Pšánky 2015 - O pohár Pšánky

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 06. 2015 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,13 - -
2.  Prchalov NJ 16,34 - -
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,41 - -
4.  Plumlov PV 16,79 - -
5.  Libuň JC 17,00 - -
6.  Letohrad - Kunčice C UO 17,20 - -
6.  Žernovník BK 17,20 - -
6.  Lavičky ZR 17,20 - -
9.  Starý Lískovec Sport BM 17,28 - -
10.  Bohdalín PE 17,35 - -
11.  Bašnice JC 17,46 - -
12.  Myštěves HK 17,47 - -
13.  Letohrad - Kunčice B UO 17,51 - -
14.  Pasohlávky BO 17,69 - -
15.  Benešov u Semil SM 17,84 - -
16.  Tatobity SM 18,08 - -
17.  Bříšťany JC 18,33 - -
18.  Jaronice CB 18,55 - -
19.  Velký Třebešov NA 18,69 - -
20.  Petrovice TR 19,21 - -
21.  Jílové u Držkova JN 19,40 - -
22.  Rohovládova Bělá PA 19,80 - -
23.  Choltice PA 20,28 - -
24.  Čeperka N PA NP - -
24.  Pšánky HK NP - -
24.  Únětice 1911 PJ NP - -
24.  Hrobice PA NP - -
24.  Oponešice TR NP - -
24.  Jankov BN NP - -
24.  Lhotky Sport ZR NP - -
24.  Stará Říše JI NP - -
24.  Chrášťany LT NP - -
24.  Roudnice HK NP - -
24.  Horní Radechová B NA NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychotín BK 16,50 - -
2.  Libuň JC 17,09 - -
2.  Vitiněves JC 17,09 - -
4.  Letohrad - Orlice UO 17,47 - -
5.  Krásná Ves MB 17,73 - -
6.  Rokytno PA 17,94 - -
7.  Letohrad - Kunčice UO 17,98 - -
8.  Benešov u Semil SM 18,10 - -
9.  Nepomuky UO 18,21 - -
10.  Nevcehle JI 18,37 - -
11.  Myštěves HK 18,46 - -
12.  Dolní Přím HK 18,84 - -
13.  Roudnice HK 20,92 - -
14.  Chrášťany LT 21,71 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI15,5815,6315,632019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,7815,8815,882016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC--16,132015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO16,1915,7816,192018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Myštěves HK16,1816,3016,302018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahorčice ST16,3115,8116,312018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC16,3116,2416,312016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pasohlávky BO15,8816,3216,322019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Prchalov NJ16,0816,3316,332016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Prchalov NJ--16,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahorčice ST16,3516,2816,352019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Jeleni UO16,1816,3816,382018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čikov TR16,1016,4116,412019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,412015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Čikov TR16,1016,4116,412019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrášťany LT16,2716,4216,422016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO--16,432017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bašnice JC16,1016,5116,512019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bašnice JC16,1016,5116,512019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Oponešice TR--16,522017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC16,3016,5416,542014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR16,4416,5416,542019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnava TR16,4416,5416,542019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Libuň JC--16,582015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Renmotor Jinolice JC16,5816,0816,582018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plumlov PV16,2916,6216,622019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB16,3116,6416,642018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Trnov RK16,5916,6616,662018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bašnice JC16,6916,0816,692018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bašnice JC16,7016,5316,702014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Stará Říše JI16,4516,2616,452019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Malé Hoštice OP16,9216,3416,922019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Ploukonice SM17,3417,4617,462019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Olešná HB17,5816,5317,582019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nepomuky UO17,6416,2617,642019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Nevcehle JI18,1218,2318,232019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Jeřmanice LI19,0918,1019,092019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Dvorce TA16,6319,7119,712019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Hrobice PA25,9726,2126,212019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Košťálov SMNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Myštěves HKNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Dlouhá Ves RKNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Hana Jarolímková  16 ** 25 09.06.2015 09:59
 Pavel Borczák  16 ** 19 15.06.2015 08:58
 Michal Matějíček  16 ** 19 19.06.2015 13:45
 Michaela Malá  16 ** 18 15.06.2015 16:26
 František Ondrák  16 ** 15 15.06.2015 22:51
 Lukáš Brtník  16 ** 14 20.06.2015 09:08
 David Sedlák  16 ** 6 20.06.2015 09:09
 Petr Jezek  16 ** 5 09.06.2015 10:20
 Petr Kropáč  16 ** 1 19.06.2015 14:33
 Lukáš Nosek  16 ** 0 18.06.2015 18:50
 Jakub Picmaus  16 ** 0 13.06.2015 11:09
 ABC DEF  16 ** 0 17.06.2015 20:27
 Martin Valda  16 ** 0 19.06.2015 11:22
 Radek Troch  16 ** 0 19.06.2015 22:54


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jakub Picmaus  16 ** 18 19.06.2015 00:52
 ABC DEF  16 ** 18 17.06.2015 20:27
 Radek Troch  16 ** 15 19.06.2015 22:54
 František Ondrák  16 ** 10 15.06.2015 22:52
 David Sedlák  16 ** 7 20.06.2015 09:09
 Petr Jezek  16 ** 4 14.06.2015 18:27
 Lukáš Nosek  16 ** 3 18.06.2015 18:50
 Michal Matějíček  16 ** 3 19.06.2015 13:46
 Hana Jarolímková  15 ** 0 15.06.2015 21:03
 Petr Kropáč  16 ** 0 19.06.2015 14:33
 Michaela Malá  16 ** 0 15.06.2015 16:26
 Martin Valda  16 ** 0 19.06.2015 11:23

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

16,41https://youtu.be/eqPsfLkQAmg Karel Boukal

Pasohlávky - Muži

17,69https://youtu.be/EW52lwv9-j8 Jakub Sirbu
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře