Liga: | PKL |
Místo: | Smidary |
Okres: | Hradec Králové |
Kraj: | Královéhradecký |
Kdy: | 16. 07. 2017 10:00 |
Kontakt: | Jaromír Rosůlek |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 10. 07. 2017 20:00 |
Konec rezervace: | 16. 07. 2017 00:00 |
Začátek tipování: | 16. 07. 2017 20:00 |
Konec hlasování: | 16. 07. 2017 00:00 |
Zadal: | Podkozákovská liga |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-smidary-8238.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Hrobice | PA | Ondra Kolibík | |
2 | 2 | Velké Hamry | JN | MAD Matthew | |
3 | 3 | Chyjice | JC | Tomáš Mikolášek | |
4 | 4 | Pšánky | B | HK | Podkozákovská liga |
5 | 5 | Dlouhá Ves | ženy | RK | Podkozákovská liga |
6 | 6 | Pěnčín | JN | Ondřej Antoš | |
7 | 7 | Košťálov | B, ženy | SM | Podkozákovská liga |
8 | 8 | Smidary | HK | Podkozákovská liga | |
9 | 9 | Březová | LI | Jirka Havlík | |
10 | 10 | Jílové u Držkova | JN | MAD Matthew | |
11 | 11 | Trnov | RK | david rohlena | |
12 | 12 | Myštěves | HK | Podkozákovská liga | |
13 | 13 | Třebihošť | TU | Martin | |
14 | 14 | Veselá | SM | Eliška Novotná | |
15 | 15 | Myštěves | ženy | HK | Podkozákovská liga |
16 | 16 | Jeřmanice | ženy | LI | Jan Kühnel |
17 | 17 | Cetenov | LI | Petr Kováč | |
18 | 18 | Veselá | ženy | SM | Eliška Novotná |
19 | 19 | Valdice | JC | Lubomír Kabelák | |
20 | 20 | Jeřmanice | LI | Jan Kühnel | |
21 | 21 | Frýdštejn | JN | Martin Bušek | |
22 | 22 | Pšánky | HK | Michaela Malá | |
23 | 23 | Hrobice | ženy | PA | Jaromír Rosůlek |
24 | 24 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | |
25 | 25 | Tatobity | SM | Michaela Malá | |
26 | 26 | Jirkov | B | JN | Luboš Barvínek |
27 | 27 | Třebihošť | TU | Martin | |
28 | 28 | Ploužnice | SM | Honza Novotný | |
29 | 29 | Malá Skála | Béčko ženy | JN | Andrea Vavřichová |
30 | 30 | Smidary | ženy | HK | Jaromír Rosůlek |
31 | 33 | Hradčany | LI | Tomáš Najman | |
32 | 50 | Košťálov | SM | Tomáš Tulach |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myštěves | HK | - | - | 16,87 | 2019/09/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Čeperka N | PA | - | - | 16,94 | 2019/09/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Olešnice | SM | 17,10 | 16,71 | 17,10 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Rašín | JC | 16,55 | 17,15 | 17,15 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Březová | LI | 16,93 | 17,19 | 17,19 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Rohovládova Bělá | PA | - | - | 17,20 | 2019/09/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Moravany | PA | - | - | 17,87 | 2019/09/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Smidary | HK | 17,92 | 17,96 | 17,96 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Letohrad - Kunčice E | UO | 18,47 | 18,32 | 18,47 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Smidary | HK | - | - | 18,55 | 2019/09/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Doubrava | MB | 18,28 | 18,60 | 18,60 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Zbožnov | CR | - | - | 18,70 | 2019/09/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Srch | PA | - | - | 18,77 | 2019/09/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Nahořany | NA | 18,88 | 18,05 | 18,88 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Dubenec B | TU | 18,84 | 19,42 | 19,42 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Choltice | PA | - | - | 19,45 | 2019/09/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Ploukonice | SM | 19,71 | 19,37 | 19,71 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Slepotice A | PA | - | - | 19,73 | 2019/09/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Plačice | HK | 19,89 | 19,29 | 19,89 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Jirkov B | JN | 23,83 | 20,19 | 23,83 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Velichovky | NA | 26,82 | 26,80 | 26,82 | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Stradouň | UO | - | - | 35,08 | 2019/09/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Dubenec | TU | NP | NP | NP | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Lanžov A | TU | NP | NP | NP | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Havlovice | TU | NP | NP | NP | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Lanžov B | TU | NP | NP | NP | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Jílové u Držkova | JN | NP | 19,62 | NP | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Třebnouševes | JC | NP | NP | NP | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Letohrad - Kunčice D | UO | NP | NP | NP | 2024/05/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/09/14 | Smidary hřiště u školy, O pohár starostky obce Smidar | |
2014/05/31 | Smidary, Pohár starostky obce + okrsková soutěž č. 19 | |
2017/07/16 | Smidary, PKL Smidary | |
2018/05/06 | Smidary, PKL Smidary | |
2019/05/04 | Smidary, PKL Smidary | |
2019/09/22 | Smidary, IX.kolo LPO - Smidary | |
2020/06/21 | Smidary, PKL Smidary | |
2024/05/04 | Smidary, VČHL Smidary | |
2024/05/04 | Smidary, 1.kolo PKL - Smidary 2024 | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/01 | Sovenice/Chocnějovice, 3.kolo PKL - Sovenice 2024 | |
2024/06/16 | Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 | |
2024/06/22 | Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 | |
2024/06/29 | Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 | |
2024/07/05 | Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 | |
2024/07/27 | Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 | |
2024/09/07 | Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 | |
2024/09/08 | Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 | |
2024/09/14 | Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 | |
2024/09/21 | Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 | |
Kdy | Kde | Liga |