,86 | 25,86 | NP | |
83. | Lhenice Pauza Jiří | TP | 26,00 | 26,00 | NP | |
84. | Raškovice Dolech Jaroslav | FM | 26,89 | NP | 26,89 | |
85. | Plesná Gembický Martin | OV | 27,89 | 34,33 | 27,89 | |
86. | Dolní Bukovsko Nejedlý Filip | CB | 28,93 | 32,84 | 28,93 | |
87. | Písková Lhota Svoboda Jan | NB | 29,99 | NP | 29,99 | |
88. | Břehy Chmurčiak Aleš | MB | 38,56 | 38,56 | NP | |
89. | Krásná Ves Foldyna Jakub | MB | NP | NP | NP | |
90. | Lišov Lubinski Dominik | CB | NP | NP | NP | |
91. | Vysoká Pec Dundr Radek | PB | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oznice Klvaňa Daniel | VS | 16,01 | 16,48 | 16,01 | |
2. | Budíkovice Peštál Marek | TR | 17,12 | 17,67 | 17,12 | |
3. | Michálkovice Peterek Marek | OV | 17,26 | 20,24 | 17,26 | |
4. | Brloh Klenka Vojtěch | CK | 17,26 | 17,26 | NP | |
5. | Polabiny Krupka Michal | PA | 17,34 | 17,56 | 17,34 | |
6. | Dobrá Kasal Jakub | HB | 17,53 | 17,53 | 20,87 | |
7. | Jevíčko Dvořák David | SY | 17,88 | 18,43 | 17,88 | |
8. | Bílá Třemešná Fiala Vojtěch | TU | 18,07 | 18,21 | 18,07 | |
9. | Kamenec u Poličky Teplý Jan | SY | 18,46 | 18,75 | 18,46 | |
10. | Frýdek Žurovec Tomáš | FM | 18,57 | 28,45 | 18,57 | |
11. | Nová Ves Brim Lukáš | OV | 18,64 | NP | 18,64 | |
12. | Načeradec Hlinský Tomáš | BN | 18,69 | 19,04 | 18,69 | |
13. | Lučany nad Nisou Haltuf Filip | JN | 18,85 | 18,85 | 19,16 | |
14. | Ledenice Veselý Jiří | CB | 18,91 | 18,91 | NP | |
15. | Michálkovice Adámek Michal | OV | 18,91 | 19,48 | 18,91 | |
16. | Bozkov Šmíd Jaroslav | SM | 19,01 | 19,07 | 19,01 | |
17. | Lhenice Beneš Michal | TP | 19,19 | 20,03 | 19,19 | |
18. | Bílá Třemešná Mareček Miroslav | TU | 19,23 | 19,61 | 19,23 | |
19. | Kamenec u Poličky Nykl Michal | SY | 19,24 | 19,24 | 23,92 | |
20. | Choustníkovo Hradiště Slabý Petr | TU | 19,28 | 19,44 | 19,28 | |
21. | Lhenice Richter Milan | TP | 19,65 | 19,65 | 24,02 | |
22. | Třtice Svoboda Jiří | NA | 19,80 | 20,21 | 19,80 | |
23. | Načeradec Maršík Lukáš | BN | 19,88 | 19,88 | 21,08 | |
24. | Oznice Bartoň Adam | VS | 19,97 | 19,97 | 28,37 | |
25. | Kostomlátky Walter Jiří | NB | 20,03 | 20,03 | 20,33 | |
26. | Vrchotice Bursík František | BN | 20,11 | 20,54 | 20,11 | |
27. | Poniklá Erlebach František | SM | 20,13 | 20,13 | 21,78 | |
28. | Kostomlátky Zajan Filip | NB | 20,22 | 20,56 | 20,22 | |
29. | Poniklá Hartig Jan | SM | 20,32 | 20,32 | 20,47 | |
30. | Dolní Bečva Babinec Dominik | VS | 20,32 | 20,32 | 36,41 | |
31. | Cholupice Krýda Petr | AB | 20,37 | 20,37 | 28,04 | |
32. | Sazovice Sakin Štěpán | ZL | 20,46 | 20,46 | NP | |
33. | Cholupice Trachta Filip | AB | 20,60 | 20,60 | 31,99 | |
34. | Lužná Beránek Eduard | RA | 20,68 | 22,71 | 20,68 | |
35. | Střezimíř Volalík Jaroslav | BN | 20,76 | 23,42 | 20,76 | |
36. | Cholupice Bureš Filip | AB | 20,80 | 21,29 | 20,80 | |
37. | Vilémovice Schneider Denis | BK | 20,95 | 22,91 | 20,95 | |
38. | Dolní Bukovsko Dudlíček Josef | CB | 21,02 | 21,02 | 22,68 | |
39. | Rybníček Kvapil Josef | PE | 21,15 | 21,15 | 21,19 | |
40. | Nová Ves Bobrovský Ondřej | OV | 21,16 | 21,16 | 22,45 | |
41. | Načeradec Doubek Karel | BN | 21,22 | 21,22 | 23,49 | |
42. | Tuhaň Šťastný Vladimír | ME | 21,23 | 21,23 | 28,44 | |
43. | Kostomlátky Pavelka Martin | NB | 21,58 | 22,25 | 21,58 | |
44. | Frýdlant Novák Michal | LI | 21,59 | 28,73 | 21,59 | |
45. | Střezimíř Novotný Michal | BN | 21,63 | 21,63 | NP | |
46. | Lužná Fejfar David | RA | 21,70 | 22,27 | 21,70 | |
47. | Prostřední Bečva Lejska Michal | VS | 21,73 | 21,73 | 37,65 | |
48. | Lučany nad Nisou Pauly Maxmilián | JN | 22,25 | 23,33 | 22,25 | |
49. | Frýdštejn Matura Václav | JN | 22,48 | 22,48 | 26,38 | |
50. | Štěpánkovice Havrlant Milan | OP | 22,70 | 30,44 | 22,70 | |
51. | Bozkov Kafka Tomáš | SM | 22,77 | NP | 22,77 | |
52. | Český Dub I Polák Josef | LI | 22,97 | NP | 22,97 | |
53. | Zaliny Příhoda Josef | CB | 23,09 | 25,13 | 23,09 | |
54. | Frýdlant Beran Jaroslav | LI | 23,21 | 23,90 | 23,21 | |
55. | Cholupice Kostka Matěj | AB | 23,56 | 30,47 | 23,56 | |
56. | Tuhaň Derfl Zbyšek | ME | 23,66 | 31,54 | 23,66 | |
57. | Dolní Kounice Procházka Tomáš | BO | 23,93 | 23,93 | 30,80 | |
58. | Kvasejovice Hulínský Dominik | BN | 24,37 | 24,86 | 24,37 | |
59. | Dobrá Hospodka Jakub | HB | 24,47 | NP | 24,47 | |
60. | Frýdek Skořepa Radim | FM | 24,54 | 24,54 | NP | |
61. | Dolní Bečva Chovanec Jakub | VS | 25,39 | 25,39 | NP | |
62. | - Dvořák Lukáš Tanvald Šumburk | - | 25,56 | 25,56 | 28,30 | |
63. | Markvartovice Tesař Martin | OP | 26,19 | 29,29 | 26,19 | |
64. | Stráž nad Nisou Novotný Jakub | LI | 27,40 | 27,40 | NP | |
65. | Lučany nad Nisou Kocourek Tomáš | JN | 29,14 | 29,14 | NP | |
66. | Střezimíř Holý René | BN | 30,48 | NP | 30,48 | |
67. | Kvasejovice Hulan Jan | BN | 31,81 | 31,81 | NP | |
68. | Mohelnice Krásná Pavlásek David | FM | NP | NP | NP | |
69. | Pardubice Kuthan Zdeněk | PA | NP | NP | NP | |
70. | Řepy Helmich Václav | AB | NP | NP | NP | |
71. | Střemy Jírový Jiří | ME | NP | NP | NP | |
72. | Široký Důl Flídr Karel | SY | NP | NP | NP | |
73. | Stráž nad Nisou Firman Adam | LI | NP | NP | NP | |
74. | Mohelnice Krásná Guziur Ondřej | FM | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře